“یخ زده” نمی خواهد بازگشایی در برادوی پست همه گیر

مارس 14 (UPI) — دیزنی تئاتر Productions پنج شنبه اعلام کرد که منجمد خواهد شد و نه بازگشایی زمانی که برادوی تئاتر رزومه پس از coronavirus بیماری همه گیر.

این اولین برادوی بازی به طور رسمی از تئاتر منطقه تعطیل در ماه مارس Playbill گزارش شده است. جلادان و جدید تولید که Afraid of Virginia Woolf? هنوز در را باز کرد و قادر خواهد بود برای باز کردن در هر نقطه.

در روز سه شنبه برادوی لیگ اعلام کرد تئاتر را بسته باقی می ماند از طریق سپتامبر. 6. محصولات پردازش بازپرداخت برای ticketholders از طریق آن تاریخ.

منجمد خواهد شد و هنوز هم سوار در یک تور بین المللی زمانی که تئاتر بزرگ اجتماعات تبدیل به امن دوباره. دهانه در پایان غرب استرالیا و ژاپن و آلمان بوده است به تعویق افتاد تا 2021. آنها تلاش خواهد کرد به استفاده مجدد از مواد از برادوی نشان می دهد در تور است.

Caissie لوی که بازی السا از مارس سال 2018 از طریق فوریه توییتی او تسلیت برای تولید کنونی.

سابق آنا پتی موش بررسی گردید همچنین در توییتی او باشم ، Ciara رنه در زمان بیش از نقش السا و مکنزی کرتز گرفت و به عنوان آنا است.

یخ زده بود و تئاتر تولید دیزنی فیلم انیمیشن که بر اساس هانس کریستین اندرسن افسانه ملکه برفی. خواهر آنا و السا حکومت های پادشاهی Arendelle اما السا زندگی در تبعید با توجه به غیر قابل کنترل برف قدرت. او می آموزد به “Let It Go” در این فیلم را امضا آهنگ خوانده شده توسط Idina Menzel در فیلم است. کریستن بل صدای آنا در فیلم است.

ترانه سرایان بابی لوپز و کریستن اندرسون-لوپز نوشت اضافی موسیقی برای صحنه موسیقی. آنها نامزد دریافت جایزه تونی برای نشان دادن امتیاز به عنوان جنیفر لی برای نوشتن این کتاب. منجمد شد, نامزد دریافت جایزه برای بهترین موسیقی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de