Feb. 3 (بی بی سی) — جمهوریخواهان به مراتب راضی تر در مورد زمان جنبه های زندگی در آمریکا از دموکرات ها بر اساس یک نظرسنجی جدید یک روز قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می دهد سالانه خود را ارزیابی دولت از آدرس اتحادیه.

گالوپ گفت: تحقیقات نشان داده بسیاری در ایالات متحده تا حد زیادی با اقتصاد داخلی و امنیت ملی اما ناراضی در مسائل عمومی مانند آموزش و پرورش و بهداشت و درمان.

گالوپ خواسته بزرگسالان در ایالات متحده آمریکا رضایت خود را با 30 جنبه های مختلف و مسائل خاص در زمان دولت از ملت است.

اوباما گفت: آنها راضی 19 30 در حالی که دموکرات ها خوشحال هستند با فقط چهار.

گالوپ در مورد پرسش بسیاری از مسائل-از جمله به طور کلی کیفیت زندگی, مذهبی, تاثیر, گی, حقوق, ایران و امنیت ملی در برابر تروریسم, محیط زیست, کیفیت, قدرت نظامی و آمادگی امنیت اجتماعی و مدیکر سقط جنین و مالیات.

از تمام 30 جنبه ها و مسائل مربوط به اکثریت هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها گفت: آنها راضی در چهار-به طور کلی کیفیت زندگی, فرصت, کار, سخت, قدرت نظامی و آمادگی و امنیت از تروریسم است.

بیشترین حزبی تقسیم شامل دولت از اقتصاد به موقعیت زنان در این موقعیت از آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت نژادی و راه درآمد و ثروت توزیع شده است. برخی از 65 درصد از جمهوری خواهان به عنوان مثال گفت که آنها راضی هستند و با ثروت و توزیع درآمد در مقایسه با تنها 23 درصد از دموکرات ها ،

قوانین اسلحه یکی دیگر از تقسیم موضوع-با 68 درصد از جمهوری خواهان راضی در مقایسه با تنها 17 درصد از دموکرات ها — به عنوان موقعیت آمریکایی های آفریقایی تبار و سایر اقلیت ها در ایالات متحده است.

شاید بزرگترین تفاوت آنها در هر واحد سیاست منطقه است که نقش ایالات متحده در امور جهان است. شصت و چهار درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها راضی مقایسه با 22 درصد از دموکرات ها ،

گالوپ نظرسنجی بیش از 1000 بزرگسالان ایالات متحده برای بررسی است که یک حاشیه خطا از 4 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im