سرخ کن در بسکتبال: مادر Dei مربی گری McKnight خواستار سفر تخلف در خود


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


مادر Dei را پسران بازی بسکتبال, تیم این فصل سفر به آریزونا, لاس وگاس, اورگان, غرب ویرجینیا و ماساچوست است.

پادشاهان مربی گری McKnight ناراضی است با برنامه ساز که گذاشته بلند پروازانه سفر است که او در بخشی از نطق خود برای این تیم را گاه به گاه در تلاش است که تا به حال آنها را با یک 22-6 رکورد رفتن به CIF-جنوب بخش باز بخش برگشتی.

شش ضرر دوم بیشتر Mater Dei تا به حال رفتن به پلی آف پس از McKnight آغاز مربیگری این تیم در سال 1982.

برنامه ساز است Gary McKnight.

“با این همه بیماری که آمار ما و همه گرفتن بیمار” McKnight گفت: “شاید ما باید حمایت از یکی از این سفرهای حداقل.”

به عنوان فوریه آغاز پادشاهان بودند و در نهایت سالم است. آنفولانزا اشکال که بازدید و بازبینی تیم ناپدید شده بود. در هفته پایانی این فصل به طور منظم Mater Dei ضرب و شتم سنت جان بوسکو و JSerra در back-to-back ترینیتی بازی های لیگ به نفع خود آن 37 عنوان قهرمانی لیگ در McKnight را 38 فصل در مدرسه.

پادشاهان بودند کشت هفتم در هشت تیم باز بدست آورد. آنها رفت 3-0 بازی در استخر و به پیشبرد به باز کردن بخش بازی مسابقات قهرمانی. مادر Dei (25-6) نقش دولت No. 1 سیرا دره عمیق و باریک از چتسورث (27-3) جمعه از ساعت 8:30 p. m. در Walter هرم در لانگ بیچ دولت است.

هر سه باز تقسیم بندی استخر-بازی بازی برنده شد و به دور بازی برای مادر Dei: 65-58 در وقت اضافه در صدمین سالگرد تاج 76-71 بیش از رانچو مسیحی از Temecula و 65-46 بیش از هاروارد-Westlake از استودیو سیتی.

گارد نقطه Devin Askew (6-4) ممتاز است و در پلی آف. او به ثمر رساند 43 امتیاز تیراندازی 14 و 18 از کف در پیروزی بیش رانچو مسیحی و گل 18 امتیاز در پیروزی بیش از هاروارد-Westlake.

چپ چپ تا به حال پنج کمک در هر یک از این بازی ها.

چندین پادشاهان دیگر نیز کمک کرده است.

ارشد رو به جلو Aidan Prukop (6-4) که امضا شده با کال پلی سان لوئیس اوبیسپو گل تیم بالا 22 امتیاز در پیروزی بیش از Centennial. تاریخ رو به جلو نیک دیویدسون (6-8) به ثمر رساند و 15 امتیاز در این بازی.

تاریخ رو به جلو ویلهلم Breidenbach (6-9) و Davison به ثمر رساند 10 امتیاز در برابر رانچو مسیحی است. Breidenbach به ثمر رساند 14 امتیاز با نه ریباند و سه عکس های مسدود شده در برابر دانشگاه هاروارد-Westlake. هریسون Hornery (6-10), یک کاربر به ثمر رساند و 10 امتیاز در برابر دانشگاه هاروارد-Westlake.

“هر شب کسی متفاوت پا کرده است تا” McKnight گفت. “ویلهلم تا به حال لحظات بزرگ و بنابراین باید Hornery, Devin و Ryan Evans. نیک دیویدسون را آغاز کرده است سه بازی گذشته و او شده است جامد در جرم و دفاع و هفتم ما مرد لوگان Cremonesi انجام داده است یک کار بزرگ است.”

Askew ایوانز و Hornery تنها پادشاهان به بازی در هر بازی در این فصل است.

مادر Dei در قدرت و احتمالا باید در قدرت فوق العاده به ضرب و شتم سیرا دره عمیق و باریک در تلاش خود را برای 24 CIF-قهرمانی اس اس.

امتیاز در رنگ

• مادر Dei-Sierra, دره عمیق و باریک خواهد بود زنده جریان آنلاین توسط Fox Sports غرب دبستان منطقه. تاخیر برنامه تلویزیونی در دسترس خواهد بود شنبه در Fox Sports غرب است.

• پذیرش جداگانه مورد نیاز خواهد بود برای حضور دختران و پسران باز کردن بخش پایانی جمعه در هرم. دختران بازی مادر Dei مقابل بادگیر دارای پذیرش کلی صندلی برای 18 دلار برای بزرگسالان و 10 دلار برای دانش آموزان دبیرستانی با مدرک معتبر دانشجویی شناسایی و برای کودکان در سنین 5-13. این سایت متعلق به صندلی برای پسران, بازی, مادر Dei مقابل سیرا دره عمیق و باریک است $18.

• پذیرش عمومی برای CIF-SS بسکتبال نهایی در مستعمره بالا و در Godinez بالا است 15 دلار برای بزرگسالان و 5 دلار برای دانش آموزان با مدرک معتبر دانشجویی شناسایی و برای کودکان در سنین 5-13. پذیرش کلی برای بازی در Azusa Pacific 16 دلار برای بزرگسالان و 10 دلار برای دانش آموزان و کودکان است.

• پارکینگ برای بازی در هرم است که 10 دلار است. مستعمره بالا پارکینگ 5 دلار است. پارکینگ رایگان در Azusa Pacific و در Godinez.

• تمام هشت تیم که انتخاب شدند به باز کردن بخش به طور خودکار واجد شرایط برای CIF دولت مسابقات چهار semifinalists در هر یک از بخش های دیگر نیز واجد شرایط برای CIF جنوب کالیفرنیا Regionals. چشمه دره و JSerra حذف شد در نیمه نهایی این, هفته گذشته اما به عنوان semifinalists فصل خود را انجام می شود. منطقه ای براکت منتشر خواهد شد یکشنبه.

• هنگامی که چشمه دره و JSerra بازی اولین بازی از regionals در مارس 3, چشمه دره رفته اند خواهد شد و 10 روز پس از آن 82-70 دست دادن به سایه تپه Indio در CIF-SS Division 3A نیمه نهایی در روز شنبه. JSerra رفته خواهد شد و 11 ماه پس از آن از دست 67-61 به بادگیر از لس آنجلس در یک بخش 1 نیمه نهایی.

• چشمه دره مربی D’Cean برایانت گفت: چالش در طول طولانی استراحت بین بازی ها است که برای اطمینان از بازیکنان باقی می ماند به عنوان یک تیم است. “شما سعی می کنید به نگه داشتن تیم خود را درگیر در تیم رویدادها” برایانت گفت. “مطمئن شوید که ما در حال حلق آویز کردن با هم پس از عمل مانند به فیلم و یا رفتن به بولینگ با هم.”

• JSerra مربی کیت Wilkinson تا به حال این شیرها را شنبه و دوشنبه ، “ما باید کوتاه شیوه های روز سه شنبه و چهارشنبه,” او گفت:. “سپس ما را به عقب بر گردیم به حالت عادی نوسان از چیزهایی پنج شنبه با شیوه های عادی پنجشنبه جمعه و شنبه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>