دادستان های آلمان به اتهام 2 در سیاستمدار مرگ

مارس 29 (UPI) — مقامات آلمانی روز شنبه به اتهام دو نفر اعتقاد به راست افراطی در ارتباط با 2019 تیراندازی مرگ یک سیاستمدار آلمانی.

والتر Luebcke یک رهبر منطقه برای شهر کاسل و عضو آنگلا مرکل دموکرات مسیحی حزب به ضرب گلوله کشته شد در حالی که او ایستاده بود در ایوان خود را در ولفهاگن در ژوئن 2019. استفان ارنست, 46 بود به اتهام قتل یک مرد دوم مشخص شده در رسانه های آلمان به عنوان Markus ثانیه 44 بود که به اتهام همدستی در قتل است.

Luebcke را برای حمایت از پناهندگان گزارش خشم ارنست و دادستان گفت: “نژادپرستی و بیگانه ستیزی در تاسیس یک گروه قومی-ملی نگرش بودند تعیین کننده ای در عمل است.”

ارنست در ابتدا اعتراف به قتل بعد recanted و متهم Markus ثانیه بودن تیرانداز. دادستان گفت که Markus ثانیه کمک ارنست دست آوردن سلاح و آموزش, اما ارنست شد و به تنهایی در صحنه جرم.

دادستان متهم ارنست داشتن سلاح های متعدد به طور غیرقانونی از جمله یک تفنگ دستی سه تپانچه دو تپانچه اتوماتیک دو تفنگ و 1400 دور از مهمات.

ارنست رود که همچنین تلاش برای 2016 چاقو حمله به عراق پناهنده به دنبال پناهندگی در آلمان است. مرد چاقو در پشت در لهفلدن نزدیکی کاسل باعث آسیب جدی است. مقامات بر این باورند یکی از چاقو بر روی ارنست در طول بازداشت خود درگیر شد در سال 2016 مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de