جورج فلوید به عنوان یک “مرد قدرتمند” را در مینیاپولیس یادبود

ژوئن 4 (UPI) — جورج فلوید خانواده ستایش او به عنوان “مرد قدرتمند” که “آیا ایستادن برای بی عدالتی در هر نقطه” در طول یادبود پنج شنبه در مینیاپولیس.

این سرویس که پخش شد در تلویزیون و زنده جریان آنلاین, شروع در 1 بعد از ظهر در شمال مرکزی دانشگاه پناهگاه.

تبلیغات

جورج فلوید برادر Philonise فلوید توصیف برادر خود را به عنوان “قدرتمند” و گفت: “تا به حال یک راه با کلمات است.”

“بچه ها که انجام شد, مواد مخدر, افراد سیگاری و افراد بی خانمان — شما نمی تواند بگوید چون وقتی شما صحبت از جورج آنها احساس … مانند آنها رئیس جمهور به این دلیل است که او چگونه شما احساس.

“هر روز او پیاده روی در خارج وجود دارد می تواند یک خط از مردم درست مثل زمانی که ما در آمد که مایل به او خوش آمد می گوید و مایل به از آن لذت ببرید با او.”

برادر کوچکترش رادنی فلوید گفت: جورج فلوید به او آموخت که چگونه به یک مرد.

جورج فلوید “انجام شد که او می تواند و اشتباهات است که او ساخته شده و او را به تماشای تصحیح خودم به عنوان یک نوجوان در حال رشد است. و یادگیری از او چگونه به یک مرد.”

او “خواهد ایستاد تا از بی عدالتی در هر نقطه.”

برگرد. Al Sharpton و بن Crump حقوق مدنی وکیل به نمایندگی فلوید خانواده نیز eulogized جورج فلوید.

Crump نسبت به توجه ملی قرار داده شده در جورج فلوید مرگ به که بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن جورج فلوید. من می خواهم به آن را روشن کنید. دیگر همه گیر است که ما بیش از حد آشنا با در امریکا, این بیماری همه گیر از نژادپرستی و تبعیض که به کشته شدن جورج فلوید.”

Sharpton گفت: “نمی میرند مشترک شرایط بهداشتی. او از یک مشترک آمریکا عدالت کیفری نقص.”

او گفت که ایالات متحده آن را نگه داشته زانو بر گردن آمریکایی های سیاه و سفید برای بیش از 400 سال با استناد به این تصویر از افسر که kneeled در جورج فلوید گردن که منجر به مرگ او.

“ما باهوش تر از این مدارس با کمبود بودجه روبرو شما قرار داده و ما در اما شما تا به حال خود را به زانو در گردن ما. ما می تواند اجرا شرکت ها و نه فشار در خیابان اما شما تا به حال خود را به زانو در گردن ما. ما تا به حال مهارت های خلاق ما می تواند هر کاری که هر کس دیگری می تواند انجام دهد اما ما نمی تواند زانو را خاموش گردن ما.

“چه اتفاقی افتاد به Floyd اتفاق می افتد هر روز در این کشور در آموزش و پرورش در خدمات بهداشتی و درمانی و در هر منطقه از زندگی آمریکایی. آن است که زمان ما را به ایستادن در جورج نام و می گویند: “دریافت زانو خود را خاموش گردن ما'” Sharpton گفت.

مشهور و فعال حقوق مدنی پس از آن اعلام کرد قصد دارد برای ماه مارس در واشنگتن برگزار شده توسط خانواده های کسانی که عزادار مرگ عزیزان مانند جورج فلوید, on Aug. 28 سالگرد مارس 1963 در واشنگتن زمانی که مارتین لوتر کینگ جونیور به خود را در حال حاضر-یاد “من یک رویا دارم” سخنرانی قبل از بنای یادبود آبراهام لینکلن.

“ما قصد داریم این Aug. 28 برای بازگرداندن و پیمان که رویای” او گفت:. “به ایستادن چون فقط در یک عصر ما برای مبارزه با برده داری دیگر دوران ما تا به حال به مبارزه Jim Crow, یکی دیگر از عصر ما در برخورد با حق رای. این عصر به مقابله با پلیس و عدالت کیفری. ما نیاز به بازگشت به واشنگتن و ایستادن — سیاه و سفید, لاتینی, عربی — در سایه لینکلن و به آنها بگویید که این زمان برای جلوگیری از این.”

مینیاپولیس پلیس اقدام به دستگیری جورج فلوید در 25 مه پس از دریافت یک گزارش است که او می خواهم به تصویب یک لایحه تقلبی در فروشگاه. او پس از سابق مینیاپولیس افسر درک چوین خود را نگه داشته زانو فشار پایین بر روی گردن خود را برای چند دقیقه. چهار افسران درگیر در دستگیری متهم شده اند.

Crump توییتی شنبه که فلوید خانواده خیالش راحت است که افسران پیگرد قانونی خواهد داشت.

“این یک لحظه تلخ و شیرین برای خانواده جورج فلوید,” او گفت:. “ما عمیقا احساس خشنودی که [مینه سوتا] دادستان کل کیت الیسون در زمان اقدام قاطع در این مورد دستگیری و شارژ تمام افسران درگیر در جورج فلوید مرگ و ارتقاء اتهام درک چوین به جرم قتل درجه دوم.”

فلوید مراسم تشییع جنازه برای برنامه ریزی روز سه شنبه در هوستون در زادگاه خود.

معترضان خواستار اجرای عدالت در پلیس قتل جورج فلوید

معترضان جم خیابان در طول یک تظاهرات در سان فرانسیسکو در ژوئن 3. عکس تری اشمیت/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de