Garth Brooks شده است به نام “سرگرم کننده از سال” یک رکورد هفت بار.

اما در این سال این کشور سوپراستار گرفته شده خود را به خارج از در حال اجرا برای بزرگ Country Music Association award — اگر چه او را برداشت از دیگر CMA دسته.

“آن زمان برای کسی دیگری را به نگه دارید که جایزه” بروکس گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه با توجه به فاکس نیوز.

“سرگرم کننده از سال” دیده می شود به عنوان یکی از جوایز موسیقی کشور مجری می توانید کسب درآمد. بروکس اول برنده در سال 1991 و پس از آن دوباره در سال 1992, 1997, 1998, 2016, 2017 و 2019 با توجه به بیلبورد.

بروکس’ تصمیم می آید پس از واکنش بیش پیروزی خود را در سال گذشته زمانی که او مورد ضرب و شتم همکار نوازندگان Carrie Underwood, Eric Church, کریس استاپلتون و Keith Urban — با توجه به بیلبورد وجود دارد انتظار است که Underwood, اولین زن به نامزد در رده در سه سال برنده خواهد بود.

از آن پس بروکس گفت: یک صدای جیر جیر به طور خاص با او باقی ماند.

“وجود دارد یک صدای جیر جیر در آن وجود دارد که واقعا گیر در سر من” بروکس گفت. “آن گفت:” چرا او گام پایین و سرگرم کننده از سال بود برای نسل بعدی.’ من 100% به توافق رسیدند. بنابراین با تمام عشق و تمام سپاسگزاری زیرا آخرین چیزی که من می خواهم به انجام است که به نظر می رسد ناسپاس به CMAs و همه کسانی که رای دادند برای ما رسما کشیدن خودمان از سرگرم کننده از سال.”

با توجه به Tennessean هر چند CMA را دیرینه رای گیری قوانین و مقررات “اجازه نمی دهد تا سازمان به جلو و هنرمندان از انتخابات روند.”

رای گیری آغاز شد و در ماه ژوئن و دور دوم رای گیری آغاز خواهد شد در روز جمعه. اگر بروکس نامزد دریافت جایزه بود در دور اول او هنوز هم می تواند به طور بالقوه نامزد و برنده — سرگرم کننده از سال. این تصمیم در دست CMA را 7,000 رای گیری اعضا با توجه به Tennessean.

“ما مشتاقانه منتظر دیدن که اعضای ما رای برای زمانی که ‘The 54th Annual CMA Awards’ هوا در ABC در ماه نوامبر” از CMA در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net