جلعاد را Remdesivir قیمت توهین آمیز است

واشنگتن – توجه داشته باشید: جلعاد امروز اعلام کرد که remdesivir یک داروی تایید شده برای درمان COVID-19 خواهد بود در قیمت $3,120 برای یک بیمار معمولی با بیمه. عمومی شهروند قبلا داشت که حمایت مالی برای remdesivir توسعه حداقل $70.5 میلیون دلار از طریق کمک های مالی فدرال و آزمایش های بالینی و تحت فشار قرار دادند برای جلعاد به قیمت درمان در $1 در هر روز است. جلعاد را به قیمت 10 برابر بیشتر از هزینه صرفه معیار قیمت ($310) پیشنهاد شده توسط موسسه بالینی و اقتصادی نقد و بررسی (ICER) در هفته گذشته با توجه به این که هیچ مرگ و میر سود نشان داده شده است برای remdesivir.

در یک صفحه نمایش توهین آمیز از غرور و بی توجهی به مردم جلعاد به قیمت چند هزار دلار مواد مخدر است که باید در حوزه عمومی است.

رفته به ادامه مطالب

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز. مخاطرات هرگز بالاتر بوده است.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

برای $1 در هر روز remdesivir می توان تولید در مقیاس با سود معقول. با توجه به ICER در 310 دلار در هر دوره remdesivir مقرون به صرفه خواهد بود. جلعاد است و در عین حال نشان می دهد که چرا قیمت باید بالاتر است. جلعاد در ابتدا توسعه remdesivir به عنوان یکی از چندین نامزد برای درمان هپاتیت C ساخته شده است و دهها میلیارد آن موفق هپاتیت C مواد مخدر. آنچه مربوط است در حال حاضر در حال جلعاد را به عنوان هنوز منتشر نشده و هزینه های عمومی سرمایه گذاری در بسیاری repurposing remdesivir به عنوان یک درمان برای COVID-19.

جلعاد را ندارد remdesivir به تنهایی. بودجه عمومی ضروری بود در هر مرحله و دانشمندان دولت led اوایل کشف مواد مخدر تیم. اجازه می دهد جلعاد به مجموعه ای از شرایط در طول یک بیماری همه گیر نشان دهنده عظیم شکست رهبری با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. دولت آمریکا دارای اختیارات و مسئولیت مباشر فن آوری آن کمک به توسعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net