از Juanita Broaddrick به تارا Reade: در چهل سال هیچ تغییر در همه ؟

پنهان در میان چربی و دوده از تارا Reade بحث تجاوز به عنف — “ما باید باور کرد ؟ تا چه حد ؟ خواهد بایدن واقعا چنین چیزی است ؟ اما اگر یک بحث عمومی منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند?” — دروغ سایه یکی دیگر از اتهام تجاوز به عنف.

Undiscussed به ندرت به ارمغان آورد تا به عنوان به دقت پنهان و یا بیشتر را دارد توسط حزب دموکرات در حمایت از رسانه ها به عنوان تارا Reade داستان بود می ایستد اتهام تجاوز به عنف توسط Juanita Broaddrick برابر 32 ساله آرکانزاس دادستان کل آمریکا یک تجاوز به عنف داده اند در سال 1978.

حقایق این (منبع: سادگی تحقیق 2017 قطعه توسط Dylan Mathews در Vox). اول این است که چه Broaddrick اتفاق افتاده است می گوید:

در سال 1978 Broaddrick بود که داوطلبانه برای کلینتون فرمانداری مبارزات انتخاباتی و ادعای او را ملاقات کرد زمانی که او بازدید مبارزات انتخاباتی خود در خانه خود در شهر Van Buren, آرکانزاس که در ماه آوریل است. او می گوید او و سپس او را دعوت به بازدید از دفتر کار خود در لیتل راک که Broaddrick توافق برای انجام یک هفته بعد زمانی که او در دولت و کنگره به هر حال برای یک کنفرانس از خانه سالمندان مدیران. هنگامی که او در یک هتل در Little Rock, او ادعا می کند کلینتون به او گفت که او بود که به ستاد ارائه شده برای دیدار با او در هتل لابی, کافی شاپ, به جای. هنگامی که او وارد شدند او می گوید او به نام اتاق او و پیشنهاد کرد که آنها باید قهوه وجود دارد پس از لابی تا به حال بیش از حد بسیاری از خبرنگاران. Broaddrick می گوید او موافقت کرد.

سپس با توجه به یک سال 1999 واشنگتن پست داستان:

به عنوان او می گوید که داستان آنها صرف تنها چند دقیقه چت پنجره — کلینتون با اشاره به یک زندان او می خواست به نوسازی اگر او فرماندار شد-قبل از او شروع به بوسیدن او. او در برابر خود پیشرفت او گفت: اما به زودی او کشیده و او را بر روی تخت و به زور به حال رابطه جنسی با او. او گفت که او فریاد نیست چرا که همه چیز اتفاق افتاده است تا به سرعت. او لب بالا بود و کبود و متورم پس از برخورد از آنجا که او گفت: او را برداشت و بر روی آن با دهان خود را.

“آخرین چیزی که او به من گفت” شما بهتر است برخی از یخ برای که. و او را در عینک آفتابی و راه می رفت درب” او به یاد می آورد.

Broaddrick داستان هیچ شخص ثالث شاهد بسیار زیادی از هم گزینش:

  • مدیر در خانه سالمندان که در آن Broaddrick کار می کرد به خبرنگاران گفت: “که او وارد اتاق هتل در مدت کوتاهی پس از این حمله گفته صورت گرفت ، خانم Broaddrick گریه و در حالت شوک است.’ او لب بالا بود اغراق شده و آبی و به نظر می رسد آمار شده اند.’ Kelsey شفافی به نیویورک تایمز “او به من گفت که او خود را مجبور بر او, او را مجبور به مقاربت.”
  • در سال 1999 سه Broaddrick دوستان گفته NBC News در دوربین است که Broaddrick گفت: آنها در زمانی که بیل کلینتون به حال تجاوز به او.
  • علاوه بر این دیوید Broaddrick “با آنها Broaddrick شد داشتن رابطه … همچنین NBC که Broaddrick بالا لب سیاه بود پس از حادثه به اتهام که او به او گفت که او تجاوز شده توسط بیل کلینتون.'”

از طرف دیگر

مخالف این شواهد دروغ معمول خصمانه سوال در مورد اینکه چرا Broaddrick با تاخیر خیلی طولانی به چیزی می گویند که چرا او را انتخاب زمان او به جلو آمده و در چه زمینه ای ممکن است انگیزه شده اند. بیل کلینتون بود که استیضاح برای مونیکا Lewinski affair — pilloried واقعا توسط Ken استار ویژه دادستانی — هنگامی که Broaddrick داستان بود به بیرون درز کرد.

پاسخ به این شده است که Broaddrick با توجه به بورسی “شده بود استقبال به جلو آمده و در مورد اتهامات توسط کلینتون دشمنان برای سال” و حاضر بسیاری از درخواست که او صحبت کردن.

“او تنها جلو آمد و پس از او در مصاحبه با مشاوران مستقل کنت استار و او را به اتهام درز. Broaddrick گفت: [وال استریت] مجله [اینجا] که NBC News خبرنگار لیزا مایرز دنبال او برای نزدیک به یک سال قبل از او قبول کرد که به یک مصاحبه و او جلو آمد چرا که او می خواست برای مقابله با شایعات دروغ در گردش پس از اظهارات او را به دادستان (مانند که دیوید Broaddrick پذیرفته hush پول از کلینتون در ازای سکوت).”

اگر Vox حساب درست است Broaddrick تقریبا به معنای واقعی کلمه مهمترین و تمایلی از تمایلی شاهدان در زمانی که بیل کلینتون بود و احاطه بر همه طرف با مشتاق هستند.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آیا هیلاری کلینتون در وزن?

آن را زشت داستان هر دو در زمینه که در آن رخ داده است — این برانگیزی اخلاقی ریاکارانه حزب جمهوری خواه آزار ریاست جمهوری آن را هرگز در نظر گرفته مشروع با استفاده از اتهامات عنوان شده علیه خود آنها بودند به جرم در زمان و در Broaddrick داستان خود را.

و زشتی ادامه داد: با توجه به Broaddrick مدت کوتاهی پس از این رویداد. در سال 1999 مصاحبه او به خرحمالی گزارش و به نقل از بورسی Broaddrick گفت که “تنها چند هفته پس از این ادعا [1978] حمله به, هیلاری کلینتون سعی کرده بود به تشکر از او را برای سکوت در مورد این موضوع در یک تظاهرات سیاسی.” Broaddrick:

او به طور مستقیم به من به عنوان به زودی به عنوان او ضربه درب. من تا به حال شده است وجود دارد تنها چند دقیقه من فقط می خواستم به یک ظاهر و ترک. او گرفتار من و دست من گرفت و گفت: “من خیلی خوشحال هستم به شما دیدار خواهد کرد. من می خواهم شما بدانید که ما قدر همه چیز شما را برای بیل.’

در اینجا بود و فقط انجام این کار به من و او شد تا در آینده برای تشکر از من ؟ آن ترسناک بود…شروع کردم به نوبه خود دور و او برگزار شد بر روی دست من و تصریح کرد: او عبارت — به دنبال کمتر دوستانه و تکرار بیانیه—- “همه چیز شما را برای لایحه’. من چیزی گفت. او اجازه نمی من دور تا زمانی که او ساخته شده او را نقطه. او صحبت کم لبخند پژمرده دوم با تشکر از شما. من فقط منتشر شد دست خود را از معدن و چپ جمع آوری شده است.

هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چه اتفاقی بین Broaddrick و بیل کلینتون در هتل, اتاق ذخیره Broaddrick و کلینتون خود را فقط به عنوان هیچ کس جز Broaddrick و هیلاری کلینتون می داند برای مطمئن شوید که چه گذشت بین آنها در این تجمع فقط چند هفته بعد از آن — و تنها کلینتون خودش می داند برای مطمئن شوید که آنچه که او به معنای به انتقال بدون در نظر گرفتن چگونه Broaddrick آن را گرفت.

اما اگر کریستین Blasey فورد معتبر (به نظر من برجسته so) سپس تارا Reade معتبر حداقل — و بنابراین Juanita Broaddrick.

این #MeToo عصر: خلاصه از چراغ در 40 سال تاریکی

چرا این را تا? چون ادعا Broaddrick تجاوز به عنف رخ داده در سال 1978 و در اینجا ما در سال 2020 با بسیاری از بازیگران با همان وفاداری با استفاده از همان تاکتیک به سکوت و گریز از عواقب تقریبا همان (ادعا) جرم forceable تجاوز به یک سطح پایین زن سیاسی مرتبط با سطح بالا نر با سابقه مزاحم در زنان است.

Juanita Broaddrick, 1978; پوشش ادامه 2020

تارا Reade, 1993; پوشش ادامه 2020

چیزی برای تغییر دموکراتیک رهبران حزب در این 42 سال ؟

آن را تقریبا به عنوان اگر #MeToo دوران دو سال و نیم در اکثر خلاصه از چراغ ها در دو تیره نسل هرگز رخ داده است.همه در همه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im