غول مدیر گیب Kapler زانو زده در طول سرود ملی دستاوردهای MLB پشتیبانی

21 جولای (فردا) — San Francisco Giants مدیر گیب Kapler شد اولین MLB مدیر به زانو زدن در طول سرود ملی زمانی که او در بخشی اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس قبل از یک اردوگاه تابستانی بازی.

Kapler زانو زد کنار چند بازیکن و اعضای هیات روز دوشنبه قبل از غول مواجه اوکلند دو و میدانی در یک فصل درگیری در اوکلند کالیفرنیا. غول outfielder Jaylin دیویس و اولین مربی پایه Antoan ریچاردسون در میان کسانی که kneeled با Kapler در حالی که shortstop براندون کرافورد بود بین دیویس و ریچاردسون و قرار دادن یک دست بر روی هر یک از شانه های خود را.

تبلیغات

Kapler اشاره جمعه مرگ کنگره و حقوق مدنی آیکون John Lewis وقتی پرسیده شد که مورد اعتراض.

“من فکر می کنم آنچه که می ایستد به من در مورد او خود را به رسمیت شناختن است که مبارزه با بی عدالتی است که یک ثابت است که او تمام عمر خود را به” Kapler به خبرنگاران گفت:. “او به رسمیت شناخته شده مشکل از ایستادن برای آنچه درست است و با این حال هم خیلی با فضل و کرامت است. من معتقدم که میراث او بیشتر احساس دلگرمی برای همه ما به قانون برای صحبت کردن به ایجاد برخی از سر و صدا و خوب مشکل است.'”

این تظاهرات مسالمت آمیز صورت گرفت در همین زمینه سابق دو و میدانی گیر بروس ماکسول زانو در سال 2017, زمانی که او اولین MLB بازیکن را به زانو زدن در طول سرود. Los Angeles Angels امداد پارچ Keynan میدلتون در روز دوشنبه نیز به زانو در قبل از سرود ملی قبل از یک اردوگاه تابستانی بازی در برابر San Diego Padres.

Kapler, 44, گفت که او تا به حال یک جلسه تیم با غول های بازیکنان دوشنبه در مورد اعتراض.

“من می خواستم آنها بدانند که من با خوشحالی با کشور ما به کار گرفته شده توسط پلیس و من به آنها گفتم من می خواستم برای تقویت صدای خود را و من می خواستم برای تقویت صدا از جامعه و جوامع به حاشیه رانده شده و همچنین” Kapler گفت.

“بنابراین من به آنها گفتم که من می خواستم به استفاده از پلت فرم برای نشان دادن نارضایتی من با روشی که ما به کار گرفته نژادپرستی در کشور ما است. من می خواستم برای نشان دادن نارضایتی من با روشن ما سیستمیک نژادپرستی در کشور ما و من می خواستم آنها را به می دانم که آنها را به تصمیم گیری خود را و ما را احترام و حمایت از کسانی که تصمیم گیری. من می خواستم آنها را به احساس امنیت در صحبت کردن.”

MLB حساب های رسانه های اجتماعی شامل یک کلیپ از Kapler دیویس و ریچاردسون در تظاهرات روز دوشنبه نوشت: “Black Lives Matter” در عنوان. لیگ حساب های رسمی نیز در پاسخ به انتقادات گفت: “بازیکنان و مربیان در حال استفاده از سیستم عامل خود را به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند.”

غول ضرب و شتم دو و میدانی 6-2 دوشنبه در RingCentral سالن بزرگ است. الهام Nakken اولین مربی زن تاریخ MLB مربی پایه اول برای غول در طول پیش فصل برخورد.

Kapler گفت: این تیم خواهد شد “60 شانس” به مخالفان دولت در کوتاه 2020 MLB فصل است.

“در حال حاضر آن را یکی دیگر از فرصت فردا [روز شنبه] شب” Kapler گفت.

غول میزبان دو و میدانی در یکی دیگر از اردوگاه تابستانی بازی در 9:45 p. m. EDT روز سه شنبه در Oracle پارک در سان فرانسیسکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>