از خیابان ها به صندوق های رای: نیویورک سیاسی انقلاب

روز یکشنبه مترقی نامزدهای عملکرد بهتری نسبت به انتظارات به کلید پیروزی در مسابقات دموکراتیک مقدماتی در سراسر نیویورک.

در یک شب که دیدم اسکندریه Ocasio-کورتز کروز به یک پیروزی در جاده ها به گروههای چپ نیز ادعا شوک برنده در همسایه 16 و 17 کنگره مناطق. در نیویورک-16 میانه مدیر مدرسه جمال بومن با موفقیت سرنگون 31-سال دموکرات Eliot Engel; در حالی که در منطقه به طور مستقیم به بومن شمال Mondaire جونز ادعا کرد یک پیروزی قاطع در کنگره صندلی.

این موفقیت شد آینه بیشتر پایین انتخابات به عنوان شورشی نامزد برنده در مسابقات محلی در سراسر شهر نیویورک—نشان انتخاباتی عمق جنبش مترقی در سراسر پنج بخش نیویورک.

رشد جزر و مد

این انتخابات برنده علامت گذاری به عنوان آخرین پیروزی برای جنبش مترقی است که رشد کرده است به طور پیوسته در طول دهه گذشته است. از اشغال وال استریت در سال 2011 به محبوبیت برنی ساندرز’ پیشنهاد ریاست جمهوری در سال 2016 رادیکال نقد نابرابری و خواستار تغییر ساختاری مجبور شده اند دوباره به خط مقدم سیاست آمریکا است.

این تماس بر ثانیه تاثیر بر حزب دموکرات در سال 2018 زمانی که دموکراتیک سوسیالیست جولیا سالازار و اسکندریه Ocasio-کورتز پیروزی در مربوطه نیویورک مقدماتی.

حمایت های مردمی سازمان دموکراتیک سوسیالیست آمریکا (DSA), Salazar مقامش را از دست بدهد محافظه کار دولت سناتور مستقل و دموکراتیک حزبی عضو مارتین Dilan; در حالی که Ocasio-کورتز شوکه جهان ضرب و شتم توسط یکی از قدرتمند ترین استقرار دموکرات ها در کنگره نماینده جو کراولی.

2018 نیز شاهد چپ شورشیان چالش برای فرماندار (Cynthia Nixon), معاون فرماندار (Jumaane ویلیامز) و دادستان کل (باد صبا Teachout). هر یک از این نامزدها خود را از دست داد ایالت مسابقات که سال اما خود نزدیک مقدماتی نشان داده است که مردمی تامین می شود حرکات می تواند در رقابت با منابع سازمانی-حمایت از تأسیس حزب دموکرات.

در سال 2019 مترقی فعال و اشغال جانباز Jumaane ویلیامز زد این بار برنده شدن خود را در سراسر شهر بود مسابقه برای مدافع عمومی است; در حالی که تیفانی Cabán حمایت Ocasio-کورتز و DSA دقت خود را از دست داده در مسابقه ملکه دادستان منطقه پس از ستیز بازشماری.

که ترقی خواهان پیروز شدند, آنها تا به حال تاثیر قابل توجهی در دستور کار قانونگذاری. در ایالت نیویورک در سنای جولیا سالازار با کمک دیگر مترقی سناتور مانند Alessandra Biaggi و مایکل Gianaris تصویب قانون قابل توجهی برای دیدار با مواد مطالبات از نیویورک.

نقطه عطفی مسکن ثبات و قانون حمایت از شرکت اسپانسر شده از طرف این مترقی سناتور محافظت مستاجران با محدود کردن امنیت سپرده برای یک ماه اجاره دربندی اجاره افزایش و ارائه حمایت های بی جا از اخراج.

این کار در کنار تجدید محبوبیت ساندرز مبارزات انتخاباتی در سال 2020 است وام وزن بیشتر به دستور کار مترقی.

رای گیری های اخیر توسط فکر می کنم تانک داده ها برای پیشرفت نشان می دهد که چهار پنج نیویورک رای دهندگان حمایت از افزایش مالیات بر کسانی که با درآمد سالانه بیش از 2 میلیون و مالیات اضافی بر سرمایه گذاری سود ساخته شده توسط میلیاردرهای.

به همین ترتیب سه چهارم از کسانی که در نظرسنجی حمایت مالیاتی بر مردم با خانه های متعدد و 80% پشتیبانی مالیات بر تبلیغات دیجیتال سیستم عامل های مانند گوگل و Facebook.

از همه مهمتر رای گیری از گالوپ در ماه فوریه نیز نشان می دهد که در حالی که کلمه “سوسیالیسم” باقی می ماند محبوب در سراسر رای دهندگان به عنوان یک کل 76 درصد از دموکرات ها را برای رای دادن به یک نامزد ریاست جمهوری است که شناسایی به عنوان یک سوسیالیست.

این یافته ها نشان می دهد که ترقی خواهان موفق شده اند نه فقط در مردمی سازماندهی و اجرای استراتژیک انتخاباتی مناقصه اما در برنده شدن در استدلال بر روی کلید مسائل مربوط به سیاست و ریختن انگ چپ بیش از جنگ سرد قرمز-طعمه.

تجدید حیات دموکراتیک سوسیالیست آمریکا شده است یک بخش اساسی از این تغییر گفتمان. در سه ماه اول پس از Ocasio-کورتز انتخاب شد DSA عضویت به سرعت در حال افزایش به حدود 50000 و در نیمه اول این سال به تنهایی بیش از 10000 نفر امضا کرده اند به محلی سازماندهی شدند.

هیچ جا این بوده است بیشتر آشکار از نیویورک است. NYC محلی DSA شعبه بزرگترین سوسیالیستی سازمان در ایالات متحده با بیش از 55000 اعضا (به عنوان از آوریل 2019) و شاخه های متعدد در هر یک از شهرستان پنج بخش نیویورک.

در حالی که این کار از DSA شده است محوری به تجدید حیات آمریکا چپ سازمان هایی مانند عدالت دموکرات با نام تجاری جدید کنگره طلوع و کار خانواده ها را نیز burgeoned را در این فضا ایجاد معنوی و فعال اکوسیستم به خانه به تعداد فزاینده ای از صدای مترقی.

بی سابقه ای شرایط

این رشد جنبش ساخته شده نسبت به یک سال 2020 چرخه انتخابات مملو از عدم اطمینان است.

به عنوان موارد Covid-19 ادامه به افزایش در سراسر کشور نیویورک باقی مانده است بدترین آمار آمریکا. با بیش از 390,000 مورد تأیید و 24,000 مرگ و میر coronavirus به شکل دراورده شده ویران در جوامع محلی و نابود اقتصاد منطقه ای.

در یک وضعیت که در آن بیش از یک میلیون نفر هنوز هیچ بیمه بهداشت و درمان آنچه سلامت عمومی اورژانس همراه با بسته شدن اجباری کسب و کار موجود و بحران مسکن تا به حال تاثیر مخربی بر شرایط مادی کار نیروهای جدید است.

این بی سابقه ای زمینه نیز تحت تاثیر راهبردهای ساماندهی از شورشیان مبارزات. با مردمی جنبش مانند DSA دیگر بسیج داوطلبان درب-به-درب سازمان های مترقی چرخد و به توده تلفن-بانکی و هدفمند استراتژی های رسانه های اجتماعی در تلاش برای حفظ رای دهندگان توسعه.

همچنین منحصر به فرد به این چرخه شده است جرم mobilizations در اطراف سیاه زندگی ماده تظاهرات.

در سراسر شهر از مرکز بارکلیز در بروکلین به میدان واشنگتن پارک در منهتن تظاهرات توده ای جای گرفته اند روزانه از پلیس-قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در مه 25.

در قلب این mobilizations شده اند بسیاری از سیاه و Latinx نامزدها در حال اجرا برای دفتر مترقی سیستم عامل است.

نزدیک متصل به گزارش سازمان این شورشیان نامزدها به دست آورده حرکت از پایدار انرژی انقلابی علیه فساد سیاسی به عنوان معترضان به نام برای از بین بردن نژادپرستی نظاممند.

آن را در چارچوب این افراد در زندگی توجه به اعتراضات و کشنده ترین شیوع کروناویروس در آمریکا که در نیویورک اولیه انتخابات صورت گرفت در ژوئن 23.

عمق جنبش

بر خلاف قبلی چرخه نیویورک 2020 مقدماتی دیدم کل تخته سنگ مترقی نامزدها در حال اجرا در ساندرز-esque سیستم عامل در هر سطح پایین انتخابات.

برای هماهنگ کردن این فرایند گسترده مترقی عمل سیاسی کمیته مانند عدالت دموکرات و با نام تجاری جدید کنگره استراتژیک حمایت انتخاب نامزدهای; در درجه اول تضمین حمایت خود را از مرکزی مستاجران از دستور کار مترقی مانند مدیکر-برای-همه سبز معامله جدید و یک خانه را تضمین کند.

این آینه در سراسر جنبش اسکندریه Ocasio-کورتز و برنی ساندرز توزیع با مشخصات بالا تاییدیه در یک گروه را انتخاب کنید از دولت و کنگره نژادها.

این هدف کمپین مجاز مردمی حرکات بر روی زمین به تمرکز تلاش های داوطلبانه در مناطق حیاتی در نتیجه به حداکثر رساندن سود به آینده نگر و وقت سیاستمداران است.

DSA برای مثال اختصاص داده شده خود را سرمایه سیاسی فقط به یک تعداد انگشت شماری از نژادها در نیویورک منطقه است. پشتیبان گیری فقط یک کنگره نامزد (Samelys لوپز), شاخه های محلی به جای اختصاص داده شده مقدار زیادی از انرژی خود را برای حمایت از دولت در مجلس سنا و مجمع مسابقات با هدف آوردن بیشتر سوسیالیست برای پیوستن به جولیا سالازار در آلبانی.

به همین ترتیب این کار خانواده و طلوع آفتاب جنبش را محدود تاییدیه برای محکم رقابت مسابقات—تحت فشار قرار دادند و اعضای سراسر کشور به تلفن همراه به کلید نیویورک مسابقات مانند که از جمال بومن.

بر خلاف انتخابات ریاست جمهوری اولیه است که در آن برنی ساندرز و الیزابت وارن تقسیم مترقی رای بسیاری از این اولیه نامزدهای دریافت پشتیبان گیری از تمام گوشه و کنار این جنبش از جمله ساندرز و وارن خود را.

این وحدت همراه با تصمیم به محدود کردن امضا به تعداد انتخاب از مسابقات به وضوح پرداخت انتخاباتی سود سهام برای جنبش مترقی آن داوطلبان مجاز به استفاده کامل از منابع در دسترس—ارائه عمق در محوری اصلی صندلی.

یک زلزله سیاسی

داستان شب آمد و در نیویورک 16th کنگره منطقه ای که در آن 44 ساله در مکان عمومی, مدرسه, مربی, جمال بومن سرنگون 16-اصطلاح دموکرات Eliot Engel.

بر خلاف Ocasio-کورتز ناراحت است و در سال 2018 این مسابقه تا به حال توجه کامل دموکراتیک استقرار.

انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس دریافت مشخصات بالا تاییدیه از رهبران حزب—از جمله مجلس نانسی پلوسی رهبر اقلیت سنا چاک شومر نیویورک اندرو کومو فرماندار و ریاست جمهوری 2016 نامزد هیلاری کلینتون ،

بومن حمایت عدالت دموکرات زد یک خارجی در مبارزات انتخاباتی با پررنگ پیشرو پلت فرم.

تمرکز در زمان خود به عنوان یک مدیر مدرسه در برانکس بومن کنار خود تجربه کار در جامعه با آن از انگل که صرف مقدار زیادی از زمان خود را در “محل اقامت اولیه” در مریلند است.

بومن نیز صحبت به لحظه—اتصال تجربه خود را با خشونت پلیس به عنوان یک کودک به نژادپرستی نظاممند تعبیه شده در داخل امریکا, سیاسی و اقتصادی موسسات. چند هفته پیش او معرفی یک بازسازی در دستور کار است که کنگره به معرفی یک حقیقت و آشتی کمیته.

مهمتر به عنوان بومن کمپین به دست آورده حرکت همکار مترقی نامزد Andom Ghebreghiorgis تصمیم به رها کردن مسابقه و تحکیم مترقی حمایت به امید برکناری انگل.

پس روز سه شنبه, نتایج بومن اعلام پیروزی و نشستن بر 61 درصد آرا به انگل 35 درصد است.

دیگر مشخصات بالا در پیروزی شب در آمد ثروتمند نیویورک-17 کنگره منطقه که شامل Chappaqua خانه بیل و هیلاری کلینتون.

Mondaire جونز, 33, زد قاطعانه مترقی کمپین با حمایت از Sanders, Warren, Ocasio-کورتز و WFP. جونز بسته شب با قریب کثرت و آماده است قابل چپ رای دادن در خانه.

قابل توجه دیگر کنگره نتایج از نیویورک شامل احتمال پیروزی Ritchie تورس در شلوغ نیویورک-15 اولیه.

همراه با پیروزی از Ocasio-کورتز این پیروزی نمایندگان را به شدت تغییر نیویورک هیئت نمایندگان کنگره به سمت چپ.

قرمز آلبانی

DSA تا به حال تاریخی شب. با سناتور Salazar به راحتی برنده شدن او در انتخابات مجدد نژاد در 84 درصد از آرا به دیگر DSA-تایید نامزد پیشرو و یا در حال حاضر اعلام پیروزی.

به دنبال پیوستن به نیروهای با سالازار در آلبانی جباری Brisport عمومی, معلم مدرسه از بروکلین در حال حاضر پیشرو در استقرار خود را حمایت رقیب Tremaine رایت 52 درصد به 41 درصد.

شورشیان نامزدهای رقابت برای دولت کرسیهای مجلس نیز تا به حال یک شب خوب.

در اصل متولد اوگاندا مسکن فعال Zohran Kwame Mamdani به دنبال سرنگونی استقرار-حمایت فعلی Aravella Simotas. با یک کمپین رانده سیاست به گسترش مسکن مقرون به صرفه و حقوق فرفره اقتصاد کارگران Mamdani در حال حاضر 54 درصد به 46 درصد در این تنگ آستوریا, کوئینز مسابقه.

یکی دیگر از DSA حمایت مسابقه بود که از Phara Souffrant فارست. یک دختر از مهاجران هائیتی فارست است که یک پرستار در حال اجرا برای دولت مونتاژ صندلی در ارتفاع تاج در محله بروکلین. تایید شده توسط Ocasio-کورتز سینتیا نیکسون و طلوع خورشید, نیویورک, نتایج, تا کنون نشان می دهد او در دوم نزدیک با 46 درصد آرا به وقت والتر Mosley 50 درصد است. این مسابقه به احتمال زیاد نمی تواند به نام تا همه رای غیابی شمارش هفته آینده.

اختیارات مردم

جمعه بود و تاریخی شب برای ترقی خواهان در نیویورک و سراسر کشور.

پس از شور انقلابی در خیابان های نیویورک این شورشیان نامزدها—در حال اجرا بر روی سیستمیک انتقادات شکسته سیاسی و سیستم اقتصادی – نشان داد که هماهنگ و سازمان یافته و یکپارچه مردم-صفحه حرکت می تواند صحبت می کنند به طور مستقیم به خواسته های تندرو رای دهندگان.

با شکست ساندرز در انتخابات ریاست جمهوری اولیه بسیاری از جریان اصلی صاحب نظران شد و سریع برای رد کردن تدریجی انرژی در درون حزب دموکرات است. نتایج روز سه شنبه نشان می دهد مخالف است. وجود دارد جدی است حرکت در کنار اساسی تغییر و تمایل به دیدن جوان متنوع داوطلبان ورود به سالن از قدرت است.

به عنوان Ocasio-کورتز اظهار داشت: پس از او فرمانده پیروز “امشب ما در حال اثبات این است که مردم را به جنبش در نیویورک نیست یک حادثه است. این یک دستور.”