خط مقدم پرستاران محکوم و مغلوب ساختن پیشی جستن نژاد پرستی و ظلم و ستم در میان Coronavirus همه گیر

رهبران ملی پرستاران ایران در تماس رئیس جمهور تهمت و دیگر مقامات جمهوری خواه برای جلوگیری از استفاده از نژادپرستانه و بیگانه زبان هدف قرار دادن چین و مردم چین برای, جهانی, رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“این است که نگران کننده به گوش ما بالاترین مقامات دولتی خواستار این خطرناک یک بیماری همه گیر ‘چینی’ ویروس است که نه تنها خیلی گمراه کننده را تشویق می کند اعمال تعصب و تهدید به خشونت علیه مردم از تبار چینی و همچنین سایر مردم می گوید:” NNU مدیر اجرایی بانی Castillo, RN, مدیر اجرایی.

رسانه های اجتماعی شده است غرق گزارش از مردم آسیایی تبار که به سخره نژادپرستانه با سوء استفاده جسمی و تهدید.

“مردم از هر ملیت و هر نژاد و هر قومیت در سراسر جهان آلوده شده اند و در حال مرگ هستند از COVIS-19. ما تنها می تواند در مبارزه با این ویروس مرگبار به عنوان یکی از مردم است.”

“به عنوان پرستاران ما می دانیم که مهربانی و شفقت انسانی در هسته شفا آنها نیز در قلب های عمومی ایمنی و بهداشت می گوید:” NNU جمهور Zenei کورتز RN.

“سرزنش هر یک ملیت و یا قومیت و فقط اشک مردم جدا قرار می دهد و مردم در خطر است. ما باید ایستاده هم به عنوان یکی از مردم و درک کنند که قلدری و تهدید تنها این شديد بحران ملی بدتر” می افزاید: NNU رئیس جمهور ژان راس RN.

در روزهای اخیر رئیس جمهور تهمت پا کرده است تا با استفاده از برچسب “چینی virus.” یکی دیگر از unnamed مقام کاخ سفید استفاده اضافی موهن زبان با اشاره به این ویروس به عنوان “کونگ آنفولانزا.”

دیگر مقامات جمهوری خواه را درگیر مشابه یا حتی بیشتر هولناک زبان و كليشه اي” اشاره کرد Castillo. سناتور. John Cornyn (R-تگزاس) برای مثال ادعا کرد که “چین مقصر است چرا که این فرهنگ که در آن مردم خوردن خفاش & مارها و سگ ها و چیزهایی مانند آن.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در واقع Castillo, اشاره, تعداد بسیار توسعه یافته کشور آسیایی از جمله چین و کره جنوبی و تایوان و سنگاپور—نشان داده اند خیلی سریع تر و موثر پاسخ حاوی گسترش ویروس و ارائه درمان برای کسانی که آلوده تر از ایالات متحده و بسیاری از کشورهای اروپایی.

بسیاری از سیستم مراقبت های بهداشتی راه اندازی شد به سرعت در حال گسترش, تست اجتماعی فاصله و انزوا اقدامات و درمان و ظرفیت بیشتر برای مراقبت از کسانی که آسیب می بینند.

بیشتر ویروس ها می تواند بیرون آمدن از مکان ها در سراسر این سیاره از جمله ایالات متحده است. از آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده است که به اصطلاح “آنفلوآنزای اسپانیایی” همه گیر از 1918-1919 در واقع برای اولین بار رخ داده است در آمریکا نه اسپانیا.

و شتاب از بحران آب و دلگرم کننده است افزایش در گسترش تعدادی از فلور به خصوص vector-borne ویروس, پخش كردن, از گرمسیری تنظیمات را در مناطق دیگر به عنوان یک نتیجه از گرم شدن کره زمین.

“مردم از هر ملیت و هر نژاد و هر قومیت در سراسر جهان آلوده شده اند و در حال مرگ هستند از COVIS-19. ما تنها می تواند در مبارزه با این ویروس مرگبار به عنوان یکی از مردم می گوید:” راس.

“به عنوان یک جامعه جهانی ما باید ترویج همکاری های بین المللی و به اشتراک گذاری منابع برای تست های پزشکی, درمان و بحرانی جستجو برای یک واکسن موثر. که مقصر نیست این است که چگونه برای پایان دادن به این بحران” کاستیلو می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im