گرجستان Anthony Edwards, بالقوه, شماره 1 انتخاب اعلام کرد برای سال 2020 NBA پیش نویس

20 مارس (فردا) — گرجستان Bulldogs دانشجوی سال اول گارد Anthony Edwards, به طور گسترده ای به عنوان یکی از چشم انداز اعلام کرده است برای سال 2020 NBA پیش نویس است.

“گرجستان همیشه خانه من است اما من آماده هستم و من را از بازی به سطح بعدی و تصمیم گرفته اند برای اعلام, برای سال 2020 NBA پیش نویس” ادواردز جمعه اعلام کرد در توییتر. “من امیدوارم که من ساخته ام از همه شما افتخار می کنم اما این کار دور از به پایان رسید.

“خانواده و دوستان و هم تیمی ها و مربیان و طرفداران و گرجستان این یکی را برای شما است. من هیجان زده برای آنچه که در آینده نگه می دارد و من امیدوارم که شما به دنبال همراه.”

قبل از اعلام به صورت پیش نویس ادواردز گفت 247Sports روز جمعه که او سزاوار به شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید در آینده پیش نویس است. Sports Illustrated و ESPN ذکر شده ادواردز به عنوان پیش بینی شده بالا انتخاب کنید و در آخرین پیش نویس ساختگی.

“من فکر می کنم من باید شماره 1 بدون شک” ادواردز گفت 247Sports. “که تنها جایی است که من فکر می کنم من باید بروم.”

ادواردز نیز امضا شده با Octagon بسکتبال آژانس اعلام کرد که روز شنبه در رسانه های اجتماعی. این شرکت نشان دهنده Milwaukee Bucks, ستاره Giannis Antetokounmpo و رزمندگان طلایی امور خارجه ستاره Stephen Curry, در میان دیگران.

ادواردز ذکر شده در 6-پا-5 و 225 پوند به طور متوسط 19.1 امتیاز 5.2 ریباند و 2.8 کمک در بازی برای Bulldogs در این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im