روزهای جمعه برای آینده اروپا خواستار تغییر سیاست های کشاورزی برای مقابله با بحران آب و هوا

به عنوان جهان به رسمیت شناخته شده روز جهانی تنوع زیستی در جمعه tاو رهبری جوانان روزهای جمعه برای آینده جنبش با ارسال یک نامه سرگشاده به رهبران اروپایی خواستار یک تحول اقتصادی و سیاسی را در سیاست های کشاورزی برای مقابله با در هم تنیده تنوع زیستی و آب و هوا بحران.

“پول نیاز به جریان به انتقال پایدار آب-دوستانه و کشاورزی روستایی. آنچه که ما نیاز به یک جدید مبتنی بر شواهد و فقط کلاه.”
—جمعه ها برای آینده اروپا
در نامه ای, اروپایی فصل از مدرسه جهانی اعتصاب برای جنبش آب و هوا با الهام از سوئد نوجوان گرتا Thunberg به طور خاص هدف را در سیاست کشاورزی مشترک (کلاه), E. U. دهه-سیستم های قدیمی از یارانه ها و دیگر برنامه های حمایتی برای کشورهای عضو کشاورزان و مناطق روستایی است.

در سال 2018 از درپوش ارائه شده کشاورزان با €58.82 میلیارد دلار درآمد از طریق مستقیم, پرداخت, بازار, اقدامات و توسعه روستایی اقدامات با توجه به کمیسیون اروپا, E. U. اجرایی بازو و یکی از اهداف جمعه ها برای آینده نامه.

همچنین خطاب به رهبران پارلمان اروپا و شورای اروپا در این نامه اشاره می کند که بیش از 3,600 دانشمندان از سراسر E. U. جمعی هشدار داد در ماه مارس که کلاه “است که پاسخ ناکافی به محیط زیست و چالش های پایداری” که به ترویج کشاورزی فشرده و مطرح 10 پیشنهاد اقدامات برای بهبود سیاست اروپا.

“ما باید درک کنند که کلاه یک عنصر اساسی در حل بحران آب و هوا می گوید:” در این نامه اشاره کرد که در حال انجام coronavirus همه گیر است و در معرض “لینک های ضعیف از ما جهانی مواد غذایی سیستم” که منجر به از دست رفتن تنوع زیستی و سیاره-گرمایش تولید گازهای گلخانه ای در حالی که پرداخت ضعیف کارگران فصلی و کشاورزان مبارزه برای زنده ماندن.

“طنز این است که کشاورزی می تواند بسیاری از راه حل” در این نامه توضیح می دهد.

نصف تولید و مصرف محصولات حیوانی می تواند به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای تا 40 درصد است. تولید گازهای گلخانه ای می تواند به سرعت کاهش می یابد بازگرداندن ما peatlands و خاک. منفی تولید گازهای گلخانه ای می تواند تولید با توجه به کربن تثبیت در درون ما خاک به عنوان غذا و کشاورزی سازمان روشن می سازد: ‘خاک پنهان ما متحد’ در مقابله با بحران آب و هوا. کشاورزی اکولوژیک (اگرواکولوژی) و توقف آلودگی توسط آفت کش ها می تواند در بازگرداندن تنوع زیستی. و بالاتر از همه یک منطقه ای عادلانه و تامین معیشت کشاورزی را مقابله با بی عدالتی و ارائه یک چشم انداز آينده برای کشاورزی. برای حمایت از نقش کلیدی ما کشاورزان برای آب و هوا و جامعه ما باید آنها را تشویق با دستورالعملهای مالی برای تولید گازهای گلخانه ای و کاهش تنوع زیستی, بازیابی و خاک کربن تثبیت شده در کلاه بودجه.

با توجه جهان را فوری و ارتباط تنوع زیستی و آب و هوا بحران ها و فرصت ها برای کمک به مبارزه با هر دو سریع و تغییرات رادیکال به شیوه های کشاورزی—حرف “خواسته های یک مسیر به بی طرفی آب و هوا برای E. U. کشاورزی و مواد غذایی بخش.”

“ما نیاز به تبدیل مستقیم پرداخت به پرداخت برای کالا” در این نامه می گوید. “پول نیاز به جریان به انتقال پایدار آب-دوستانه و کشاورزی روستایی. آنچه که ما نیاز به یک جدید مبتنی بر شواهد و فقط کلاه.”

“E. U. سیاستمداران در حال حاضر باید تحویل انتقال و کمک به کشاورزان و طبیعت است. آن است که نه بیش از حد دیر است. وقت آن است که به عمل در حال حاضر است.”
—جمعه ها برای آینده اروپا

“E. U. سیاستمداران در حال حاضر باید تحویل انتقال و کمک به کشاورزان و طبیعت است. آن است که نه بیش از حد دیر است. وقت آن است که به عمل در حال حاضر” در این نامه می افزاید. “E. U. سیاستمداران باید تشخیص دهد که یک امید بزرگ برای مبارزه با بحران آب و هوا و سقوط از تنوع زیستی نهفته در بخش کشاورزی است و زمان کلاه است که در آستانه از بین بردن آن است.”

روزهای جمعه برای آینده اعضای مجموعه را به “مقابله با کمیسیون اروپا معاون رئیس جمهور فرانس تیمرمانس آنلاین به تماس برای برنامه های جدید برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از بخش کشاورزی و جایگزینی یارانه بر اساس میزان زمین پرورشی با پرداخت برای کشاورزان تامین کالاهای عمومی مانند آب پاک و هوای پاک و کاهش انتشار کربن و” نگهبان روز جمعه گزارش داد.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

چالش به E. U. رهبران از جوانان آب و هوا فعالان همچنین پس از E. U. مزرعه تا چنگال و 2030 استراتژی های تنوع زیستی, یک جفت از سیاست های منتشر شده روز شنبه توسط کمیسیون اروپا به عنوان بخشی از اروپا سبز معامله است. آب و هوا فعالان جشن مثبت عناصر هر بسته در حالی که همچنین برجسته برخی از کاستی ها که منجر دوستان زمین و اروپا (FOEE) به نتیجه گیری کرد که آنها “جلوگیری از تحریک سیستمیک تغییر مورد نیاز است.”

“اروپا سبز معامله تا کنون نشان داده شده است که شما می توانید یک استراتژی رشد و یا شما می توانید یک استراتژی است که واقعا تکل زیست محیطی آب و هوایی و کشاورزی بحران” گفت: FOEE مواد غذایی و کشاورزی مبارز قطع Schimpf. “از مزرعه تا چنگال استراتژی ثابت می کند که شما نمی توانید هر دو—قرار دادن برچسب بهره وری انرژی در یخچال متوقف نمی آب و هوا شکست و قرار دادن محیط زیست-برچسب روی مواد غذایی ما متوقف نخواهد شد زیست محیطی سقوط است.”

از مزرعه تا چنگال استراتژی با هدف ترویج کشاورزی ارگانیک و کاهش استفاده از آنتی بیوتیک ها در حیوانات مزرعه و آفت کش ها در دهه آینده. آن را “برگ باز برای تضعیف GMO قوانین ایمنی [و] باقی مانده خطرناکی ضعیف در آفت کش های صنعتی و حیوانات, کشاورزی” هشدار داد Schimpf که گفت که کشاورزی صنعتی “است که باعث فروپاشی زیست محیطی.”

هر دو FOEE و صلح سبز E. U. نگرانی در مورد عدم اقدامات برای محدود کردن تولید و مصرف گوشت حتی اگر تنوع زیستی استراتژی اذعان محیط زیست و بهداشت عمومی اثرات صنعتی کشاورزی حیوانات.

به عنوان صلح سبز E. U. کشاورزی سیاست مدیر مارکو Contiero قرار داده و آن را: “کمیسیون اروپا در نهایت پذیرفته علم و به رسمیت می شناسد که تولید و مصرف بیش از حد گوشت است صدمه زدن به سلامت از بین بردن طبیعت و رانندگی آب و هوا شکست—اما انتخاب به انجام هیچ چیز در مورد آن.”

تنوع زیستی استراتژی با هدف محافظت از 30 درصد از زمین و دریاها در سراسر اروپا و ویژگی های یک طرح به آدرس رانندگان از دست رفتن تنوع زیستی برای بازگرداندن تخریب اکوسیستم. بازتاب مزرعه تا چنگال این پیشنهاد نیز خواستار تضمین 25 درصد از E. U. زمین های کشاورزی ارگانیک پرورشی سال 2030.

“این یک خوش آمدید, گام اول, اما آن کلمات خوب و نیت مثبت باید گرفته شود تا توسط بقیه کمیسیون با به روز رسانی منسوخ رشد محور سیاست های خود را به مطمئن شوید که طبیعت حفظ شود” فریدریش Wulf بین المللی تنوع زیستی فعال برای دوستان زمین اروپا گفت: از این استراتژی است.

“این باید شروع با تعمیرات اساسی سیاست مشترک کشاورزی” اضافه شده Wulf “به مطمئن شوید این فاز از کارخانه کشاورزی و آفت کش ها و تضمین می کند که ما مواد غذایی تولید شده توسط پایدار کشاورزان محلی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de