‘بازی آماده” واقعیت سافتبال سری غواصی به عمق سفر توپ مدار کالج استخدام

دست اکشن و درام و سافتبال فصل ؟

کنجکاو در مورد پر فشار سفر به سوی کسب یک بورس تحصیلی کالج?

می خواهید برای گوش دادن به جدید Tampa Bay Buccaneers کارفرمایی تام بردی صحبت در مورد درس و سافتبال (persian)?

اگر چنین است که به تازگی منتشر شده اورنج کانتی-تولید مسافرت توپ سری “بازی آماده” در یوتیوب ممکن است قانع کننده مشاهده در طول coronavirus shutdown.

بکمن, سافتبال بانوان مربی لو سیمون همچنین یک جانباز از صنعت فیلم و تلویزیون ایجاد شده سری واقعیت است که به بینندگان داخل-نگاهی به گذشته فصل اورنج کانتی Batbusters و انفجار نخبگان سفر تیم است.

این مجموعه را پوشش می دهد به شدت جذب کالج بلکه پوشش موضوعاتی مانند دست زدن به فشار فداکاری و نژاد پرستی.

“ما بسیار خوش شانس به دو تا از بهترین تیم ها در این کشور” سیمون گفت. “این داستان به طور مستقیم آمده از این دختران’ صدای. … آن را بسیار معتبر است.”

روایت سابق نارنجی لوتری و دره standout میراندا Stoddard سری منتشر ششم آن از هفت قسمت روز پنج شنبه 23 آوریل. آخرین قسمت برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

Stoddard است و در حال حاضر دانشجوی سال اول در کنتاکی جایی که او به دست آورده ثانیه اول از هفته و ماه گذشته.

سری ویژگی های سابق هانتینگتون بیچ standout Jadelyn Allchin در حال حاضر یک استارت در واشنگتن و مایا بردی, بردی زاده که در اوکس مسیحی و در حال حاضر ستاره در UCLA به عنوان یک دانشجوی سال اول.

تام بردی آغاز بکار در قسمت شماره 4.

این مجموعه همچنین شامل سیمون دختر مدی ارشد در بکمن رهبری به Oregon State سابق میشن ویجو گیر ترا McGowan در حال حاضر در اورگان و کالیفرنیا دره Giulia Koutsoyanopulos ارشد محدود برای آریزونا.

“همه این بچه ها در حال رفتن به بازی (در) قدرت پنج (کنفرانس ها)” سیمون گفت. “من امیدوارم که مردم با الهام از این دختران و تلاش خود را برای انجام بزرگ در آنچه انجام می دهند. … آن را یک عمل خرد کردن یا اسیاب. می توانید آن را برخی از کار سخت اما فقط آن را دنبال کنند. ترک نیست در کوچکترین چالش است.”

این مجموعه همچنین شامل حضور اواخر Pacifica مربی Mark Campbell که مربی با Batbusters

سیمون همکاری با تولید کننده ریچارد مارتین در این پروژه و همچنین استخدام یک دوربین خدمه. اما کهنه کار هالیوود نیز فیلم برداری بسیار سری و ویرایش این پروژه است.

این یک کار از عشق برای سیمون که دارای تجربه ی گسترده به عنوان یک بدلکاری, بدلکاری هماهنگ کننده ویژگی های مشاور نویسنده و کارگردان واحد دوم. “بازی آماده” در حال حاضر می پیوندد لیست خود را از اعتبارات که شامل ترس از مرده راه رفتن بدون ردیابی و ستاره بازحمت حرکت کردن.

“این یک تلاش” او گفت:. “من واقعا با تمرکز تلاش های من وقتی که من نیستم شیرین کاری هماهنگی و یا انجام واحد دوم کارگردانی در این ورزش است. … من دیدن چنین پتانسیل عظیمی در آن وجود دارد. من فقط تلاش برای بدست آوردن هالیوود تحصیل به ورزش و کمک به رشد ورزش در راه های مختلف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de