باغ گرو لغو توت فرنگی جشنواره با توجه به coronavirus نگرانی

به دنبال جلوگیری از گسترش coronavirus از 62 سالانه باغ بیشه توت فرنگی جشنواره لغو شده است برای این آخر هفته روز یادبود.

چهار روز جشنواره هر سال شامل رژه کارناوال سواری اجراها و بزرگترین توت فرنگی نان روغنی در جهان است. این رویداد را سال برنامه ریزی شده بود ممکن است 22-25.

اما توصیه های زیر از محلی و نهادهای دولتی و همچنین مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از باغ بیشه توت فرنگی جشنواره انجمن تصمیم به لغو 2020 edition. جشنواره بعدی است در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه مه 28-31, 2021.

  • Tamela Gari رقصید با توت فرنگی طلسم به عنوان او منتظر یک تکه از کیک در باغ بیشه جشنواره توت فرنگی در جمعه 24 مه 2019. (عکس توسط بیل Alkofer کمک عکاس)

  • کانر هریسون اجرا می شود خارج از صحنه نمایش خود تاج جایزه و ارسی و پس از او به نام پادشاه کوچک Tots مجلل طول در باغ بیشه سالانه جشنواره توت فرنگی در آخر هفته روز یادبود. (عکس توسط بیل Alkofer کمک عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • وجود دارد کارناوال سواری انبوه سالانه باغ بیشه جشنواره توت فرنگی در جمعه 24 مه 2019. (عکس توسط بیل Alkofer کمک عکاس)

  • باغ بیشه بالا cheerleaders مدرسه حفظ جمعیت شاد در طول توت فرنگی جشنواره رژه در باغ بیشه 26 مه 2018. رژه بازده آخر این هفته در روز شنبه, مارس 25. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • بیش از 1800 ذهنی و جسمی به چالش کشیده
    کودکان حضور سالانه ویژه کودکان و نوجوانان در جشنواره توت فرنگی در باغ بیشه در پنجشنبه 24 مه 2018. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“بالاترین اولویت ما در حال حاضر است که برای حفاظت از زندگی و سلامت همه ما جشنواره فروشندگان کارکنان و داوطلبان و صدها هزار نفر اختصاص داده شده در جشنواره را برانگیخت که به نوبه خود سالانه برای حمایت از ما در جشنواره” کریستین توپ, ارتباط رئیس جمهور گفت: در انتشار اخبار پنج شنبه, مارس 19.

نیز لغو شده است سالانه 5K اجرا برنامه ریزی شده در مارس 23, که توسط قرار دادن خواهر شهرستان انجمن از باغ بیشه.

در ضمن این جشنواره انجمن در حال حاضر اعطا $100,000 به غیر از سود در این سال با توجه به انتشار اخبار.

عمده حوادث در سراسر جنوب کالیفرنیا و این کشور را لغو و یا به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که کسب و کار مراکز و دیگران تعطیل و بسیاری از کارگران به نوبه خود به کار از خانه.

روز دوشنبه اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی آژانس با صدور یک فرمان منع عمومی و خصوصی تجمعات متعدد استثنا از طریق 31 مارس است.

همه اورنج کانتی, عمومی, مدارس تعطیل می شود برای حداقل دو هفته. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شنبه نشان داد که مدارس ممکن است به باقی مانده بسته را از طریق پایان سال تحصیلی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در جوامع خود را با توجه به کروناویروس تهدید, لطفا بررسی وب سایت ما است که به طور منظم به روز شده: https://www.ocregister.com/tag/coronavirus/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net