گرجستان, West Virginia نگه تاخیر دموکراتیک مقدماتی سهشنبه

ژوئن 9 (UPI) — اگر چه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به طور موثر مسجل حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری گرجستان و غرب ویرجینیا خواهد شد مرحله مقدماتی خود را در روز سه شنبه.

هر دو کشور در حال برگزاری مسابقات هفته پس از آنها در اصل برنامه ریزی شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

گرجستان که جایزه 105 مجموع نمایندگان در رای در اصل قرار بود به مرحله اصلی خود را در مارس 24 و سپس در مارس 19 قبل از اینکه در نهایت در حال نقل مکان به تاریخ 9 ژوئن. غرب ویرجینیا مسابقه که جایزه 28 نمایندگان برای اولین بار برنامه ریزی شده برای ماه مه 12.

گرجستان گفته یک رکورد 1.2 میلیون برگه های رای در حال حاضر دریافت شده از طریق پست. آراء عبارتند از مقدماتی حزب دموکرات و نامزد کنگره است.

“این انتخابات بعد را نگاه متفاوت” گرجستان وزیر خارجه براد Raffensperger گفت. “وجود خواهد داشت خطوط. رای دهندگان خواهد بود در تعامل با یک سیستم کاملا جدید. نتایج کندتر خواهد بود. همه چیز بهتر خواهد بود اگر آن نیست برای این بیماری همه گیر است اما آنچه در آن است.”

گرجستان در انتخابات گفت: وجود خواهد داشت و فاصله گرفتن قوانین برای کسانی که رای گیری در فرد روز شنبه را حفظ خواهد کرد که مردم 6 فوت از هم جدا و محدود کردن تعداد مجاز در مکان های رای گیری. چون همه گرجستان حوزه باز خواهد شد دولت تعیین شده “مگا سنجی و مکان است.”

در غرب ویرجینیا حدود 200000 رای غایب اند, مقامات گفت. در سال 2016 است که رقم 6,700.

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت نیز مبارزه برای حفظ صندلی خود در یک زمینه از هشت رقیب جمهوری خواه از جمله دولت سابق اداره وودی ماشین غله پاک کنی و سابق نماینده مایک عامیانه. نیز وجود دارد که شش دموکراتیک نامزدها.

“معمولا وقت است به چالش کشید” گفت: Robert Rupp, یک استاد علوم سیاسی در, West Virginia Wesleyan College. “این تاریخ است. وقت است که به طور جدی به چالش کشیده است.”

مانند گرجستان, West Virginia رای دهندگان خواهد محدود فاصله قوانین به بازیگران برگه های رای در فرد است.

بایدن نیاز 1,991 دموکراتیک نمایندگان در این تابستان کنوانسیون ملی برای دریافت این حزب نامزدی. در حالی که نمایندگان نیست به طور رسمی متعهد شدند که تا آن زمان بایدن پیشی آستانه روز جمعه.

هر دو کشور خواهد شد و همچنین مرحله خود را حزب جمهوری خواه مقدماتی روز سه شنبه اگر چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک قفل را به نفع هر دو است. مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام هر دو غرب ویرجینیا و گرجستان در سال 2016 انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de