‘دوستان’ مراسم رفتن اما شما نیاز HBO حداکثر

کامل کردن مراسم که “دوستان” طرفداران طولانی باید clamored برای این است که مورد اتفاق می افتد در HBO حداکثر.

سرویس جدید جریان در روز جمعه اعلام کرد که نشان می دهد شش هسته ستاره ها — جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry و دیوید شویمر — بسته اند یک معامله دوباره برای یک unscripted خاص است.

ویژه همراه با تمام 236 قسمت از “دوستان” در دسترس خواهد بود در ماه مه هنگامی که HBO حداکثر راه اندازی شد.

شش ستاره خواهد شد بازگشت به مرحله 24 در استودیو برادران وارنر بسیاری در Burbank جشن مگا ضربه NBC کمدی. تمام شش تن از آنها را اجرایی-تولید در کنار سری اصلی اجرایی تولید کوین روشن مارتا کافمن و دیوید کرین.

“حدس می زنم شما می توانید تماس بگیرید و این یکی که در آن همه آنها را با هم — ما reuniting با دیوید جنیفر Mixxx مت لیزا و متی برای HBO حداکثر ویژه خواهد شد که برنامه ریزی شده در کنار تمام دوستان کتابخانه” گفت: Kevin Reilly مدیر ارشد محتوا افسر HBO حداکثر و رئیس جمهور TBS, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و truTV. “من آگاه شد از دوستان زمانی که آن را در مراحل بسیار اولیه از توسعه و پس از آن تا به حال این فرصت را به کار بر روی سری سالها بعد و خوشحال از دیدن آن گرفتن با بینندگان نسل بعد از نسل.

“این شیپور خاموشی به یک دوره زمانی که دوستان و مخاطبان – جمع آوری با هم در زمان واقعی و ما فکر می کنیم این مراسم ویژه ضبط خواهد شد که روح متحد اصلی و طرفداران جدید.”

منابع بگویید THR که بازیگران که همه مذاکره به عنوان یکی از کسب درآمد بیش از دو برابر سابق خود را در هر قسمت هزینه برای مراسم و توان پرداخت بین $2.5 میلیون و 3 میلیون دلار به صورت ویژه. بازیگران عناوین ساخته شده که آنها renegotiated حقوق خود را با هم در طول نمایش اصلی به اجرا درآمد و سپس تاریخی 1 میلیون دلار برای هر قسمت.

HBO حداکثر خواهد بود که آخرین ورود در هالیوود رو به رشد جریان جنگ پیوستن به Netflix, Hulu, آمازون, دیزنی+ اپل تلویزیون+ و دیگران در نبرد برای چشم. در هزینه $14.99 در هر ماه آن را به ارائه برنامه نویسی اصلی همراه با محتوا از خزانه HBO و Warner Bros.

در ماه دسامبر برادران وارنر کشیده “دوستان” قسمت از Netflix در انتظار آن ممکن است راه اندازی.

TBS یک WarnerMedia خواهر و برادر به تازگی اعلام کرد که برای چهار هفته بعدی هر قسمت از “دوستان” را در TBS و livestream در TBS برنامه روزهای هفته از ساعت 10 صبح – 4 p.m.. علاوه بر این شبکه به سرپرستی یک تجربه برای طرفداران ارائه بهترین سری در سیستم عامل های دیجیتال.

“دوستان” بازیگران منهای پری قبلا پیوست در سال 2016 برای یک NBC ویژه ای است که ادای احترام به افسانه ای تلویزیون مدیر James Burrows. با توجه به TVline.com آخرین بار شش تا از آنها به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش همراه بود که در یک پست-سری آخر مصاحبه با اپرا وینفری که پخش شده در مارس 7, 2004.

در اینجا آنیستون Instagram اعلام این خبر بزرگ:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>