Garth Brooks برای انجام کنسرت نشان داده شده در 300 رانندگی در تئاتر

11 ژوئن (فردا) — Garth Brooks انجام خواهد شد ویژه کنسرت برای طرفداران نشان داده است که در 300 رانندگی در تئاتر.

58-year-old country music star پنج شنبه اعلام کرد در Good Morning America که او را به میزبان یک کنسرت 27 ژوئن که به نمایش در رانندگی-در تئاتر در سراسر شمال امریکا است.

تبلیغات

“این مرد به من آمد و گفت:” هی نگاه ما می توانید با قرار دادن 300 رانندگی در تئاتر هم اگر شما ایجاد یک کنسرت تنها برای drive-ins. ما می توانیم خانواده ها پرش در ماشین آنها را در شب شنبه'” بروکس گفت.

“آنها در حال رفتن به آن را اجرا کنید فقط مانند یک کنسرت به طور منظم, اما این است که رفتن به در سراسر شمال امریکا فقط در یک شب,” او اضافه شده است. “ما هیجان زده را به این دلیل به خارج از خانه دریافت کنید اما در همان زمان شما به دنبال تمام [COVID-19] قوانین از هر فرد و شما از آن لذت ببرید و اقامت در دستورالعمل های اجتماعی فاصله.”

Encore زندگی می کنند که تولید این رویداد با همکاری کارشناسان بهداشت و درمان به ایجاد اقدامات ایمنی از جمله حفظ شش پا از فاصله بین وسایل نقلیه و با استفاده از تماس با ما پرداخت و سیستم های فروش بلیط.

“خانواده نیاز به امن و گزینه های سرگرمی که می توانید آنها را لذت بردن از با هم این تابستان” Encore زنده بنیانگذار والتر کینزی گفت. “ما هیجان زده به شریک با Garth که در حال حاضر انجام می شود بسیار به کمک صنعت سرگرمی در طول این بار خشن به ارائه منحصر به فرد و باور نکردنی کنسرت که انجام خواهد شد در کل خیلی خوب برای کسب و کارهای محلی و جوامع است.”

فروش بلیت ژوئن 19 در 12 p. m. ET و هزینه خواهد شد $100 در هر ماشین سواری یا SUV.

در GMAبروکس همچنین به روز رسانی در آینده 14th, آلبوم لذت ببرید. او گفت که او خواهد شد انتشار آلبوم “هنگامی که همه چیز شروع به لگد زدن به بالا و هر کس می تواند دوباره لبخند و شادی دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im