گی مردان دست کم گرفتن خطر HPV محققان می گویند

جوان مردانی که رابطه جنسی با مردان دیگر لازم نیست به طور کامل درک خود را از خطر ابتلا به ویروس پاپیلومای انسانی یا HPV, عفونت به دلیل کمبود اطلاعات از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی, محققان می گویند.

مصاحبه با مردان در اوایل 20s که گی یا کسانی است که به صورت مستقیم اما داشتن رابطه جنسی با مردان یافت می شود که آنها می دانستند که کمی در مورد HPV از جمله آن است که چگونه منتقل می شود علائم آن و چگونه آن را منجر به خطر ابتلا به سرطان.

این مردان نیز قرار داده شده در واکسیناسیون HPV اشتباه اعتقاد داشتند که HPV به طور عمده یا تنها بر زنان, با توجه به مطالعه منتشر شده به تازگی در مجله سلامت جامعه است.

HPV یک بیماری مقاربتی است که می تواند باعث انواع مختلفی از سرطان از جمله سرطان مقعد و آلت تناسلی مرد. این از نگرانی های خاص برای گی ها و فیلم ها با توجه به نرخ بالای سیگار و HIV (ویروس عامل ایدز و کلی پایین واکسیناسیون HPV نرخ در میان مردان, محققان توضیح داده شده است.

این مطالعه همچنین نشان داد که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به ندرت مورد بحث HPV و واکسن HPV با مردان جوان است. حتی زمانی که آنها انجام دهندگان اغلب موفق به اندازه کافی توضیح بالقوه خطرات ناشی از HPV و مزایای واکسیناسیون.

“به ویژه در این دهه تمرکز گی مردان مراقبت های بهداشتی به عنوان HIV مراقبت وجود دارد یک فرصت از دست رفته HPV برای پیشگیری در جامعه گفت: مطالعه همکاری نویسنده کالیب LoSchiavo یک دکترای پژوهش دستیار در دانشکده سلامت عمومی دانشگاه” راتگرز در پیسکتاوای, N. J.

با توجه به مطالعه سرب نویسنده جسیکا Jaiswal “پزشکان باید مستقیم نقش در حال گسترش و در دسترس بودن LGBTQ-صالح مراقبت های بهداشتی است.” Jaiswal یک همکار فوق دکترا وابسته راتگرز’ مرکز بهداشت هویت و رفتار و پیشگیری از مطالعات یا CHIBPS.

“یادگیری در مورد اقلیت جنسی مردان متنوع نیازهای بهداشتی و به طور معمول ارائه واکسن HPV ما می تواند حرکت به سوی یک مدل ارتقاء سلامت و نه تنها در پیشگیری از بیماری های, مدل,” او اضافه شده در راتگرز انتشار اخبار.

حدود 79 میلیون آمریکایی به HPV با حدود 14 میلیون مورد جدید در هر سال با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

پری Halkitis مدیر CHIBPS گفت: این مهم برای همه برای یادگیری در مورد HPV است.

“هر کسی که از نظر جنسی فعال — صرف نظر از جنسیت و گرایش جنسی همکاران جنس رابطه و یا وضعیت تاهل — باید صحبت کردن با پزشک خود در مورد دریافت واکسن HPV برای جلوگیری از نسل آینده که ممکن است توسعه مرتبط با HPV مانند دهانه رحم دهان و سرطان به عنوان ما را دیده اند در حال ظهور در جمعیتی و Gen-Xers,” او گفت:.

اطلاعات بیشتر

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیشتر در HPV است.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>