سوخت فروش, جمعیت, BYU را بدست آورده امضا پیروزی شماره 2 Gonzaga, افزایش NCAA Tournament رزومه

پروو — تازه اسکار تحت BYU ارشد گارد جیک Toolson چشم راست همراه با گسترده لبخند در چهره اش بود سمبل از آنچه تا به حال فقط نقل در ماریوت مرکز زمین شنبه شب — و کل فصل واقعا.

در مقابل فروش از جمعیت 18,987 در ارشد شب برابر ردیف 2 Gonzaga این شماره 23 ساله مبارزه و اوراق و دست Zags یک 91-78 شکست.

با آن BYU برنده هشتمین مستقیم بازی به پایان رسید و Gonzaga 19 بازی برنده خط و جامعی از آن 39-بازی, West Coast کنفرانس جاده رگه برنده.

در Cougars ساخته شده است 14-نقطه سرب 58-44 با 17 دقیقه باقی مانده در بازی و سپس آنها را مجبور به مقاومت در برابر اجتناب ناپذیر اجرا شده توسط Zags.

“این باور نکردنی بود این مبارزه است که ما تا به حال. من در تلاش برای در حال حاضر. اما این تیم از جمله اهداف بزرگ” گفت: ارشد Yoeli کودکان که به ثمر رساند بازی-بالا 28 امتیاز و برداشت 10 پرتاب ریباند. “من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم چقدر دلگرم کننده است که برای آینده ما برای ساخت این اجرا که ما می خواهیم برای ایجاد و انجام کارهایی که می خواهیم انجام دهیم. فقط توانایی ما برای ادامه مبارزه. Gonzaga یک تیم بزرگ. آنها ساخته شده خود را اجرا می شود و آنها تا به حال بازیکنان بزرگ در خارج وجود دارد ساخت عالی بازی می کند. اما چیزی که آنها نمی کند ما را.”

چه در BYU آینده مسابقات NCAA به عنوان Cougars پیشرفته خود را postseason رزومه با امضای ناراحت است. شنبه شب BYU شد شماره 17 در Kenpom.com رتبه بندی. به مامان که در حال حاضر مورد ضرب و شتم دو رتبه تیم ها — شماره 2 Gonzaga و شماره 22 هوستون.

“من امیدوارم که همه 18,000 از ما وجود دارد و هر کس که به تماشای در تلویزیون رو به دیدن چیزی است که آنها را هرگز فراموش نکنید چرا که آن را یکی از کسانی که واقعا لحظات خاص در ورزش است و آن را نمی خواهد آخرین ما” گفت: مربی علامت پاپ.

این Zags بسیج برای کاهش کسری بودجه به 70-68 با هشت دقیقه باقی مانده قبل از BYU ایستاده خود زمین و بسته کردن بازی.

“اگر شما می خواهید به یک فرصت برای بازی با بهترین تیم در امریکا که من فکر می کنم Zags هستند و سپس شما می خواهم بهتر بود گرفته شده در اختیار داشتن هر” پاپ گفت.

“ما می دانستیم که آنها در حال رفتن به یک اجرا شود. ما فقط آن را در زمان در اختیار داشتن یک در یک زمان. ما اجازه دادن به آنها را در انتقال است که در آن آنها واقعا خوب” گفت: Toolson که به پایان رسید و با 17 امتیاز از جمله 5 از 9 از 3 نقطه محدوده و همچنین تا به حال شش کمک می کند. “هنگامی که ما در زمان مراقبت از آن ما قادر به گرفتن برخی از سطل و گسترش منجر شود. ما می دانستیم که آنها به ما بهترین شات خود را.”

زک Seljaas دیگر ارشد کمک 12 امتیاز و پنج ریباند و او نیز انداخت و بدن خود را بیش از همه طبقه, تقلا برای loose balls گرفتن ریباند و دفاع قوی.

“زک ندارد هر چیزی را” پاپ گفت. “او به خود و تمام قلب و روح و او را قربانی بسیار برای این تیم است.”

بیش از نهایی پنج دقیقه الکس Barcello و TJ Haws که به ثمر رساند 16 امتیاز و گود هشت کمک آمار 3-اشاره گر. در شب BYU ساخته شده 11 از 27 3s.

سپس Seljaas حذف کردن یک جفت از پرتاب آزاد قبل از کودکان تاکید غوطه دادن با 59.3 ثانیه باقی مانده است.

“چگونه است Yoeli کودکان نیست برای رفتن به یک نرم افزار ؟ شوخی می کنی؟” پاپ گفت. “که بهترین خط مقدم در امریکا در حال حاضر و این بچه فقط در یک نمایش قرار داده … در باور نکردنی محیط زیست است.”

و در آخر زنگ از جمعیت دیوانه وار فقط می دانستم که چه باید بکنید.

راه بازگشت در ماه اکتبر در ساعت اندکی از صبح روز چهارشنبه در پایان نیمه شب جنون پاپ پرسید: 2 ، 000 دانش آموزان در حضور و غیاب به عمل طوفان به دادگاه.

شنبه شب آنها با عجله به طبقه واقعی savoring پیروزی حماسی.

پاپ ستایش دانش آموز بخش که پر از کرسی های خود را دو ساعت قبل از tipoff.

“این ROC شگفت انگیز است. آیا این اتفاق می افتد در هر نقطه دیگری در امریکا؟” پاپ گفت. “بچه ها خواب برای دو شب در 30-درجه آب و هوا برای آمدن به بازی ؟ این بسیار فوق العاده است.”

همانطور که انتظار می رود آن را احساسی شب. قبل از بازی BYU هفت سالمندان مفتخر شد در طول مراسم.

“این باور نکردنی بود. من در تونل و شروع کردم به پاره کردن یک کمی” Haws گفت. “Yoeli بود ‘ما گریه بعد برو.’ آن شگفت انگیز بود. این مکان غیر قابل باور است. این طرفداران باور نکردنی هستند. چگونه آنها نشان داد امشب بود بر خلاف هر چیزی من تا کنون تجربه کرده اید. این فوق العاده بود.”

“وجود دارد یک مزیت بزرگتر در جهان از آن, بدنسازی امشب؟” پاپ گفت. “آنها به ما غذا انرژی تمام شب طولانی است.”

لحظات به بازی Toolson رو درهم با Gonzaga را Killian Tillie در زیر سبد و دور آمد چهره اش خونریزی. او مجبور به ترک دادگاه به آن را تمیز کردن.

پس از بازی Toolson عینک اسکار مانند یک نشان افتخار.

“من فکر می کنم آن را خوب به نظر می رسد. همسر من آن را دوست دارد. من یک مرد سخت مرد,” او گفت:. “من یک چشم در صبح و من به شما نشان می دهد تا برای کلیسا و همه می گویند شما یک مرد سخت.'”

BYU که کاهش یافت و به Zags با 23 امتیاز در لانه در ماه ژانویه بود سخت تر از Gonzaga در این شب.

در اوایل Haws درو دو اتهام کمک به مجموعه ای از تن.

“قبل از بازی در رختکن مربی بود ‘دفاع برنده’ در هیئت مدیره” Haws گفت. “کسی را به اتهام اگر (دالتون نیکسون) ، من فکر کردم من می توانم یک زن و شوهر امشب.”

چه این پیروزی ثابت می کند ؟

“این فقط نشان می دهد که ما می توانند یاد بگیرند و رشد کنند و ما راضی نیست. ما می خواهیم به ادامه بهتر شود. شده است که تمرکز ما در تمام طول سال های طولانی” Toolson گفت. “ما مبارزه امشب و ما آن را همه در خط. ما می خواهیم به مبارزه برای هر یک از دیگر. ما باید بسیاری از سالمندان در این تیم و این آخرین اجرا در این. ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم به نفع خود.”

ورزشی که کبود گونه Toolson قرار داده و چهار پیروزی در چشم انداز است. که اسکار می تواند مدت زمان طولانی گذشته فقط تاثیر آن پیروزی است.

“همه ما در حال رفتن به یاد داشته باشید که در آن ما شد امشب,” او گفت:, “و این احساس در ما تا به حال در آن ساختمان است.”

“شما می تواند در این کسب و کار برای 50 سال و نه آن شب” پاپ گفت. “این بچه ها آن را کردم. که من را خوشحال می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de