از یوتا به نیویورک, در اینجا نحوه مراقبت های بهداشتی کارگران در حال دست زدن به تغییرات انتخابی مراقبت از سیاست های

سالت لیک سیتی — دکتر دن توماس, 60, یک متخصص بیهوشی که زندگی در پرووو. اما در 1:40 در اخیر بعد از ظهر او تخمگذار در بستر بازی کلمات با دوستان است. برای حدود یک ماه در حال حاضر او شده است ،

در میان جهانی بحران پزشکی حتی مراقبت های بهداشتی مشاغل در معرض خطر هستند. به عنوان متحده و بیمارستان سیستم های سراسر کشور را لغو روش انتخابی برای کاهش گسترش coronavirus و هدایت لوازم شخصی مانند تجهیزات حفاظتی برای کسانی که مبارزه با این بیماری همه گیر هزاران نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی خود را پیدا کرده اند با کاهش درآمد یا بدون شغل در همه. تمرین خصوصی پزشکان نمی تواند دیدن بیماران و بسته های پول در بیمارستان ها باید اجازه رفتن از پرسنل.

“وجود ندارد تحقق فقط چگونه بسیاری از حرفه ای ها قرار داده شود و idled گفت:” توماس که می خواهم برای کمک به کار در COVID واحد پیگیری موارد و یا اهدای هواکش اما هرگز فرصتی برای انجام این کار. “وجود دارد هیچ چیز مفید برای ما انجام دهد.”

در اواسط ماه مارس دکتر Jerome M. Adams, ایالات متحده جراح عمومی خواست بیمارستان ها و مطب برای جلوگیری از ارائه مراقبت بود که فوری است. اما روش انتخابی نیروی حیاتی از بسیاری از سیستم های پزشکی. تا پایان ماه 43,000 مراقبت های بهداشتی کارگران از مشاغل با توجه به اداره آمار نیروی کار. در ماه آوریل نرخ بیکاری در این زمینه همچنان ادامه دارد و به بادکنک. تا پایان این ماه حدود 19,000 خانواده شیوه های پزشکی خواهد شد یا مقیاس عملیات موثر بر بیش از 260,000 کارگران با توجه به یک گزارش از آکادمی آمریکایی پزشکان خانواده.

جراحان و متخصصین پوست و دندانپزشکان و حساسیت پرستاران و دستیاران پزشکی نیز احساس خرج کردن. و در حال حاضر رهبران در ایالات یوتا و کالیفرنیا آرکانزاس و اوهایو شروع به معکوس ماه گذشته دستور اجرایی و دستورالعمل ها است که به کارگردانی بیمارستان برای توقف روش انتخابی.

در روز سه شنبه یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت دستور ارائه دهندگان خدمات پزشکی به رزومه انتخابی روشهای پزشکی “در یک اندازه گیری و با احتیاط راه است.”

توماس امیدوار است که او قادر خواهد بود به بازگشت به کار به زودی. در حال حاضر او در حال گذراندن زمان در خانه با سه نفر از فرزندان کار روزانه در باغ خود و در نظر گرفتن این فرصت را به انجام “تست اجرای بازنشستگی.”

“این بهترین باغ تا به حال نگاه کرد. هر برگ است که تا کنون تیغه از چمن از بین رفته است ، وجود علف های هرز در هر نقطه برای من, از جلو,” او گفت:. “اما من از آن متنفرم. آن را سرگرم کننده به کار در باغ و سالن در اطراف در لباس خواب شما, اما من پیدا کردن که یک روز ذوب به دیگر. من آرزو می کنم من می تواند انجام دهد.”

از کار

در واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee در ابتدا به حالت تعلیق در غیر فوری عمل جراحی تا مارس 18, اما این معلوم نیست که آیا این تاریخ می تواند تغییر کند. دکتر Talmage Broadbent, 41, است یک چشم پزشک در یک عمل خصوصی در اسپوکن. او و همکاران خود تصمیم گرفته اند به هر گونه پرداخت در حالی که آنها گذاشته و یا کاهش ساعات کار برای 13 کارکنان از جمله پرستاران و تکنسین ها و کارکنان دفتر.

“عدم اطمینان دشوار است” گفت: Broadbent. “من احساس می کنم بسیاری از مسئولیت برای بسیاری از مردم — کارکنان و بیماران که من نمی می توانید ببینید.”

به طور معمول این عمل رفتار 35-40 بیماران در روز است. اما در ماه گذشته Broadbent را تکمیل کرده است فقط سه عمل جراحی که تمام موارد اضطراری. اگر این ممنوعیت در روش انتخابی همچنان برای بسیاری دیگر که در آینده از کسب و کار در معرض خطر Broadbent گفت.

با توجه به بررسی انجام شده توسط واشنگتن کمیسیون پزشکی در اواخر ماه مارس 63 درصد از عمل انفرادی و یا چند گروه تخصصی پزشکان در دولت مجبور به اخراج کردند یا کارکنان دیگر مجبور به بستن موقت و برخی مجبور به تعطیل دائم. حدود 31% از افراد مورد مطالعه گفتند که تا به حال پول نقد در دست فقط برای 3-4 هفته است.

Dr. دادگاه Koshar, 44, یک متخصص بیهوشی و پزشکی مدیر یک مرکز جراحی در آریزونا که در آن رژیم صهیونیستی است. mlb چهارشنبه اعلام کرد که بیمارستان ها و مراکز سرپايی می تواند رزومه اعمال جراحی الکتیو با شروع از آوریل 1. اما مرکز جراحی در اوندیل قبلا furloughed 75 درصد از کارکنان در پی این بیماری همه گیر و در حال حاضر تنها بسیار فوری و اورژانس موارد است.

در حالی که بسیاری از اعمال جراحی او با این نسخهها کار در فنی انتخابی Koshar وجود دارد گفت: می توان پیامدهای منفی اگر آنها با تاخیر بیش از حد طولانی است. انتظار برای تعمیر روتاتور کاف یا پاره لیگ قهرمانان آسیا می تواند منجر به افزایش زخم و یا حتی برخی از آسیب دائمی. لغو یک کودک لوزه می تواند آنها را در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت های تنفسی و طولانی چیزهایی مانند آپنه خواب ،

“منطق به شما می گوید که آن را خوب به چشم پوشی از این چیزها برای بیش از حد طولانی” گفت: Koshar.

جنیفر Hanscom مدیر عامل شرکت واشنگتن کمیسیون پزشکی است که با قوی عمل دولت گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس اما در حال حاضر او معتقد است از آن زمان شروع به حرکت در جهت مخالف است.

“ما در حال تلاش برای اطمینان بخشیدن به فرماندار ما وجود دارد که ظرفیت” Hanscom گفت. “ما در حال آماده وجود دارد باید افزایش موارد ما را به انجام آنچه لازم برای ادامه به مطمئن شوید که ما می توانیم مراقبت از هر دو COVID بیماران و همچنین به عنوان روش انتخابی.”

بیمارستان

مراقبت های بهداشتی است که از یک تریلیون دلار صنعت در ایالات متحده و بدون درآمد از روش انتخابی بیمارستان در حال خونریزی پول است. با توجه به شرکت مشاوره به نام هیئت مشاوران معمولی سیستم بیمارستان با 1000 تخت پیش بینی شده است به از دست دادن حدود 140 میلیون دلار بیش از یک دوره سه ماه با توجه به همه گیر.

برای کمک به ارائه دهندگان خدمات سلامت جبران کاهش درآمد دولت فدرال اختصاص داده است $100 میلیارد دلار به این صنعت به عنوان بخشی از بسته محرک اقتصادی به تصویب رسید در ماه مارس است. اما در این میان بیمارستان ها در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار.

اسکات Weavil یک وکیل مستقر در جنوب دریاچه تاهو در کالیفرنیا که مذاکره قرارداد کار برای پزشکان و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی گفت که اخیر حقوق و دستمزد کاهش 20 ٪ یا بیشتر شایع است. برای پزشکان است که به طور معمول پرداخت می شود توسط روش مانند ارتوپدی جراحان ادراری و حتی برخی از غیر جراحی تخصص درآمد شده است به کاهش نزدیک به صفر.

“وجود دارد یک ادراک در جامعه است که پزشکان افراد بسیار ثروتمند گفت:” Weavil. “اما بسیاری از مشتریان من هستند افرادی که در حال بدست گرفتن اولین شغل خود را از آموزش آنها 400.000 دلار در وام های دانشجویی, آنها فقط خرید یک خانه یا یک ماشین و آنها قطعا احساس تحت فشار قرار دادند.”

Intermountain Healthcare که در عمل 215 درمانگاه و 24 بیمارستان در یوتا آیداهو و نوادا است برش پرداخت پزشکان و پرستاران پیشرفته-تمرین دهنده یا دیگر مراقبان گفت: سخنگوی شرکت Daron کولی. کولی گفت که برخی از کارکنان مستقر شده اند در مناطقی مانند غربالگری میز درایو از طریق تست سایت و telehealth مراکز.

یکی از مراقبت های بهداشتی کارگران که قرارداد با Intermountain Healthcare گفت او شده است مستقر به انجام groundskeeping در بیمارستان پردیس — هرس درختان و بوته ها و وجین به مدت حداقل چهار ساعت در روز. که دارای مدرک کارشناسی ارشد و نا امید است با فقدان او را می گویند در انتقال خواسته است که او نمی تواند نام در این داستان برای جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه از کارفرما.

به عنوان این هفته Intermountain Healthcare و دیگر سیستم بیمارستان در ایالت یوتا از جمله دانشگاه یوتا بیمارستان در حال برنامه ریزی برای معرفی روش انتخابی.

“ما همچنین در حال کار بر روی یک طرح انتقال برای شروع تدریجی در غیر فوری روش به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار و همکاری با رهبران دولت و همکاران ما در دیگر سیستم مراقبت های بهداشتی” گفت: دانشگاه یوتا سخنگوی کتی Wilets.

در خط مقدم

در حالی که کارکنان مراقبت های بهداشتی در بسیاری از کشورهای در حال مبارزه است چرا که آنها نمی باید کار را به انجام, در شهر نیویورک, پزشکان, پرستاران و دیگران شلوغ تر از همیشه. متخصصان پزشکی در رشته روانپزشکی از به ارتوپدی هستند که مستقر در درمان COVID-19 بيمار.

در آغاز ماه, نیویورک تایمز گزارش داد که شهردار بیل د Blasio خواسته پزشکان و سایر کارکنان پزشکی از سراسر کشور می آیند و کمک در شهر نیویورک که در آن coronavirus دارای ضعف بیمارستان.

“مگر در مواردی وجود دارد یک تلاش ملی برای طلب کردن پزشکان و پرستاران و کارگران بیمارستان از همه نوع و آنها را جایی که آنها بیشتر مورد نیاز در کشور در زمان من نمی بینم چگونه ما در حال رفتن به حرفه ای ما نیاز به از طریق این بحران” د Blasio گفت: در مصاحبه با MSNBC.

دکتر چارلز McTavish, 33, سوم سال روانپزشکی اقامت کاری در کوه سینا بث اسرائیل بیمارستان در شهر نیویورک است. اما برای دو هفته گذشته او کار کرده است تا 12 ساعت شیفت درمان COVID بیماران. او موفق به دریافت یک N95 ماسک برای استفاده در هر هفته و همچنین یک کاغذ قهوه ای کیسه برای ذخیره آن در.

“وجود دارد طیف وسیعی از احساسات در مورد آن از بسیار مایل به کمک کردن به احساس ناراحت کننده که مجبور به عمل در یک منطقه از تجربه و تخصص با برخی از درجه تهدید به رفاه گفت: McTavish. “اما به طور کلی روحیه خوب است.”

دکتر ژاک هانری Hacquebord, 38, دست جراح در دانشگاه نیویورک بیمارستان که نیز مستقر به کار COVID موارد است.

“مردم از همه تخصص ها در حال کمک کردن در طبقه: پوست, جراحی پلاستیک, گوارش روانپزشکی, ارتوپدی,” او گفت:. هر کس که خارج از منطقه راحتی خود. اگر نیست آن را یک ضرورت من خواهد بود مقاوم در برابر, اما آن را یک ضرورت مطلق است.”

“آنچه که واقعا انجام است که چگونه شما می بینید همه با هم و همه, کمک,” Hacquebord اضافه شده است.

با توجه به این پزشکان در خط مقدم مبارزه با COVID-19 به مراتب بیش از. توماس مانیتور اخبار در مورد نیویورک از دور و آرزوها وجود دارد بیشتر او می تواند انجام دهید برای کمک به.

“بزرگترین گله من این است که وجود یک عدم توازن بین منابع موجود و نیازهای. هیچ مرکزی هماهنگی برای این کار در سطح ملی گفت:” توماس “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که به جنگ با این بیماری همه گیر. همه این بچه ها در نیویورک هستند که در مبارزه با جنگ خاموش در ایوو جیما و من پشت در ویچیتا فقط نوع نشستن در اطراف گفت: “هورا!'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im