‘Glee’ بازیگران افتخارات Naya Rivera پس از مرگ غم انگیز

چندین سابق “Glee” ستاره افتخار “Glee” بازیگر Naya Rivera که در یک حادثه غم انگیز در دریاچه Piru در کالیفرنیا است.

ریورا ناپدید شد چهارشنبه گذشته باعث یک جستجوی عمده از مقامات در این منطقه است. روز دوشنبه گفته است که آنها بهبود بدن او اضافه کرد که او به احتمال زیاد او را نجات داد اما پسر نمی به اندازه کافی قدرت برای نجات خودش است.

“Glee” ستاره خود را به اشتراک گذاشته افکار و دعاهای مورد از دست دادن ریورا. Lea Michele — بازیگر در نمایش — ارسال شده عکس از ریورا در Instagram, داستان با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. این عکس نشان داد کوری Monteith دیگر “Glee” ستاره که فوت هفت سال پیش به روز ریورا تراژدی.

جین لینچ — که با بازی سو سیلوستر در “Glee” — در توییتر نوشت: “استراحت شیرین نیا. چه نیرویی شما بودند. عشق و صلح را به خانواده خود را.”

Kevin McHale, یکی دیگر از “Glee” استار نوشت: “من نیا من Snixxx من زنبور عسل. من مشروع نمی توانید تصور کنید که این دنیا بدون تو.”

“یک هفته پیش امروز ما صحبت کردن در مورد در حال اجرا به هاوایی. این حس را ندارد. و من می دانم که آن را احتمالا هرگز.”

“Glee” ستاره Chris Colfer — که با بازی در کورت در این نمایش به اشتراک گذاشته Instagram عکس از خود و ریورا نوشتن عنوان: “چگونه می تواند به شما انتقال تمام عشق و احترام برای کسی که در یک پست ؟ چگونه شما می توانید خلاصه یک دهه از دوستی و خنده با کلمات به تنهایی ؟ اگر شما دوستان با Naya Rivera, شما به سادگی نمی تواند. او با زیرکی و شوخ طبعی بودند بی بدیل است. زیبایی و استعداد بودند آخرتی. “

Darren Criss که به تصویر کشیده بلین اندرسون در نشان دادن یک تصویر از ریورا و همچنین نوشتن: “Naya خنده من مثل هیچ کس دیگری در آن مجموعه. من همیشه گفت: این در حالی که ما مشغول به کار بودند با هم و من و نگهداری از آن همیشه از. او اهل تفریح و بازی, ماهواره حس شوخ طبعی هرگز متوقف به یک لبخند به چهره من,” او نوشت: در بخشی. “و حتی به عنوان من اینجا نشسته در تلاش برای درک سوخته فراتر از توضیحات بسیار فکر کردم او به من ترک و هنوز هم به ارمغان می آورد لبخند به چهره من. که نیا هدیه. و آن را یک هدیه است که هرگز از بین برود. ⁣⁣در صلح و آرامش استراحت شما وحشی, خنده دار, فرشته زیبا.”

مشاهده این پست در Instagram

او جسورانه است. او ظالمانه است. او مقدار زیادی از سرگرم کننده است.⁣ ⁣ نیا ساخته شده من خنده مثل هیچ کس دیگری در آن مجموعه. من همیشه گفت: این در حالی که ما مشغول به کار بودند با هم و من و نگهداری از آن همیشه از. او اهل تفریح و بازی, ماهواره حس شوخ طبعی هرگز متوقف به یک لبخند به صورت من.⁣ ⁣ او در بازی با قواعد خاص خود را دارد و در کلاس خود است. او تا به حال یک brashness در مورد او این است که من نمی تواند کمک کند اما مسحور. من هم همیشه عاشق صدای او و چشیده هر فرصتی من به گوش او بخوان. من فکر می کنم او تا به حال بیشتر استعداد از ما که تا کنون قادر به دیدن.⁣ ⁣ من دائما نقل مکان کرد و با درجه که او در زمان مراقبت از خانواده خود را و چگونه او را برای دوستان او. او نشان داد تا برای من در موارد متعدد که در آن او را ندارد و من همیشه سپاسگزار او را برای دوستی و سپس به عنوان من قطعا در حال حاضر.⁣ ⁣ و حتی به عنوان من اینجا نشسته در تلاش برای درک سوخته فراتر از توضیحات بسیار فکر کردم او به من ترک و هنوز هم به ارمغان می آورد لبخند به چهره من. که نیا هدیه. و آن را یک هدیه است که هرگز از بین برود. ⁣ ⁣ در صلح و آرامش استراحت شما وحشی, خنده دار, فرشته زیبا.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Darren Criss (@darrencriss) در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im