Ghislaine ماکسول از نقل مکان به نیویورک برای اپستاین مربوط به سوء استفاده جنسی اتهامات

نیویورک — جفری اپستین دیرین محرم Ghislaine ماکسول منتقل شد و دوشنبه به شهر نیویورک زندان گرفتار coronavirus نگرانی ها و مشکلات دیگر او به عنوان چهره اتهامات که او استخدام دختران به عنوان جوان به عنوان 14 برای او را به سوء استفاده جنسی.

Maxwell, 58 بود نقل مکان به شهری بازداشتگاه در بروکلین که در آن او را در انتظار یک جولای 14 از راه دور ظاهر در دادگاه فدرال منهتن وکیل گفت: یک قاضی. او تا به حال قفل شده در نیوهمپشایر زندان از مقامات او هفته گذشته در $1 میلیون و مستغلات او خریداری شده وجود دارد.

ماکسول از اواخر انگلیسی, انتشار نجیب زاده رابرت ماکسول, سابق, دوست دختر و دیرین دستیار نزدیک از اپستاین که کشته های خود را در یک زندان فدرال در منهتن در ماه اوت گذشته در حالی که او در انتظار دادگاه فدرال قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

“کسی تصمیم آگاهانه, ‘اجازه دهید خانه خود را که در آن اپستاین بود, قرار دارد,'” گفت: جک Donson سابق زندان رسمی کار می کرد که برای اداره زندانها برای بیش از دو دهه است.

ماکسول شده است تحت تعقیب در اتهامات متعدد از جمله این که او در توطئه برای جلب دختران به عنوان جوان به عنوان 14 به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی با اپستاین از سال 1994 از طریق 1997.

چند اپستاین قربانیان توصیف کرده اند ماکسول به عنوان رئیس خود را توانمند استخدام و نظافت دختران جوان برای سوء استفاده. او تخلف را رد کرده است و به نام ادعا می کند در برابر او “مطلق زباله.”

در اواخر روز دوشنبه یک قاضی گفت: ماکسول می تواند به نظر می رسد در او تفهیم اتهام و به قید وثیقه شنیدن تصویری به دلیل همه گیر اما کسانی که برنامه ریزی محدودیت ها به آن نیاز برگزار می شود پنج شنبه یا هفته آینده — نه جمعه به عنوان وکیل او درخواست شده است.

وکلای دفاع علامت گذاری به عنوان S. Cohen و مسیحی Everdell گفت: قاضی آلیسون J. ناتان در نامه ای دوشنبه شب که آنها در نهایت قادر به صحبت با مشتری خود را در بروکلین قفل در مدت کوتاهی قبل از 9 p. m. روز شنبه, زمانی که او موافقت کرد و به چشم پوشیدن از حق در فرد ظاهر می شود در دادگاه برای تفهیم اتهام و به قید وثیقه شنوایی.

وکلا گفت: آنها می خواستند شنوایی رخ می دهد صبح روز 14 ژوئیه. او ظاهر می شود با تصویری از راه دور از فدرال زندان است.

یک پیام به دنبال نظر باقی مانده بود با Everdell. اداره زندانها کاهش یافته است به نظر بیشتر در ماکسول را با خود بردهاند.

دادستان ها گفته اند ماکسول “به شمار شدید خطر پرواز است.” او دارای سه گذرنامه ثروتمند است با بسیاری از اتصالات بین المللی و “مطلقا هیچ دلیلی برای ماندن در ایالات متحده و در صورت امکان طولانی حکم زندان” آنها نوشت: در یک یادداشت.

ماکسول است که تحت تعقیب در منهتن اما آمریکا در بروکلین — مخالف از آنچه اتفاق افتاده با مواد مخدر در مکزیک خداوند Joaquín “ال Chapo” گوزمن که برگزار شد در شهری مرکز تادیبی در منهتن در حالی که در دادگاه در بروکلین در سال گذشته باعث تعطیلی از پل بروکلین هر روز به او گرفته شد و از دادگاه.

Donson که توصیه یقه سفید مجرمان در انتظار چه چیزی را در زندان گفت: قفل در بروکلین اسکله شبیه به زندان فدرال سیستم نسخه high-rise apartment building — بسیار امن با آسانسور به حرکت زندانی از طبقه به طبقه تهویه مطبوع سلول ها و اتاق محدود برای تفریح و سرگرمی یا فعالیت های دیگر.

تسهیلات باز به عنوان یک زندان فدرال در اوایل 1990s, خانه, حدود 1600 زندانیان. یکی از آن دو اصلی ساختمان یک قرن سابق نیروی دریایی انبار.

Donson گفت که او ساخته شده بازدیدکننده داشته است مکرر به زندان و مشاهده کارکنان اقدام “کاملا غیر حرفه ای” فریاد و لعن در زندانیان. زندان سابق سرپرست کامرون لیندسی گفت آن است که “یکی از مشکل ترین” امکانات در زندان فدرال سیستم بود و “تاریخ منحصر به فرد از کارکنان در آوریم.”

یک هفته قطع برق در بروکلین زندان در ژانویه 2019 موجب ناآرامی در میان لرز زندانیان و جلب نگرانی از فدرال ناظر در مورد دولت bungled پاسخ. در ماه مارس از زندان تا به حال زندان فدرال سیستم اولین زندانی به تست مثبت برای coronavirus و تسهیلات در پاسخ به این بیماری منجر به ادامه جنگ در دادگاه بیش از این اتهام که زندانیان بودن را در معرض خطر جدی است.

ماه گذشته یک زندانی پس از اصلاح افسران اسپری با اسپری فلفل است که منجر به تحقیقات توسط وزارت دادگستری بازرس کل. در ماه مه زندانی دیگری در تاسیسات درگذشت.

اداره زندانها شده است موضوع موشکافی شدید پس از اپستاین در زمان زندگی خود را در حالی که در بازداشت در ماه اوت که دادستان کل ویلیام Barr گفت: در نتیجه “طوفان کامل از پیچ یو پی اس.”

آژانس گرفتار شده است برای سال جدی سوء رفتار و خشونت و کمبود نیروی انسانی آنقدر شدید است که سپاه پاسداران اغلب کار اضافه کاری روز پس از روز و یا مجبور به کار اجباری در دو شیفت و تلاش کرده است به تازگی با یک انفجار تعدادی از coronavirus موارد در زندانهای سراسر ایالات متحده

وزارت دادگستری راه اندازی شد ویژه نیروی کار در اوایل سال جاری به آدرس جنایی سوء رفتار توسط اداره زندانها افسران دنبال چندین رسوایی از جمله کشف قاچاق اسلحه در بر داشت در همان منهتن زندان که در آن اپستاین در زمان زندگی خود را.

در وب سایت خود را روز دوشنبه اداره زندانها ذکر شده پنج زندانی و شش کارکنان در بروکلین زندان در حال حاضر در حال تست مثبت و در حالی که یکی دیگر از هشت زندانیان و 35 کارکنان قبلا از بهبود از این بیماری است.

Donson گفت که او انتظار دارد Maxwell خواهد شد از نزدیک تماشا کردند در حالی که او در زندان احتمالا حتی با یک کار دوربین ثابت بر روی تلفن خود را برای جلوگیری از تکرار اشتباهات است که مقامات گفتند منجر به اپستاین جويد. تحت سیستم زندان را coronavirus پروتکل ماکسول چهره فوری در 14 روز قرنطینه و آزمایش ویروس.

“به خصوص برای یک شخص مقتدر در جامعه زندگی در یک عمارت در نیوهمپشایر آن کاملا تفاوت” Donson گفت.

___

بالسامو گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسنده لری Neumeister در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im