جورج فلوید معترضان سنگ مینیاپولیس برای سومین شب

29 مه (بی بی سی) — درگیری پلیس-درگیر مرگ جورج فلوید ادامه داد: به خوبی به صبح دوشنبه در سومین روز از خشونت در مینیاپولیس در حالی که مشابه اختلالات شکست در لوییویل و سایر نقاط کشور است.

اواخر پنجشنبه تظاهرکنندگان آتش به پلیس حوزه ساختمان در مینیاپولیس محله که در آن فلوید درگذشت دوشنبه پس از مهار توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که به زانو در گردن او.

تبلیغات

فلوید دستگیر شده بود به ظن استفاده از یک لایحه تقلبی در فروشگاه مواد غذایی.

حوزه ساختمان شده بود تخلیه منظور از مینیاپولیس شهردار یعقوب فری, که گفت که او تمایلی به مخاطره می اندازد زندگی برای محافظت از ساختمان.

“من درک اهمیت حوزه,” او گفت:. “[اما] نماد یک ساختمان نمی تواند بیشتر اهمیت زندگی ما افسران و یا عمومی است. ما نمی تواند خطر آسیب جدی به کسی و ما همچنان به گشت سوم حوزه ها در کامپیوتر است.”

4:30 صبح جمعه به معترضان و غارتگران هنوز هم در خیابان در محله به عنوان چند در نزدیکی ساختمان های تجاری سوخته بدون کنترل.

آتش نشانان وارد در مدت کوتاهی پس از آن همراه با پلیس ضد شورش که شروع به دستگیری مردم در این منطقه از جمله سی ان ان تلویزیون خبرنگار و خدمه.

خبرنگار CNN عمر Jimenez و سه نفر از اعضای خدمه گرفته شد به سرپرستی زنده در هوا در این حادثه. اخبار سازمان بلافاصله با انتقاد از بازداشت و خواهان آزادی آنها.

تبلیغات

“سی ان ان خبرنگار خود تیم تولید دستگیر شده بودند صبح امروز در مینیاپولیس برای انجام شغل خود را با وجود شناسایی خود را — یک تخلف آشکار از اول خود را اصلاح حقوق” سی ان ان مقامات گفت: در یک صدای جیر جیر. “مقامات در مینه سوتا, incl. فرماندار باید نسخه 3 سی ان ان کارکنان بلافاصله.”

سی ان ان رئیس جمهور جف Zucker بعد گفت مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz “عمیقا معذرت خواهی” برای دستگیری و مشغول به کار بود به اخبار تیم منتشر شد بلافاصله

ناآرامی ها همچنین به همسایه, St. Paul که در آن معترضان غارت یک هدف در فروشگاه و آتش به چندین کسب و کار همراه مشغول تجاری راهرو.

پیش از آن در شب گارد ملی و نیروهای مستقر در این دو شهر در Walz باشد.

فرماندار گفت: او صادر نظم در درخواست از رهبران محلی که به نام دولت برای گارد ملی منابع پس از “آسیب گسترده به مالکیت خصوصی” رخ داده است در طول تظاهرات.

در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح جمعه فری در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که توییتی در مورد مینه سوتا شد. در پست او به نام فری “بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار” و گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

توییتر و سپس پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر به عنوان نقض قوانین آن و “ستایش خشونت است.”

“ضعف امتناع از مسئولیت برای اقدامات خود را,” فری به خبرنگاران گفت:. “ضعف است که با اشاره انگشت خود را در کس دیگری در طول زمان بحران. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند هیچ چیزی در مورد قدرت مینیاپولیس. ما قوی به عنوان جهنم است. این مشکل مدت زمان ؟ بله. اما شما بهتر بود لعنتی مطمئن شوید که ما در حال رفتن را از طریق این.”

تبلیغات

نژادی متهم ناآرامی بیش از جورج فلوید مرگ و حوادث مشابه در سراسر ایالات متحده در اواخر روز پنجشنبه. اعتراضات رخ داده است از ساحل به ساحل.

در لوئیزویل هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در اعتراض به بیش از این تیراندازی به مرگ یکی از ساکنان محلی Breonna تیلور در طول ماه مارس حمله پلیس.

لویی شهردار گرگ فیشر گفت: در یک صبح زود پیام ویدئویی تیراندازی آمد از داخل جمعیت. پنج تن از قربانیان نمی شد به طور جدی صدمه دیده است در حالی که دو فرستاده شد به عمل جراحی و یک بود و در وضعیت بحرانی است.

“هیچ افسران اخراج سلاح های خود را,” او گفت: ضمن تشکر از آنها را برای هدایت کمک به مجروح شدن تظاهرکنندگان “با وجود خطر به خود را دارند.”

عکس از کار اخراج شدند حدود 11:30 p. m. به عنوان فعالان در نزدیکی لوئیس D. دانشکده سالن عدالت است. آنها تلاش برای سرنگونی یک پلیس, زندان, حمل و نقل وسیله نقلیه قبل از اینکه در لحظات قبل از تیراندازی تصویری نشان داد.

در کلمبوس, اوهایو, تظاهرات بیش از فلوید مرگ خشونت تبدیل شد زمانی که برخی از تظاهرکنندگان شروع به پرتاب اشیاء در پلیس. افسران در پاسخ به شلیک گاز اشک آور.

معترضان بعد از شکست ویندوز در اوهایو خانه ملت و وارد ساختمان شد. پلیس تاکتیکی جوخه به سرعت پاسخ داد.

گسترده خرابکاری و صدمه به اموال گزارش شده در این شهرستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im