‘به دور از همه دموکراتیک اهرم’: ترقی خواهان اصرار مجلس به رای پایین احساساتی’ موقت Coronavirus لایحه

نگران عدم ضرورت است که با کنگره است که مقابله با Covid-19 گیر خارج ترقی خواهان در حال فشار به مجلس برای رای پایین موقت بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط سنا سهشنبه زیرا حاوی هیچ مستقیم برای کمک به مردم آسیب پذیر و “به دور از همه دموکراتیک اهرم” به مبارزه برای قانونی که منطبق مقیاس کشور و بهداشت عمومی و بحران اقتصادی است.

“این کشور است که در مواجهه با یک بحران بی سابقه,” استیو لوین co-مدیر اجرایی تفکیک در بیانیه ای گفت: اواخر روز سه شنبه. “جوامع ما نیاز به کنگره و دموکرات ها که کنترل کل اتاق از کنگره برای مبارزه با آنها. این COVID 3.5 بسته است چیزی نزدیک به آنچه خانواده ها و کارگران نیاز در حال حاضر.”

“اجاره است که به علت در یک هفته برای میلیون ها نفر از افرادی که فقط شغل خود را از دست و پوشش بهداشت و درمان در جهانی همه گیر. فیزیکی فاصله موجب صرفه جویی در زندگی می کند اما مجلس سنا این از تماس با افراد واقعی را خراب کردن آنها.”
—جورج Goehl مردم اقدام

جورج Goehl, مدیر, مردم عمل, نام موقت اندازه گیری “احساساتی” و گفت: “خانه باید ایستادن به جمهوری خواهان و رد این لایحه است.”

“اجاره است که به علت در یک هفته برای میلیون ها نفر از افرادی که فقط شغل خود را از دست و پوشش بهداشت و درمان در جهانی همه گیر” گفت: Goehl. “و ما هنوز هم لازم نیست که بودجه کافی برای تست و یا تجهیزات حفاظتی برای حفظ مردم بی خطر است. فیزیکی فاصله موجب صرفه جویی در زندگی می کند اما مجلس سنا این از تماس با افراد واقعی را خراب کردن آنها.”

مدت کوتاهی پس از مجلس سنا به اتفاق آرا تصویب $480 میلیارد موقت لایحه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.)—در حال حاضر که او امن پول مالیات دهندگان برای شرکت های بزرگ و ثروتمند—ابراز نگرانی درباره افزایش بدهی های ملی و گفت: سنا نخواهد بود با توجه به محرک قانون تا زمانی که آن را برمی گرداند به جلسه ماه آینده.

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin که مذاکره موقت قانون با رهبران دموکرات نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باز است به یک چهارم coronavirus بسته اما اولویت های ذکر شده که ترقی خواهان گفت: ابدا کافی به آدرس اقتصادی درد جارو ملت است.

“این لایحه ممکن است آخرین شانس ما برای بدست آوردن چیزهایی که ما نیاز به” لوین گفت: این اقدام موقت. “میچ مک کانل گفت: در حال حاضر او نمی خواهند به فشار از طریق یکی دیگر از لایحه و اگر او می کند نمی توان آن را برای هفته.”

بر خلاف مراقبت در عمل—که تا حد زیادی تحت آتش برای آنچه در آن گنجانده شده است مانند هزاران شرکت-دوستانه مقررات و عظیم دوغاب صندوق برای کسب و کار—موقت قانون جرقه واکنش بیش از آنچه در آن برگ است.

اندازه گیری شامل بیش از 300 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک و 75 میلیارد دلار برای بیمارستان اما شامل هیچ بودجه برای ایالات متحده خدمات پستی بدون خطر پرداخت و یا حمایت های اضافی برای کارگران خط مقدم بدون تکرار محرک چک پول برای رای توسط پست اضافی نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و هزاران میلیارد دلار کمک مالی بودجه, هیچ افزایش در فدرال كمك تغذيه و هیچ بودجه برای مبارزه شهرها و ایالات متحده.

“این یک پیروزی برای مک کانل و مغلوب ساختن پیشی جستن” لوین گفت. “سنا تا به حال آن می گویند. این یک معامله بد برای آمریکایی ها اما یک معامله بزرگ برای کمک کنندگان سیاسی. مردم خانه در حال حاضر باید با استفاده از قدرت خود را به آن را بهتر به جای لاستیک ماشین پرس یا تهمت و مک کانل شکست خورده دستور کار است.”

مترقی گروه حمایت از امنیت اجتماعی کار نیز خواست خانه را به رای دادن در این فاصله لایحه. “ما نیاز به یک بسته امداد قرار داده است که مردم—به ویژه سالمندان و افراد معلول در معرض بیشترین خطر از Covid-19” این گروه است. “این بسته نتواند به انجام این کار. دموکرات ها باید اهرم و در حال حاضر آنها نیاز به استفاده از آن.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی سه شنبه شب پس از سنا گذشت موقت بودجه بسته مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) تلاش برای اطمینان از این که اولویت های کلیدی آنها موفق به در فقط-تصویب لایحه خواهد شد در آینده قانون—اما ارائه یک جدول زمانی مشخص برای زمانی که اندازه گیری می تواند گرد هم می آیند.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“یکی از چیزهایی که ما واقعا به اصرار دارند در آینده بسته این است که چگونه ما حمایت از قهرمانان ما” پلوسی گفت: با اشاره به بهداشت و درمان کارگران و دیگر کارکنان خط مقدم.

“ما موافق این کافی نیست برای این است که موقت بسته گفت:” شومر. “اگر وجود داشته باشد هیچ COVID 4 وجود دارد خواهد بود یک مشکل واقعی است. اما وجود دارد برای رفتن به COVID 4.”

در یک مصاحبه در MSNBC سه شنبه شب در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) ابراز نا امیدی با “دفعه بعد” رویکرد از رهبران کنگره در مواجهه با یک بحران است که نیاز فوری و فراگیر عمل است.

“ما در حال abdicating مسئولیت ما” گفت: Ocasio-کورتز. “هزاران نفر از مردم در حال مرگ هستند و هر روز… و هر بار که ما با تصویب یکی از این لوایح ما در حال شنیدن است که راه حل واقعی در حال آمدن است در آینده لایحه و سپس بعد از قبض و بعد از قبض و در برخی از نقطه ما باید برای بالا بردن دست ما و بگو: هنگام راه حل میاد؟'”

“ما باید برای تشخیص فوریت لحظه مقیاس از بحران است. ما نمی توانیم فقط به دور چیزهایی است که جمهوری خواهان می خواهند بیشترین زمانی که ما می دانیم که آنها در حال رفتن برای رفع این مشکل این است که در مقابل ما است.”
—تشکر. Pramila Jayapal

Ocasio-کورتز گفت: در طول یک تماس را فشار دهید در اوایل این هفته که او متمایل به سمت رای گیری در برابر موقت لایحه زمانی که مجلس آن را در روز پنج شنبه اما مشخص نیست که چگونه دیگر progressive House Democrats, طرح برای رای دادن.

تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.), روسای کنگره مترقی کمیته های پارلمانی ابراز نگرانی در مورد تأمین بودجه بسته روز دوشنبه اما نمی گویند که چگونه او رای بدهند. رهبران مترقی حزبی در اوایل این ماه پرده برداری از یک تخته سنگ از طرح های است که آنها می خواهند از جمله در “فاز 4” محرک قانون مانند ماهانه 2000 دلار پرداخت به همه خانواده های ایالات متحده و باز مدیکر به بیکاران و بیمه.

“ما باید برای تشخیص فوریت لحظه مقیاس بحران” گفت: Jayapal. “ما نمی توانیم فقط به دور چیزهایی است که جمهوری خواهان می خواهند بیشترین زمانی که ما می دانیم که آنها در حال رفتن برای رفع این مشکل این است که در مقابل ما است.”

Goehl از مردم اقدام گفت که دموکرات-کنترل خانه—که نمی کرافت لایحه خود را برای مقابله با سنا موقت, اندازه گیری باید با تصویب چند قطعه از قانون در حال حاضر معرفی شده توسط Jayapal پارچه مبلی. Ilhan Omar (D-Minn.), و تشکر. رشیدا Tlaib (D-Mich.).

“به جای بازی توپ کوچک” گفت: Goehl, “کنگره باید فورا تصویب در کنگره Omar لایحه برای لغو اجاره و پرداخت وام مسکن برای مدت بحران; Rep. Jayapal لایحه برای ارائه به اورژانس پوشش بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر و مظنونان حمله به دانشگاه Jayapal و Tlaib لایحه برای ارائه به 2000 دلار کمک نقدی به هر فرد در هر ماه برای مدت بحران است.”

“خانه باید یک نفر را نجات با وجوه برای دیدار با نیازهای واقعی مردم در بحران” Goehl اضافه شده است. “دموکرات ها باید دست گرفتن این فرصت را به مردم نشان می دهد در خط مقدم از این بیماری همه گیر است که آنها را به ایستادگی کردن با آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im