گائو مطالعه نشان می دهد عدم پنتاگون بررسی بیش سودآور سلاح قرارداد

واشنگتن – امروز دفتر پاسخگویی دولت (GAO) با صدور گزارش “روش های مورد نیاز برای به اشتراک گذاری اطلاعات در قرارداد انتخاب در میان نظامی بخش” سفارش بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.). این بررسی که آیا پنتاگون است که با استفاده از مقرون به صرفه ترین انواع قراردادهای عمده آن دفاع خرید برنامه.

گائو در بر داشت که در سال گذشته پنتاگون معلق اجباری نظیر بررسی — یک فرایند است که در آن مقامات ارشد وزارت دفاع پیمانکاری مقامات از بخش های مختلف نقد و بررسی هر یک از دیگر کار برای رقابتی قرارداد بالاتر از $1 میلیارد. علاوه بر این گائو گزارش داد که این فرد در بخش نظامی را متوقف کرده اند به اشتراک گذاری اطلاعات و داده ها و بهترین شیوه های بین یک دیگر به منظور بهبود کسب و کار و شیوه های پیمانکاری.

“امروز ما نظامی صرف بیشتر از بعد از 11 کشور جهان ترکیب شده است. ما یک بودجه پنتاگون پر شده با مقدار باور نکردنی از زباله های تقلب و سوء استفاده” گفت: Sanders. “همین دلیل است که من خواسته گائو به بررسی چگونگی وزارت دفاع جوایز پنتاگون پیمانکاران با سلاح می پردازد. آنچه ما دریافتیم این است که قوی مروری بر بسیاری میلیارد دلار اسلحه قرارداد را متوقف کرده است. که ظالمانه است.”

“در زمان ضبط ثروت و نابرابری درآمد ما باید به تقاضا است که نظامی reinstitute گام های اساسی مانند بررسی همکار در خرید سلاح به منظور کاهش پنتاگون نفخ است. در مواجهه با این بیماری همه گیر کردم به تمرکز و اولویت های ما است. ما باید با استفاده از این صرفه جویی در هزینه است که از بین بردن پنتاگون زباله به سرمایه گذاری منابع ما در اصل انسان نیاز دارد.”

این اولین بار است که در یک سری در حال انجام گائو گزارش های راه اندازی شده توسط ساندرز سناتور. شناسایی راه هایی برای بهبود کسب و کار و شیوه های پیمانکاری در وزارت دفاع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im