مارس 17 (UPI) — استفاده از ماسک های صورت توسط ساکنان ایالات متحده به طور چشمگیری افزایش یافت در یک هفته پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود آنها را در یک بررسی جدید نشان داد جمعه.

گالوپ گفت: آن را در بر داشت در صورت استفاده از ماسک افزایش از 38 درصد قبل از CDC توصیه به 62 درصد هفته بعد از. یکی دیگر از 24 درصد گفت: آنها در حال حاضر با توجه به پوشیدن ماسک در خارج از خانه در حالی که 14 درصد گفت: آنها نمی خواهد.

هفتاد و یک درصد از مردم ساکن در شهرها و 72 درصد زندگی در غرب گفت: آنها با پوشیدن ماسک ،

کسانی که کمتر احتمال دارد به پوشیدن آنها کسانی هستند که در میانه (46 درصد) و جمهوریخواهان (48 درصد) و کسانی که زندگی در شهرهای کوچک و یا مناطق روستایی (52 درصد) این نظرسنجی گفت.

“کسانی که در غرب و مناطق شمال شرقی ایالات متحده که در آن شیوع بیماری شده اند بدترین هستند به طور قابل توجهی بیشتر از کسانی که در غرب میانه و جنوب به ملبس به پوشش صورت در عمومی” گالوپ را مگان Brenan گفت. “به همین ترتیب ساکنان شهرها و حومه هستند بیشتر از کسانی که در مناطق روستایی بیشتر به فرسوده ماسک.”

گالوپ در مصاحبه 2,400 بزرگسالان برای بررسی است که یک حاشیه خطا از 4 امتیاز.

ایالات متحده عهده COVID-19 همه گیر

پیاده پوشیدن ماسک محافظ در حالی که آنها عبور آرام پل بروکلین در شهر نیویورک در آوریل 15. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im