من بهترین دوست, دوست دختر, که من شناخته ام از روز او متولد شد که تحصیل در رشته زبان و ادبیات انگلیسی در یک خوب دانشگاه.

دختر من که به همان اندازه هوشمند است چگونه تحصیل به مسکو قاطر. فقط روز دیگر من راه می رفت به یک مدرسه عهد بوق است که یک کلاس درس متشکل از دو میله به انتظارنشسته بودند با قفسه های مشروب الکلی و شده plunked پایین 499 دلار برای آموزش عالی است. آن کمتر-از-حرکت مناسبت. بدون اشک ریختن شد. هیچ کالج سفرهای تحقیقاتی مورد نیاز بود. هیچ امتحانات نشسته بودند گرفته شده است. هیچ نرم افزار و مقالات و نوشته شده بود.

شما فقط چنگال 499 $و شما ثبت نام. حکومت تنها به نظر می رسد “را نشان نمی دهد تا مست و بالا در همان زمان.”

در حال حاضر برخی از شما به فکر “نمی تواند چنین افاده, مارلا. او احتمالا پول بیشتری را از خود, دوست, دوست دختر با زبان انگلیسی مدرک.”

در حال حاضر این است که تقریبا به طور قطع درست است. در واقع, او را بیشتر از پول من به عنوان یک بسیار آموزش دیده و روزنامه نگار کهنه کار.

اما من دوست دارم به عنوان خوانده شده و من همیشه می خواستم به یک بچه که یک خواننده با آنها من می تواند صحبت در مورد کتاب. من گل صفر از دو که یکی. من مرتب هر دو از بچه های من که من به تصویب رسید و از نگهداری فرزند برای رفتن به دانشگاه و معلمان خود همیشه می گفت: “آنها باید یک مقاله را ارسال کنید.”

چیزی که من نمی روی چیزی حساب کردن با این است که سابق پرورش کودکان و نوجوانان اغلب بسیار rocky سال های نوجوانی و مبارزه با احساس خود را از هویت حتی اگر من خرید هر کتاب در مورد این موضوع من به نظر نمی رسد قادر به کمک به بچه های من که عمل کردن مانند دیوانه.,

دختر شروع به داشتن حملات هراس و فرار از خانه دو بار وقتی که من نمی خواهد اجازه دهید او را رها کردن از مدرسه بالا است. او رفته بود برای ماه می باشد. به عنوان شما می توانید حدس بزنید این نبود دلپذیر دوره برای هر یک از ما. من نمی توانم به شما بگویم که قبل از اینکه از آنجا که من احساس می کنم بچه های من حق حریم خصوصی شخصی خود را در دادگاه. دختر به من اجازه نوشتن این.

او در نهایت به خانه آمد من بعد از توافق به او اجازه رها کردن از مدرسه بالا که — تعجب — من لذت بردن از.

بنابراین در سن 17 سالگی او یک کار تمام وقت در یکی از این روغن تغییر مکان. من درخشان و دبیرستان ترک تحصیل. و تغییر نفت برای زندگی. او سخت کار می کرد, پشتیبانی خودش خرید خودرو خود را و به طور کلی کسی که به آن افتخار کنیم. و مهمتر از همه (به دلیل این است که همه در مورد من) من نصف قیمت نفت تغییرات برای ماشین من.

و او می داند که چگونه به جای چراغ است که کاملا دستی.

برای من نگه داشته در تلاش برای گول زدن تهدید و رشوه او را به مصرف او دبیرستان معادل exam, اما او همیشه خیره به عنوان یک پیت بول با یک تکه استیک را در دهان خود.

من می خواهم بچه های من به طور مستقل رایگان متفکران. نه فقط در حالی که من بالا بردن آنها.

امروزه محبوب ترین دبیرستان معادل آزمون است که دیگر GED اما HISET. دختر در نظر گرفته و با در نظر گرفتن مطالعه کلاس مثل کوین هارت در “شب مدرسه”. اما او هرگز امضا کردند. من او را به استخدام یک معلم است. او وزید و او را. من در نهایت متوجه شدم که این بچه هرگز قصد انجام آن را تا زمانی که او آماده بود. و در نهایت چند ماه پیش او آماده بود.

من پرداخت می شود $200 هزینه آزمون و او نشسته در کامپیوتر پس از مطالعه به جز چند ساعت با یک کتاب از کتابخانه. و او به تصویب تمام آزمون. بنابراین او در حال حاضر یک فارغ التحصیل دبیرستان. من متنفر بودم البته. شوخی کردم. من خوشحال شد.

او در حال حاضر یک شب در کلاس های کار با حیوانات است که به تمام حیوانات پیروی و اطاعت از او مانند Pied Piper. در ضمن او تصمیم گرفت به تمایل به کسب درآمد. بنابراین این که چگونه ما به جایی که ما در حال حاضر.

من امیدوار بودم او می خواهم به دانشگاه برود اما در عوض او خواهید بود ریختن نوشیدنی برای افراد مست در شب. خوب, من حدس می زنم Charles Bukowski و ارنست همینگوی را تایید کند. (جمهوری اسلامی ایران نوشت: حتی یک فیلم به نام “Barfly.”)

دوستان من فقط می خواهم او را به ریختن نوشیدنی های قوی و داوطلب به خود را تست.

من می خواهم این واقعیت است که او می تواند من margaritas برای من در صفحه اصلی.

زمانی که من در سن او کار کردم ظریف شام باشگاه به عنوان یک پیشخدمت زن کوکتل و من به یاد داشته باشید که groped حداقل چند بار در شب. حداقل او می تواند در پشت نوار بنابراین از آن خواهد شد سخت تر برای رسیدن به او. همچنین با توجه به نحوه لجباز او است که من تصور که او خواهید بود با قرار دادن هر یک از آن. آن بود در دوران های مختلف آن.

او ممکن است تبدیل به بانک مرکزی با drunks خیلی سریع اما پس شاید او را به رفتن به کالج.

اگر نه او احتمالا حمایت از من با راهنمایی های او. بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im