گاوین Newsom هدایت کالیفرنیا رستوران ها برای نزدیک, مکان عمومی, در برابر تجمعات

مارس 17 (UPI) — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گسترش دولت در پاسخ به coronavirus کارگردانی تمام رستوران ها به شاتر درب و ساکنان در برابر جمع.

Newsom اعلام کرد که اقدامات جدید دوشنبه از طریق Facebook پخش زنده از کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس بیان کرد دستورالعمل جدید صادر شد به “تدوین” دستورالعمل در سراسر کشور به عنوان شهرهای مختلف و استان ها صادر دستورالعمل های مشابه اگر نه ممنوعیت.

او گفت: دولت درخواست رستوران به خود را در ناهار خوری خدمات و ارائه گرفتن است. این حرکت در می آید یک روز بعد از او خواسته میله باشگاه های شب از wineries و کارخانه های لبنی به نزدیک و رستوران ها به تمرکز بر روی takeout برای کسانی که خود در انزوا.

لس آنجلس نیز با صدور ممنوعیت پنج شنبه در رستوران ها و باشگاه های ورزشی و اماکن تفریحی و تا 31 ماه مارس.

اوایل روز دوشنبه شش شهرستان در منطقه خلیج دستور داده شد به پناهگاه در محل, معنی تمام تجمعات محروم شده است که Newsom گفت: با توجه به وضعیت “حس می کند به من.”

“ما فکر می کنم آن را بسیار منطقی تحت این شرایط — مخل من می دانم که برای برخی از اما گویا ما معتقدیم در این لحظه,” او گفت:.

دستورالعمل در برابر تجمعات عمومی را افزایش می دهد محدودیت های قبلی ممنوعیت او صادر هفته گذشته محرومیت جماعت بیش از 250 نفر حداقل تا آوریل است.

گاوین همچنین یک فرمان اجرایی را امضا برای توقف اخراج کند سلب حق مالکیت و محافظت در برابر ابزار shutoffs.

“مردم نباید از دست بدهند یا مجبور خارج از خانه خود به دلیل گسترش COVID-19” او در بیانیه ای گفت. “در طول چند هفته آینده هر کس را مجبور به فداکاری — اما یک مکان به مکان زندگی می کنند نباید یکی از آنها است. من به شدت تشویق شهرها و استان ها را تا این قدرت برای محافظت از کالیفرنیا.”

ساکنان موظف به پرداخت اجاره خود را اما اندازه گیری به پیشنهاد کسانی که منفی تحت تاثیر coronavirus برخی از امداد او گفت: در پخش.

حمایت خواهد شد در محل تا مارس 31 مگر اینکه تمدید شد. آن را نیز می خواهد بانک ها و دیگر موسسات مالی به توقف سلب حق مالکیت در طول دوره و کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون برای نظارت عمومی و خصوصی ارائه دهندگان ابزار برای پیاده سازی حمایت انتقادی خدمات.

دستورات آمد به عنوان دولت تایید 57 موارد جدید COVID-19 و مرگ دو نفر به این ویروس در 24 ساعت گذشته, بلند کردن آن در مجموع به 392 موارد و شش مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im