FX تجدید ‘آنچه ما در سایه’ به صورت فصل 3

22 مه (بی بی سی) — FX جمعه اعلام کرد آن را تمدید کرد آنچه که ما در سایه آیا برای فصل سوم. فصل 2 به درجه آن فصل آخر ژوئن 10.

این سریال کمدی است که بر اساس Taika Waititi و Jemaine Clement 2014 کمدی در مورد یک خانه خون آشام هم اتاقی در نیوزیلند. آنها سازگار با سری های FX در سال 2019.

این سری ایجاد یک نام تجاری جدید خانه پر از خون آشام ها در نیویورک است. کیوان نواک Natasia Demetriou مت بری و علامت Proksch بازی مشاوره ازدواج و مشاوره با Harvey Guillen به عنوان همدم انسان امیدوار به پیوستن به آنها را.

کلمنت و Waititi reprised فیلم خود را در نقش یک, در فصل 1, قسمت های the vampire دادگاه آن نیز برجسته معروف سینما و تلویزیون آشام, Tilda Swinton, Evan Rachel Wood, Danny Trejo, Paul Reubens و وسلی اسنایپس.

FX می گوید فصل دوم است تا 25 درصد در رتبه بندی با 3.2 میلیون بارگیری در این هفته بینندگان. فصل دوم نیز دارای 100 درصد تازه امتیاز در گوجه فرنگی فاسد است.

در چهار قسمت Nandor (نواک) یک دیدار از او انسانی آشنا رانندگی Guillermo (Guillen) به دنبال یک استاد جدید. زن و شوهر خون آشام Nadja (Demetriou) و لازلو (بری) احیای موسیقی خود را عمل می کنند با توجه به FX خلاصه داستان.

آنچه ما در سایه پخش چهارشنبه ها در 10 p. m. EDT در FX. قسمت جدید جریان پنج شنبه ها در Hulu.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net