گابریل اتحادیه اروپا برای تغییر پس از NBC گسترش کارمند حمایت

جولای 8 (UPI) — گابریل اتحادیه می گوید: “بیشتر تغییرات مورد نیاز” برای پایان دادن به جنسیتی و تبعیض نژادی در NBC.

این زن 47 ساله بازیگر و شخصیت تلویزیونی در پاسخ شنبه در توییتر پس از ان بی سی گفت: آن را گسترش حمایت کارمندان در خانه و شخص ثالث پروژه های.

تبلیغات

اخبار بی خانمان در ماه نوامبر که اتحادیه و جولین هاف خواهد خروج از NBC واقعیت مسابقه america’s Got Talent پس از یک فصل به عنوان قضات است. همان ماه انواع گزارش در “سمی فرهنگ” نشان می دهد که شامل جوک های نژادپرستانه.

اتحادیه در مورد مسائل با ان بی سی در مصاحبه ای با تنوع در ماه مه.

“بسیاری از افرادی که متعهد به ساخت NBCUniversal و Comcast های مختلف که واقعا می خواهید به بخشی از راه حل و در سمت راست تاریخ,” او گفت:. “در همان نفس وجود دارد برخی از افرادی که می خواهید چرخ تغییر برای آمدن به توقف سنگ زنی چون احساس می کنند که خود امتیازی است که به چالش کشیده است.”

NBC پس از آن گفت: در یک بررسی مشخص شد اتحادیه ادعای نژاد پرستی تا به حال “هیچ بلبرینگ” در اتحادیه کاهش یافته است به عنوان یک AGT قاضی.

در روز سه شنبه خبرنگار هالیوود به اشتراک گذاشته companywide یادداشت از NBCUniversal تلویزیون و جریان رئیس علامت لازاروس که گفت: شبکه در حال کار برای ایجاد یک محیط امن برای کارکنان.

“بزرگ شروع شده توسط NBC برای تشخیص نیاز به نوبه خود به دور & نادیده گرفتن نژادی & تبعیض جنسیتی در برنامه هایی مانند #AGT,” اتحادیه توییتی در پاسخ. “تغییرات بیشتر مورد نیاز هستند اما مانند توقف مدیران از تهدید آمیز از استعداد های خود را تجربه نژادپرستی خود را در محل کار و تحقیقات است.”

در این یادداشت لازاروس گفت: NBC ارائه خواهد شد شخص ثالث تولید همکاران با احترام محل کار سیاست آموزشی و کانال های اضافی برای کارگران, به گزارش محل نگرانی است.

این شبکه گفت: همچنین گسترش تولید آن متمرکز منابع انسانی و شرکت های بزرگ در سطح نمایشگاه اشتغال و شیوه های تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>