سرخ کن در بیس بال: اعتماد به نفس در حال حاضر یکی دیگر از قدرت برای نارنجی, جانی طولانی


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


آن بود که پس از پنجمین دور که جانی طولانی با خود گفت: “من در واقع می تواند انجام این کار است.”

“این” یک بازی کامل است. بلند تن به تن خود را برای اولین بار کامل بازی جمعه در یک 9-0 شکست استنکیا در Orange Coast لیگ بازکن برای هر دو تیم.

او را زده 12 مورد. او دیگر شروع این فصل بود بدون hitter وظیفه در برابر ساوانا در فوریه. 15. بلند داد تا به یک پیاده روی در این بازی.

در حال حاضر یک هفته خوب با خفاش هم رفتن 4 9 را با سه برابر چهار اجرا می شود به ثمر رساند و یک RBI. او راه می رفت و پنج بار.

“من توپ منحنی مشغول به کار بود واقعا خوب است که روز” گفته است: از بازی کامل است. او همچنین می اندازد fastball برش و changeup.

طولانی ارشد right-hander همچنین نقش shortstop برای Panthers که 6-4 به طور کلی. او حلاجی .591 (13 برای 34) با دو خانه اجرا می شود, پنج, دو برابر, دو, سه و هفت RBIs.

نارنجی مربی جورج Chace در فصل دوم گفت: بلند اعتماد به نفس گرفتار است تا خود را بالقوه است.

“او استعداد بعدی-سطح استعداد” Chace گفت. “این یک نبرد و او را در درک آنچه که او قادر به انجام.

“در حال حاضر او با این نسخهها کار هر روز صبح قبل از مدرسه و سپس بعد با این تیم است. او را به انجام تمام چیزهای اضافی بزرگترین ورزشکاران انجام دهد.”

طولانی (6-1, 215) امضا شده با ساحل طولانی دولت است. او در حال استخدام با سایر دانشکده ها از جمله دانشکده تحصیلات تکمیلی و UC Irvine. زمانی که یک 4.4 درجه-نقطه میانگین انتظار برای یک سوم baseman یا گوشه outfielder در لانگ بیچ دولت است.

در حال حاضر او است که با تمرکز بر کمک به نارنجی را تعقیب برای Orange Coast لیگ قهرمانی. پلنگ’ برنامه این هفته شامل یک بازی جمعه در برابر Calvary Chapel شاید نارنجی بالا رقابت در لیگ.

“جرم ما این است که به صورت پراکنده” بلند گفت. “ما نمره 10 اجرا می شود برخی از زمان و پس از آن ما در تلاش برای جمع اوری دو یا سه اجرا می شود. من احساس می کنم مثل ما تبادل عمیق است این سال است.”

داشتن یک مرد پرتاب بدون hitters و کامل بازی مطمئن می کند که تبادل عمق.

در اطراف شاخ

• هانتینگتون بیچ و JSerra بازی کرده اند دیگر سه بار در حال حاضر. JSerra برنده هر سه بازی: 3-2 در نیوپورت الک لرنر بخش قهرمانی بازی Feb. 28 و doubleheader رفت و برگشت در هفته گذشته. وجود دارد می تواند بیشتر به آمده به عنوان هر دو به احتمال زیاد CIF-جنوب بخش بخش 1 حذفی تیم هستند و هر دو در بوروس کلاسیک جنوبی اگر چه آنها در مقابل نیمه 16-تیم براکت از نخبگان مسابقات است.

• این بوروس کلاسیک جنوبی آغاز می شود 14 آوریل در JSerra و مادر دئی. شش تیم در CIF-SS Division 1 top 10 در آن هستند: ردیف 1 نارنجی لوتری شماره 2 JSerra شماره 4 نوتردام از شرمن اوکس شماره 5 لا میردا شماره 8 اسقف Amat لا پونت و شماره 9 از تاج. سن دیگو شهرستان مارپیچ و رانچو برناردو رتبه شماره 20 و شماره 24 در CalHiSports.com کالیفرنیا بالا 25 همچنین در بوروس کلاسیک جنوبی.

• دو O. C. تیم رتبه بندی شماره 1 در CIF-SS division. نارنجی لوتری است که در بالا در بخش 1. لاگونا بیچ شماره 1 در بخش 3 در حالی که چشمه دره شماره 2.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im