گیل میلر صاحب یوتا جاز مسائل گفته: “قلب در سراسر آمریکا و در ایالت یوتا در حال صدمه زدن به”

سالت لیک سیتی — پس از یک شب از اعتراض و ناآرامی در سالت لیک سیتی و در سراسر کشور گیل میلر صاحب یوتا جاز و لری H. Miller گروه از شرکت های صدور بیانیه ای.

“قلب در سراسر آمریکا و در ایالت یوتا در حال صدمه زدن به رویدادهای زیر از نژادپرستی و تبعیض و بی عدالتی موجب اخیر و بی معنی مرگ جورج فلوید” میلر گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “همانطور که من در بسکتبال از زندگی خانه هوشمند آرنا در سال گذشته” ما معتقدیم در درمان همه مردم با ادب و احترام به عنوان انسان… هیچ کس برنده هنگامی که احترام می رود.’ آن است که از صمیم من امیدوارم که همه ما با هم کار کنند مسالمت آمیز و با احترام به پایان دادن به بدرفتاری از هر انسان است.

“خانه ما در محله های موسسات و کسب و کار غنی شده و تقویت شده که دعوت می کنیم, در آغوش, و جشن ما تنوع غنی است. ما باید خودمان را نگه دارید و کسانی که در اطراف ما پاسخگو و به بالاترین استانداردهای نجابت. ما باید رویکرد یکدیگر با همدلی و مهربانی به عنوان ما همچنان به ساخت همکاری و از همه مهمتر فراگیر و اعتماد است.”

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>