ژنو راک گسترش آمار منفی توصیه از دراپر کمیسیون برنامه ریزی

دراپر — ژنو راک نقطه از کوه گرفتار شده بودند در عملیات بین یک سنگ و یک محل سخت پنج شنبه شب پس از دراپر شهرستان برنامه ریزی کمیسیون به اتفاق آرا رای به منفی توصیه به تمام جنبه های کاربرد آن را گسترش دهد.

با وجود منفی توصیه از پنج اعضای کمیسیون حاضر دراپر شورای شهر هنوز رای گیری در مورد این نرم افزار مدتی در ماه مارس است.

“این است که یک گام در این روند و ما به دنبال به جلو به ادامه تلاش گفت:” دیو Kallas سخنگوی ژنو گفت: بعد از این جلسه. “ما اعتقاد داریم آن را به یک خوب و عادلانه سازش است.”

در طول یک کمیسیون برنامه ریزی جلسه به طول انجامید که در اواخر پنج شنبه شب صدها نفر از دراپر ساکنان بسته بندی شده شهرستان در سالن به صدای مخالفان خود را.

“این چیزی است که ساکنان دراپر علاقه مند هستند” گفت: چاد اسمیت از دراپر. “در یک دنیای ایده آل هر گونه درخواست تجدید نظر برای گسترش خواهد بود را تکذیب کرد.”

گرد و غبار بود نگرانی اصلی بسیاری از ساکنان صحبت کرد که در طول دوره نظر عمومی با برخی از مردم شکایت که آنها نمی توانند پیاده روی در محله خود را و یا حتی باز کردن خانه های خود و بدون ذرات شناور در خارج از معدن به عنوان یک موضوع.

“من نمی توانم باز من ویندوز عوض کنم کوره فیلتر هر ماه تنها گفت:” کریس Olszewski که همچنین خطاب به اثرات زیست محیطی از معدن. “کوه نمی رشد. شما می توانید با کاشت یک درخت جدید. شما نمی توانید یک گیاه جدید کوه.”

“ما همیشه دوست داشتم دراپر” گفت: دایان هوپر یک دراپر ساکن زندگی می کند که در نقطه ای از کوه. “اما بیشتر تحقیقاتی که من بیشتر ترس من از اجازه دادن به معدن گسترش … ما در حال حاضر با مشکل آلودگی هوا در دولت است.”

ارسال شده در اوایل ماه فوریه ژنو ترین درخواست اخیر به دنبال محیط را تغییر دادن 27 هکتار در دراپر-لحی مرز برای استخراج از معادن را کنار بگذارند و اضافی 50 هکتار به صورت بالقوه توسعه در آینده است.

این نرم افزار همچنین می سند 43 هکتار به دراپر که این شهرستان را برای فضای باز یا عمومی پارک. اضافی 20 هکتار از تعیین فضای باز می ماند در ژنو مالکیت.

Kallas گفت: Deseret News که جدیدترین برنامه آمد و بعد از صحبت کردن با دراپر مقامات و ساکنان منطقه ذینفعان.

اما تقریبا هیچ یک از صحبت در حمایت از پیشنهاد توسعه از جمله اعضای کمیسیون برنامه ریزی.

“من نمی بینم من کیفیت زندگی بهتر” گفت: اندرو آدامز رئیس کمیسیون برنامه ریزی.

“ما به رهبری مسئول ما در حال مبارزه با این و ژنو چسبیده است آن را به ما گفت:” ماری همراهی یکی دیگر از اعضای دراپر برنامه ریزی کمیسیون.

یک انتقاد مشترک کارگردانی نسبت به کسانی که به مخالفت با ژنو پیشنهاد این است که این عملیات در نقطه ای از کوه به خصوص هانسون گودال قبل از این محله که در حال حاضر نشسته در مقابل من است.

اما بسیاری از دراپر ساکنان تحت فشار قرار دادند که در آن استدلال یکشنبه شب ادعا معدن رشد کرده است به مراتب بزرگتر از آنها تا به حال به فکر آن خواهد بود.

“ما نیاز به اولویت های ما مستقیم. ژنو سودآوری نباید اجازه داد در هر کس دیگری هزینه, گفت:” دکتر برایان Moench, هیئت مدیره, رئیس جمهور در یوتا پزشکان برای یک محیط زیست سالم و منتقدان ژنو را گسترش. “نه تنها گرد و غبار از ژنو, اثر, دراپر, اما آن را به کل دره.”

معدن شرکت به دنبال یک شبیه گسترش در سال 2018 اما زمانی که در ژنو به نمایندگان ارائه طرح های مختلف به دراپر شورای شهر نسبت به آنچه که در ابتدا ارسال peat واکر گفت: آنها به هر کدام را به جلو اولیه نرم افزار و یا شروع روند بیش از همه, که در ژنو در نهایت انجام داد.

در حالی که دراپر شورای شهر هنوز هم می تواند وتو rezoning درخواست, مانند, ژنو, برنامه, لایحه توسط قوه مقننه ایالت یوتا در سال 2019 محدود شهرداری از برخی تصمیم گیری در مورد معدن و دیگر “زیرساخت های حیاتی مواد” در داخل محدوده شهر است.

HB288 امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. گری هربرت در ماه مارس گذشته متوقف اتفاق آرا شورای شهر رای در سال 2019 به محدود کردن معدن در بخش های خاصی از دراپر. رفتن به جلو آن را غیر قانونی خواهد بود برای دراپر را شبیه اصلاحات اما اعضای شورا هنوز هم می تواند این داوران از زمین با استفاده از سهمیه و rezoning درخواست.

در طول دوره نظر عمومی, رودخانه, a 9-year-old دراپر پسر خطاب کمیسیون برنامه ریزی.

“من در اینجا به نمایندگی از تمام کودکان در دراپر” او گفت:, “و من می خواهم به رشد به افتخار دراپر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im