‘دوستان’ ستاره دیوید شویمر: ‘هوش’ یک bromance

لس آنجلس 14 ژوئیه (UPI) — دیوید شویمر می گوید او نبوده است اجتناب از تلویزیون کمدی از دوستان به پایان رسید و در سال 2004 حتی اگر آن را به نظر می رسد به عنوان اگر او تا به.

گذشته از مهمان با بازی در کمدی مانند 30 Rock, Will & Grace و قسمتبسیاری از شویمر اقدام شده است در درام مهمترین رابرت کارداشیان در سریال American Crime Story: The People Vs. O. J. Simpson.

تبلیغات

او را برمی گرداند به کمدی در هوش, اکران چهار شنبه هنگامی که طاووس خدمات جریان راه اندازی شد. شویمر به تصویر می کشد آژانس امنیت ملی عامل جری برنشتاین فرستاده شده به انگلستان را به عنوان NSA رابط به آن دولت ارتباطات ستاد.

“راستش فقط وجود دارد هرگز یک ایده و یا یک اسکریپت است که من به عنوان خوانده شده که من فکر کردم که قرار بود به عنوان سرگرم کننده به عنوان این یا به عنوان اصلی که این” شویمر گفت آپی در اخیر زوم مصاحبه.

جری می بیند دولت ارتباطات ستاد به عنوان فرصت خود را به علامت خود را در جامعه اطلاعاتی. او امیدوار است تا این کار را با شلاق این گروه دستمال تگ دوم-رای تحلیلگران به شکل.

این تیم شامل عجول و بی پروا هکر تووا (Gana Bayarsaikhan), ژولیده درونگرا cryptoanalyst (جین Stanness) و پریشان تحلیلگر ساناز (الیوت نمک). رئیس خود کریستین (Sylvestra لو Touzel) دارای کمتر صبر برای جری تر از او برای تیم او.

Cyber تحلیلگر داده جوزف Harries, بازی های برگزار شده توسط هوش خالق نیک محمد به نظر می رسد تا به جری. شویمر می گوید دوستی خود را برجسته خواهد بود نشان می دهد.

“این یک bromance,” Schwimer گفت. “آنها [یا] نمی خواهد آنها اجازه دهید خود را تبدیل به دوستان از آنجا که آنها هر دو به شدت تنهایی؟”

پس از طاووس است که یک جریان خدمات بدون محدودیت وجود دارد در زبان مانند کسانی که در پخش تلویزیون. جری و دولت ارتباطات ستاد تیم می گویند F-کلمه و آنها را در بسیاری از قسمت های.

“من هرگز واقعا متوجه بد زبان در آن قطعا زمانی که من در حال نوشتن آن و یا حتی فیلمبرداری آن تا زمانی که پدر و مادر من به تماشای آن” محمد گفت.

محمد اذعان کرد که او بیشتر شامل ناسزا نسبت به پدر و مادر خود را راحت شد اما آن را مناسب ساینده شخصیت جری. او مسئول بسیاری از ناسزا.

“شخصیت من است, مبتذل” شویمر گفت. “او متکبر عجول و بی پروا نادان و غیر حساس و بی پروا.”

شویمر می گوید جری عجول و بی پروا شخصیت ماسک عمیق خود را ندارند. هوش را نشان می دهد حقیقت را در مورد جری در طول فصل است.

“شما واقعا درک کمی بیشتر از backstory و درک او را در جهان از درد در حال حاضر” شویمر گفت. “ماسک نگه می دارد لغزش در سراسر فصل 1 و شما را به دیدن آنچه که واقعا در رفتن با این پسر.”

محمد تحقیق دولت ارتباطات ستاد و NSA در حالی که در حال توسعه هوش. او گفت که او خواندن کتاب که عمدتا متمرکز بر GCHQ را در جنگ جهانی دوم فعالیت های که در طی آن آنها درگیر شد, ترک خوردگی, آلمانی, کدهای انیگما.

از آنجا که سازمان حفظ یک معامله بزرگ از پنهان کاری که مجاز محمد به ابداع محل کار سناریو برای هوش.

“شما واقعا می تواند مبالغه عناصر خاصی از آن و بازی با مردم چه خواهد شاید انتظار برای رخ می دهد وجود دارد,” محمد گفت.

شویمر آغاز بکار خود شخصیت جدید به عنوان او آماده را به نگاه خود را دوست داشتنی دوستان شخصیت راس. او تا به حال انتظار می رود به فیلم دوستان مراسم ویژه برای HBO حداکثر زمان هوش برای اولین بار.

زمانی که هالیوود تولیدات تعطیل با توجه به COVID-19 pandemic ویژه به تعویق افتاد. او قصد دارد با استفاده از تابستان به قلم مو رنگ کردن در قسمت های قدیمی تا او را آماده برای مراسم.

“من مطمئن هستم که ما قصد داریم به خواسته می شود در مورد چیزهایی که اتفاق افتاده است 15 سال پیش و من هیچ حافظه از نیمی از قسمت” 53 ساله گفت. “من مطمئن هستم که من قصد دارم به انجام بسیاری از تکالیف است.”

با شهر لس آنجلس صنعت و اصناف انتشار دستورالعمل برای COVID-19 امن تولیدات شویمر انتظار دارد که قادر به فیلم دوستان مراسم به زودی.

“ما امیدوار به ساقه شاید اواسط ماه اوت اگر آن را به اندازه کافی امن” شویمر گفت. “وجود دارد هیچ خط را یاد بگیرند. این unscripted. این اساسا یک مصاحبه با برخی دیگر خنده دار بیت برنامه ریزی شده است. باید آن را سرگرم کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>