‘نسل کشی سهل انگاری’: جدید دموکراتیک طرح اقدام آب و هوا به عنوان انتقاد محزون می خوانی ناکافی

“این یک واکنش اضطراری.”

“انتخاب کمیته بحران آب و هوا تا به حال فرصت برای مطرح کردن یک طرح جامع برای محافظت از آمریکایی ها از آب و هوا ویرانی اما راه حل های پیشنهادی برای موفق به دیدار با چالش وجودی سیاره بحران مواجه هستیم.”
— لورا بری TCM

این است که چگونه Laura بری مدیر تحقیقات و سیاست در آب و بسیج (TCM) در پاسخ به گزارش کنگره “طرح اقدام” برای سیاره ای اضطراری از خانه انتخاب کمیته بحران آب و هوا که پانل و مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) پرده برداری از سه شنبه.

آب و هوا نقشه راه ویژگی های صدها نفر از سیاست های پیشنهادی زیر 12 کلید ستون. به طور خاص 538-صفحه برنامه تماس برای فروش فقط صفر تولید گازهای گلخانه ای وسایل نقلیه 2035 net-zero انتشار گازهای گلخانه ای از بخش برق توسط 2040 و خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای ایالات متحده اقتصاد گسترده بعد از سال 2050.

به عنوان بخشی از تلاش برای دیدار با کسانی که اهداف این کمیته تماس در کنگره به “اطمینان از شغل جدید در اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک در حال بالا-کیفیت خوب-شغل پرداخت از طریق تقویت حقوق کارگران برای سازماندهی اتحادیه ها و حصول اطمینان از هزینه های دولت فدرال تنها پشتیبانی از پروژه های که با بالا جاده استانداردهای کار.”

این طرح به عنوان واشنگتن پست گزارش داد “نیز پشت قرار دادن قیمت در انتشار کربن تحمیل سخت تر متان محدودیت ها و افزایش بهره وری انرژی در ساختمان. خورشیدی و بادی اعتبار مالیاتی خواهد بود تمدید از طریق 2025 و اعتبار مالیاتی برای وسایل نقلیه الکتریکی خواهد بود گسترش یافته است.”

با وجود دیرینه هزینه و نگرانی های ایمنی مرتبط با انرژی هسته ای در کنگره کتی کرچک (D-Fla.), کمیته صندلی گفت: پست است که “که در آن ما فرود آمده است: اگر ما می خواهیم برای رسیدن به ما net-zero هدف به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و سپس هسته ای نیاز به باقی می ماند بخشی از معادله است.”

نقشه راه اذعان نامتناسب تاثیر بحران آب و مردم از رنگ و “عدالت زیست محیطی جوامع است.” کرچک گفت: نیویورک تایمز که “وجود یک بیداری در سراسر کشور به نژادپرستی نظاممند و این یک گزارش است که در مرکز آن در هسته خود بر آن جوامع است.”

“ما هیچ وقت از چپ به سرپا نگه داشتن کاذب راه حل های است که نمی تواند در دیدار با خواسته از بحران کنونی است. دموکرات ها باید بهتر انجام دهید بسیار بهتر است.”
—میچ جونز FWA

در واکنش به این طرح در بازه زمانی از شور و شوق و خوش بینی محتاطانه به انتقاد شدید است که نقشه راه بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. به عنوان نویسنده نیل Romanek قرار دادن آن در یک شنبه شب صدای جیر جیر: “شبکه صفر تا سال 2050 به معنی” ما به شما اجازه بچه های ما آن را کشف کردن’. این نسل کشی سهل انگاری.”

بری از TCM همچنین لعنتی طرح تولید گازهای گلخانه ای اهداف با استناد به پنل بین دولتی تغییر آب و هوا گزارش ویژه در 1.5 درجه سانتیگراداست که هشدار داد در اکتبر 2018 از نیاز به “سریع و گسترده و بی سابقه” تغییرات به زندگی به عنوان ما آن را می دانم.

“انتخاب کمیته بحران آب و هوا تا به حال فرصت برای مطرح کردن یک طرح جامع برای محافظت از آمریکایی ها از آب و هوا ویرانی اما راه حل های پیشنهادی برای موفق به دیدار با چالش وجودی سیاره بحران ما چهره” بری گفت. “در مجموع این طرح در این طرح تنها کاهش انتشار گازهای گلخانه ای با 37 درصد در سال 2030 و 88 درصد تا سال 2050 و کاملا ناکافی برای جلوگیری از خطر فاجعه بار آب و هوا اختلال.”

مواد غذایی و آب عمل (FWA) سیاست مدیر میچ جونز مورد توافق در بیانیه روز سه شنبه هشدار داد که “لاشی” خالص-صفر’ اهداف مطرح شده توسط کمیته اجازه می دهد برای ادامه استفاده از سوخت های فسیلی و تکیه بر دستیابی به کاهش تولید گازهای گلخانه ای از اثبات نشده, صنعت, حمایت ‘کربن جذب فن آوری و بازار-حسابداری مبتنی بر حقه.”

“آب و هوای این پیشنهاد بدون توضیح و inexcusably نتواند به تماس برای توقف استخراج سوخت های فسیلی است. آن است که به سادگی کافی تلاش برای مقابله با بحران ما در واقع چهره” جونز گفت. “ما باید لازم را اولین گام: ممنوعیت fracking ممنوعیت صادرات و واردات سوخت های فسیلی و فوری توقف جدید سوخت های فسیلی زیرساخت buildout. هر چیزی به دنبال ندارد بلافاصله محدود و سپس از بین بردن تولید سوخت های فسیلی است ضعیف سس.”

جونز دقیق برخی از نگرانی های خاص با عناصر نقشه راه و همچنین فعالان سیاسی’ مطالبات:

این نگران کننده است برای دیدن کربن مالیات به عنوان بخشی از دموکرات ها’ راه حل پیشنهادی. این است که هیچ زمان و یا مکان برای عقب سیاست هایی که در حال حاضر ثابت شده باشد عظیم شکست. سوخت های فسیلی شرکت در آغوش این ساختگی روش های قیمت گذاری, چرا که آنها می دانند که این سیاست تنها entrench وجود خود را.

این طرح همچنین تایید استفاده از بیوگاز و مزرعه کارخانه کود هاضم که سرپا نگه داشتن ناپایدار و خطرناک فعالیت های کشاورزی که در حال کمک به بحران آب و هوا. جسورانه معقول آب و هوا طرح به دنبال پایان دادن ما استفاده از سوخت های فسیلی و قرار دادن یک مهلت قانونی برای آلوده کردن مزارع کارخانه; این طرح مخالف را انجام دهد.

جسورانه آب و هوا طرح باید تماس برای ممنوعیت fracking و همه جدید سوخت های فسیلی و زیرساخت و سریع و فقط انتقال به 100% پاک, انرژی های تجدید پذیر در همه بخش های اقتصاد است. ما هیچ وقت از چپ به سرپا نگه داشتن کاذب راه حل های است که نمی تواند در دیدار با خواسته از بحران کنونی است. دموکرات ها باید بهتر انجام دهید بسیار بهتر است.

دوستان زمین نیز گفت: این طرح نه چندان دور به اندازه کافی به tweeting: “ما نمی توانیم ادامه وابستگی ما به سوخت های فسیلی است.”

دیگران بیشتر بود استقبال از این طرح در حالی که هنوز شناخت کاستی های آن—از جمله لورن Maunus مقننه مدیر از رهبری جوانان طلوع جنبش است.

“در دو سال گذشته پس از راه اندازی سبز جدید معامله جوان مردم را به ارمغان آورد که وضوح و ضرورت از بحران به کنگره و ما خوشحال برای دیدن کمیته انتخاب طرح اقدام منعکس کننده بسیاری از چشم انداز سبز جدید ایران” Maunus گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“این یک نشانه آن است که افراد جوان در حال تغییر سیاست در این کشور و استقرار تقلا برای گرفتن” او ادامه داد. “این طرح بلند پروازانه تر از هر چیزی که ما را دیده اند از دموکراتیک رهبری تا کنون, اما آن را هنوز هم نیاز به رفتن بیشتر برای مطابقت با مقیاس کامل از بحران است.”

“ما را نگه دارید هل دادن ما به مقامات منتخب و انتخاب قهرمانان جدید مانند جمال بومن را به مبارزه برای تهاجمی ترین و بلند پروازانه راه حل برای محافظت از مردم و مکان های عشق ما,” او اضافه شده است. “وجود دارد هیچ چیز برای از دست دادن رفتن بزرگتر است. اقدام در مقیاس بحران کمک خواهد کرد بالابر اقتصاد ما از رکود خارج قرار داده و میلیون ها نفر از مردم به کار ساختمان فقط و انعطاف پذیر جامعه است.”

سبز جدید مقابله با وضوح (H. پژوهش. 109/S. پژوهش. 59) معرفی شده در کنگره با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز (D-n. y.) و سناتور. Ed Markey (D-جرم.) در فوریه 2019 تماس برای یک سال 10 ملی طرح بسیج به “رسیدن به net-zero انتشار گازهای گلخانه ای از طریق یک نمایشگاه و فقط انتقال” است که باعث ایجاد شغل و سرمایه گذاری در زیرساخت ها و در خدمت “خط مقدم و آسیب پذیر جوامع است.”

“خانه دموکراتها آب و هوا طرح بلند پروازانه تر از آنچه که ما دیده ایم از دموکراتیک رهبری—تاریخ-و این است که در هیچ بخش کوچکی به عهد به جهان همیشه در حال گسترش جنبش آب و هوا که خواستار سبز جدید ایران” 350.org’ثانیه دستیار مدیر سیاست ایالات متحده ناتالی مبان در بیانیه ای گفت.

“ما می خواهیم آمریکا به رفتن و حتی بیشتر و به جلو قرار دادن یک برنامه در مقیاس آب و هوا بحران” مبان اضافه شده است. “رفتن بزرگتر و جسورانه را نشان می دهد که وجود واقعی رهبران آب و هوا در کنگره مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد به نوبه خود در اطراف ما اقتصاد و جامعه و سرمایه گذاری مجدد در جوامع در حال حاضر مبتلا به ترکیب, اثرات آب و هوا حوادث Covid-19 یک بحران دیرینه نژادی و بی عدالتی و سلامت و نابرابری اقتصادی.”

فعالان صلح سبز در ایالات متحده آمریکا آب و هوا مبارز چارلی جیانگ به طور مشابه در بیانیه ای گفت که در حالی که “این جامع از دستور کار مجلس [انتخاب] کمیته بحران آب و هوا خوش آمدید توسعه” پنل طرح “نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از سوخت های فسیلی مدیران اجرائی از استخراج نفت و گاز در هزینه خط مقدم جوامع است. ما باید تقاضا اقدام متناسب با مقیاس چالش است.”

زمانی که پلوسی اعلام کرد خانه پنل در اواخر سال 2018 منتقدان گفت: رهبران دموکرات نبودند به اندازه کافی جسورانه و ابراز نگرانی کرد که در آینده طرح را دنبال کنید که همان احتیاط مسیر.

TCM معاون عزرا ابریشم گفت: “کمیته انتخاب طرح برای یک فرصت سه دهه انتقال به یک تمیز کننده اقتصاد تأکید استقرار در ادامه امتناع از رسیدگی به این بحران وجودی با مقیاس و سرعت و شدت مورد نیاز برای اطمینان از آینده برای نسل بعدی ما.”

ابریشم ابراز امیدواری کرد که معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دموکرات حزب احتمالی ریاست جمهوری نامزد “به رسمیت می شناسد ضرورت مواجهه با جهان ما و مرتکب به اعلام آب و هوا اورژانس در 100 روز اول دولت او شامل یک سال 2030 مهلت صفر تولید گازهای گلخانه ای و انتشار فدرال بسیج برنامه ریزی لازم برای محافظت از ملت ما است.”

“جمهوری خواهان در ضمن هنوز هیچ طرح است. بدتر, آنها همچنان به ترافیک در انکار و اطلاعات غلط. خود را به تاخیر بیاندازد و انفعال عواقب مرگبار.”
—چارلی جیانگ, صلح سبز, ایالات متحده آمریکا

خانه دموکراتها آب و هوا نقشه راه عمل می آید در میان intraparty درگیری بیش از یک مجموعه ای از توصیه های سیاست منتشر شده در اوایل ماه ژوئن توسط کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) شورای محیط زیست و بحران آب و هوا که به ریاست میشل Deatrick سابق جانشین برای در حال حاضر به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری از سوی دیگر ، برنی ساندرز (I-Vt.).

به عنوان رویاهای مشترک هفته گذشته گزارش در حالی که سبز گروه همچنان به پرتاب حمایت خود را پشت این کمیته پیشنهادات DNC صندلی تام پرز اعلام کرد یک پیش نویس کمیته حزب 2020 پلت فرم است که در سخنان روزنامه نگار امیلی Atkin, “snubs مترقی آب و هوا فعالان دوباره.”

با توجه به محیط زیست و آب و هوا رکورد جمهوری خواه اکثریت سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, خانه طرح به طور گسترده ای به عنوان یک سیگنال از سیاست هایی که رهبران دموکرات را دنبال خواهد کرد اگر آنها می تواند به دست آوردن مجدد کنترل از بالا اتاق و کاخ سفید در ماه نوامبر.

“سیاستمداران ما باید تعداد زیادی از ابتلا به انجام وقتی که می آید به دفاع از آب و هوا و عدالت” گفت: جیانگ از صلح سبز. “اما برای دموکرات ها از سیاست های ارائه شده در این گزارش—همراه با DNC بحران آب و شورای پلت فرم توصیه های منتشر شده در هفته گذشته—علامت گذاری جسورانه و بسیار مورد نیاز جدید موضع. جمهوری خواهان در ضمن هنوز هیچ طرح است. بدتر, آنها همچنان به ترافیک در انکار و اطلاعات غلط. خود را به تاخیر بیاندازد و انفعال عواقب مرگبار.”

این قطعه به روز شده است با نظر از 350.org دوستان زمین, Greenpeace USA, و طلوع آفتاب حرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>