G20 ریاست جمهوری خواستار افزایش بودجه برای COVID-19 پاسخ

آوریل 24 (UPI) — عربستان سعودی ریاست گروه 20 نفره از کشورهای ثروتمند در روز جمعه از جامعه بین المللی به فوریت صندوق اضطراری پاسخ به کروناویروس به عنوان تعدادی از آلوده در سراسر جهان پیشی گرفته 2.7 میلیون نفر است.

عربستان G20 Sherpa فهد Almubarak گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی تنها 1.9 میلیارد دلار از 8 میلیارد دلار هدف تعیین شده توسط جهانی آمادگی نظارت هیئت مدیره مطرح شده و خواستار همه کشورها بشردوستانه موسسات و افراد برای کمک به اورژانس در تلاش است.

“چالش های جهانی و تقاضا راه حل های جهانی و این زمان ما را به ایستادگی و حمایت مسابقه برای واکسن و سایر اقدامات درمانی برای مبارزه با COVID-19,” Almubarak گفت. “ما ستایش موجود بودجه تلاش از سراسر جهان و تاکید بر ضرورت به پل زدن شکاف تامین مالی.”

شرکت-تشکیل بانک جهانی و سازمان بهداشت جهانی, جهانی آمادگی نظارت هیئت مدیره به نام برای 8 میلیارد دلار در ماه مارس به صندوق کشورها با بهداشت ضعیف و سیستم های که به منظور هماهنگی در سراسر جهان تلاش و توسعه جدید تشخیص درمان و واکسن برای درمان COVID-19.

تماس به عمل آمد به عنوان COVID-19 کشته و نزدیک 200000 نفر و تعداد آلوده بیش از 2.7 میلیون, با توجه به live tracker ویروس توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در فیلیپین جمهور رودریگو Duterte تمدید یک مستند در مانیل پایتخت تا 15 مه خود را سخنگوی هری رقو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی پخش جمعه.

به اصطلاح پیشرفته جامعه قرنطینه شد به پایان می رسد, مارس 30. Duterte همچنین گسترش مستند به چند استان دیگر به عنوان مجمع الجزایر کشور تلاش برای سرکوب از گسترش این ویروس که به کشته و 477 نفر در کشور و بیمار بیش از 7000.

“اگر وجود دارد هیچ چیز از [مستند] خواهد بود آرام منجر به هنجارسازی” Roque گفت.

در ضمن امارات متحده عربی روز جمعه شروع به slacken محدودیت های قرار داده شده در دبی با باز کردن رستوران ها, مراکز و بازارهای تجاری دیگر رسانه های عمومی و همچنین به عنوان اجازه می دهد مردم را به ترک خانه های خود در طول روز را بدون مجوز.

این کشور خاورمیانه است که کمتر از 9,000 عفونت و 56 مرگ و میر به این ویروس شروع به اجرای اقدامات در مارس اما آرامش آنها جمعه همزمان با ماه مبارک رمضان تعطیلات رسمی امارات خبر داد.

تصمیم به کاهش اقدامات ساخته شده بود توسط دیوان کمیته بحران و مدیریت بحران, که گفت که با وجود کاهش جزئی از محدودیت در جنبش عمومی و خصوصی تجمعات هنوز ممنوع و کسانی که نقض دستورالعمل ها را در صورت اقدام قانونی از جمله جریمه حدود 270 دلار صادر شده برای کسانی که بدون ماسک صورت.

به عنوان آن همزمان با شروع ماه مبارک رمضان در روز جمعه بازديد با بستگان نزدیک مجاز خواهد بود اما در مجالس کمتر از پنج نفر در این کمیته گفت.

در اندونزی حمل و نقل وزارت لغو همه مسافر سفر از روز جمعه.

“این ممنوعیت را اعمال می شود به تمام انواع عمومی و خصوصی حمل و نقل هوایی دریایی و زمینی و راه آهن” مقام وزارت Adita Irawati گفت: در بیانیه ای توضیح داد استثنا در محل هستند برای وسایل نقلیه اضطراری و حمل و نقل لوازم و کالا.

محدودیت در حمل و نقل زمینی را در محل تا مارس 31 داخلی و بین المللی, پروازهای مسافری خواهد بود به حالت تعلیق تا ژوئن 1 و تعلیق حمل و نقل مسافر از طریق دریا را در اثر تا تاریخ 8 ژوئن.

در چین سابق کانون ویروس, مقامات بهداشت روز جمعه گزارش شش مورد جدید از این ویروس که وارد شد.

آن تعداد از عفونت رخنه کرد تا به 82,804 و آن مرگ و میر ایستاده پت در 4,632 پس از ضبط صفر و میر بیش از گذشته 24 ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im