دوستان و خانواده نگه دارید و بر روی امید از دست رفته دختران گذشته در دریاچه یوتا

ساراتوگا اسپرینگز — استفانی Cowles عینک بنفش سرعت باد پنج شنبه شب, مبارزه با اشک به عنوان او صحبت کرد به جمعیت. آن خواهر پریسیلا رنگ مورد علاقه.

“من می دانم که یک جنگنده و من می دانم که او جذب مردم فقط او را دوست دارم” او گفت:. این شب زنده داری است به این امید که آنها هنوز هم وجود دارد. … ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که ما آنها را پیدا کنید.”

صدها نفر از مردم با حضور در Knolls منطقه از دریاچه یوتا شنبه شب برای شب زنده داری برای پریسیلا Brenkowski, 18 و سوفیا هرناندز, 17, دو ساراتوگا اسپرینگز دختران که گم شده پس از روز شنبه زمانی که آنها رفت و به از نو خلق کردن در دریاچه.

شد گزارش از دست رفته حدود 8 p. m. روز شنبه پس از یک مرد ماهیگیری در دریاچه شنیده می شود یکی از تلفن های همراه خود حلقه در امتداد ساحل. پلیس بعد از پیدا کردن یکی از دختران’ ماشین پارک شده در نزدیکی اقلام خود را در ساحل و لوله هر دو دختر بودند با استفاده از.

ناپدید شدن باعث عظیم جستجو پیشگام, یوتا, شهرستان کلانتر دفتر که انجام شده به پنج شنبه شب بود و انتظار می رود برای ادامه به ساعات اولیه روز یکشنبه ، جستجو و نجات خدمه باید scoured دریاچه برای روز و به تازگی راه اندازی یک زمین جستجو شده توسط داوطلبان و آتش wildland.

با این حال, یوتا, شهرستان کلانتر Sgt. اسپنسر توپ گفت: جستجو کوچک خواهد شد در روزهای آینده.

“ما مطمئن شوید که آنها در دریاچه شنبه بعد از ظهر” توپ گفت. “اما فراتر از آن است که ما لازم نیست که هر کسی که آنها را دیدم هر بیشتر است که ما می دانیم.”

اگر چه او ترس بدترین کانن آیا حکومت نه از احتمال که دختران در جاهای دیگر.

“از آنجا که هیچ کس را دیدم آنها را در آب ما نیز نمی تواند از بین بردن امکان آنها رفت و در جایی دیگر” او گفت:. “شاید آنها در حال کشیدن یک فراری شوخی شاید کسی چیزی به آنها. ما نمی دانیم.”

Jimmy Hernandez speaks to people gathered for a vigil for his daughter, Sophia Hernandez, and Priscilla Bienkowski on the west side of Utah Lake on Saturday, May 9, 2020. The two teenagers have been missing since going to the lake Wednesday afternoon.
جیمی هرناندز صحبت می کند به مردم برای جمع آوری یک شب زنده داری برای دخترش سوفیا هرناندز و پریسیلا Bienkowski در سمت غرب دریاچه یوتا در روز شنبه, مه 9 سال 2020 است. این دو نوجوان گم شده را پس از رفتن به این دریاچه بعد از ظهر چهارشنبه.
Spenser انبوه Deseret News

نمرات پریسیلا و سوفیا دوستان و خانواده و همکاران و اعضای جامعه جمع آوری شده توسط این دریاچه شنبه برای به اشتراک گذاشتن خاطرات و سعی کنید برای خوش بینی باقی می ماند. شمع در اطراف تصویب شد به عنوان خورشید مجموعه و اعضای خانواده چنگ تصاویری از دو دختر. یک نسیم ملایم لحظه ای پراکنده انبوهی از پشه ها.

“ما هنوز هم اعتقاد داریم و امیدواریم که آنها در جایی گفت:” جیمی هرناندز, سوفیا که پدر توصیف درد نمی دانستند چه اتفاقی برای دخترش.

“من می خواهم به نگه داشتن جستجو برای دختر من است. ما قصد داریم به نگه داشتن جستجو برای پریسیلا. من نمی خواهید برای متوقف کردن. ما در حال رفتن به توقف.”

“مثل پدر او گفت: ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که ما پیدا کردن آنها گفت:” sdl trados که میکروفون گرفت و در مدت کوتاهی پس از هرناندز. “اگر شما فقط می تواند ادامه کمک به هر راه ما می توانیم.”

پس از هرناندز و Cowles صحبت کرد گروه از دوستان و همکاران راه می رفت تا برای به اشتراک گذاشتن داستان از پریسیلا و سوفیا, دختران آنها را به یاد داشته باشید به عنوان شامپانی مثبت و که عاشق به رقص است.

“من هرگز ملاقات کرد هر کسی که دارای چنین مشاهدات مشابه به من گفت:” اتان Oramas یک دوست سوفیا. “او واقعا فکر باز فرد شما می توانید نشستن با او و این واقعا عمیق مکالمات و باند … او فقط حلقه. نام سوفیا حلقه در سر خود را. او وجود دارد که من پایین بود و من وجود داشت که او پایین بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de