همکاری جهانی و ملی مستند: بهترین امید ما برای مبارزه با کروناویروس

Covid-19 یک بیماری همه گیر از شدت قابل توجه. جمعیت جهان فاقد ایمنی زیرا این اولین بار است که در تاریخ شناخته شده است که ما در حال مقابله با این کوروناویروس. این ویروس نیز بسیار انتقال.

برای اضافه کردن به مشکل بسیاری از افرادی که آلوده شده اند تجربه خفیف اگر هر گونه علائم و انتقال این بیماری بدون آگاهی یا از فرد آلوده و یا کسانی که آنها را آلوده. عواقب ناشی از عفونت اغلب شدید: حدود 14 درصد از موارد نیاز به درمان با اکسیژن و 5 درصد نیاز به بستری در بخش مراقبتهای ويژه. یک مطالعه انجام شده توسط پژوهشگران در امپریال کالج لندن که اعمال چینی داده به انگلستان تخمین زده است که به طور کلی مورد مرگ و میر در حدود 0.9 درصد بوده است.

“وجود خواهد داشت زمان به اندازه کافی برای توزیع عدالت سیاسی به مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر ما باید به صرفه جویی در کشور ما است.”وجود دارد چند مرحله به یک بیماری همه گیر. هنگامی که هنوز هم وجود دارد فقط چند مورد آن است که هنوز هم ممکن است برای شناسایی و جداسازی افراد آلوده و ردیابی مردم آنها را در تماس با آمده به طوری که آنها بیش از حد می تواند آزمایش تحت نظارت و در صورت لزوم جدا شده است. این به اصطلاح تست-و-ردیابی فاز. چند مکان در شرق آسیا و به ویژه سنگاپور هنگ کنگ و تایوان که تا کنون موفق به محدود کردن این بیماری به طور عمده به تست و ردیابی فاز.

در هنگام تست و ردیابی است که سهل انگاری آن را به عنوان در ایالات متحده از ماه ژانویه این بیماری همه گیر وارد فاز دوم که شامل جامعه گسترش و رشد نمایی از موارد. نرخ رشد Covid-19 بسیار سریع با دو برابر شدن زمان پنج روز و یا احتمالا کمتر در کنترل نشده بیماری همه گیر. دو برابر شدن نرخ از 5 روز به معنی 6 doublings در یک ماه و 12 در دو ماه یا حدود 4000 برابر افزایش عفونت بیش از دو ماه است. افزایش عفونت و مرگ و میر رخ می دهد به مراتب بیشتر حال حتی کوتاه تر دو برابر زمان. ما در حال حاضر در این مواد منفجره فاز.

کلیدی برای محدود کردن بیماری همه گیر در این بازی برک آوت فاز است که برخی از مرتب کردن بر اساس از خاموش کردن که در آن همه غیر ضروری کسب و کار بسته; حوادث لغو شد; عمومی مناطق پاک هستند و اکثر مردم دستور به ماندن در خانه های خود. چین اجرا دقیق مستند چند هفته به این بیماری همه گیر; ایتالیا معرفی خود را اندازه گیری هفته گذشته است. کالیفرنیا و نیویورک و در حال حاضر بسیاری از کشورهای دیگر صادر کرده اند “stay-at-home” سفارشات درخواست از مردم فقط به بیرون رفتن برای فعالیت هایی مانند خرید مواد غذایی. در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا کنون رد صحبت از سراسر کشور مستند سیاست در نظر برخی از کارشناسان آن را اجتناب ناپذیر است.

موفق shutdown کاهش می یابد و میزان گسترش و اگر انجام اوایل به اندازه کافی و به طور موثر به اندازه کافی مانع از سیستم مراقبت های بهداشتی از اینکه کاملا غرق شده—چشم انداز وحشتناک است که می تواند منجر به مرگ و میر غیر ضروری از هزاران بی شماری از Covid-19 بيمار همراه با دیگران که نیاز به مراقبت فوری پزشکی. علاوه بر این, آن را در نهایت می تواند خم منحنی رو به پایین به طور چشمگیری کاهش تعداد کسانی که در حال حاضر آلوده شده است به دست آورد در چین است.

اما هر مستند فاز بسیار پر هزینه اجتماعی اقتصادی و سیاسی و هدف این است که برای بلند کردن آن را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است سازگار با اجتناب از دوباره بجای اول برگشتن در این بیماری همه گیر. هدف این است که برای کاهش تعداد موارد به طوری که آن را امکان پذیر می شود برای تغییر به یک آزمایش در مقیاس بزرگ و ردیابی فاز از طریق تا حد زیادی تقویت نظارت بر بهداشت عمومی سیستم. دراز مدت راه حل می تواند شامل داروهای جدید و واکسن و تدریجی ساخت تا در طول سال یا چند دهه از گله ایمنی.

با توجه به استاندارد اپیدمیولوژیک مدل کنترل نشده بیماری همه گیر می تواند آلوده 60 درصد از جمعیت این معنی در حدود 200 میلیون آمریکایی. با نرخ مرگ و میر در دستور 0.9 درصد است که می تواند به معنای 1-2 میلیون مرگ و میر. چشم انداز است تا کاملا وحشتناک است که هر تلاش ساخته شده باید برای شکستن انتقال از طریق یک مستند.

ما هنوز هم در این فاجعه برک آوت فاز به عنوان یک نتیجه از تکان دهنده بی کفایتی از مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او. مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به گرفتن این بیماری همه گیر به طور جدی در شروع و bloviated راه خود را از طریق اولین مرحله از این بیماری همه گیر که به تازگی معرفی شده ویروس هنوز به طور بالقوه قابل کنترل از طریق آزمایش ردیابی و ارتباط سلامت عمومی مدیریت. خود و خودشیفتگی بی کفایتی و لرزشی را به شدت در معرض خطر انقراض کشور است. وجود خواهد داشت زمان به اندازه کافی برای توزیع عدالت سیاسی به مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر ما باید به صرفه جویی در کشور ما است.

اکثر فوری ما در حال حاضر باید قفل کردن خیلی از ما ملی اقتصادی و فعالیت های اجتماعی به منظور آهسته و سپس قابل ملاحظه ای شکستن ویروس انتقال است. ملی خروجی خواهد شاقول طی آوریل تا ژوئن, توسط شاید بیش از 20 درصد است.

هرگز قبل از ما در سیاست ملی است عمدی بسته شدن بسیاری از اقتصاد, اما این چیزی است که ما باید در حال حاضر برای بقا است. ما باید با حفظ عملکرد بخش های اساسی اقتصاد (بیشتر خدمات دولت بهداشت و درمان, این مواد غذایی زنجیره تامین اجتماعی, حمایت از زیرساخت های فوری تعمیر و نگهداری) و آنلاین خدمات (امور مالی, رسانه, حرفه ای, خدمات, e-commerce). برخی از وظایف کار (با تشکر از خوبی های کشاورزی در میان آنها) نیز نسبتا امن به عنوان آنها شامل نیست, از تماس فردی است که می تواند انتقال ویروس است.

در خاموش کردن فاز ما باید به حمایت ویژه به جمعیت (60+) و جمعیت با قبل شرایط (مانند قلب ریه و اختلالات سوخت و ساز). کسانی که 60+ حساب برای 80 درصد از مرگ و میر. سالمندان نیاز ویژه حمایت اجتماعی برای سالم ماندن در انزوا. ما نیز باید حمایت از جامعه دست به گریبان با ذهنی و فیزیکی خطرات طولانی مدت انزوا. علاوه بر این ما باید ارائه فوری درآمد پشتیبانی خصوص جبران خسارت بیکاری و کمک به بی بضاعت و خانواده های کم درآمد.

آشکار دیگری نیاز است تا اطمینان حاصل شود به اندازه کافی وجود دارد هواکش بیمارستان تخت و دنده محافظ برای متخصصان مراقبت های بهداشتی برای پاسخگویی به افزایش بیماران در هفته های آینده. آن است که نامعقول و غیر قابل قبول برای پرستاران و پزشکان و پرستار را به مبارزه در خط مقدم بدون ماسک و دیگر انتقادی دنده. هیچ وقت برای از دست دادن.

در زمان خاموش شدن فاز ما باید ساخت تا ظرفیت ما در نظام سلامت برای تست و ردیابی این بیماری است. این ظرفیت در حال حاضر از دست رفته, در بخشی به دلیل بی کفایتی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. پس از این دوره کاهش شيوع عفونت های ما را می خواهید به تغییر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به تست و ردیابی در نتیجه این فرصت برای لغو تعطیلی گام به گام. در اصل ما را به حرکت از یک تعمیم و پرهزینه مستند به بیشتر متمرکز بر بهداشت عمومی و کنترل این بیماری همه گیر. این فقط ممکن است با دو شرط: کاهش قابل توجه از بروز عفونت های جدید و تا حد زیادی سینه های بزرگ, ظرفیت, برای, تست, ردیابی و جداسازی افراد آلوده.

چین و دیگر کشورهای شرق آسیا هستند به ما نشان میدهد که چگونه برای شکستن فراری اپیدمی و نگه داشتن عفونت تحت کنترل از طریق تست و ردیابی. چون از مغلوب ساختن پیشی جستن لرزشی ما از دست این شانس را به انجام این کار در آغاز, اما در حال حاضر باید برنامه ریزی برای این نوع کنترل در ماه های آینده. این بار ما باید از دیگران یاد بگیرند. همکاری جهانی و به اشتراک گذاری بهترین شیوه این است که بهترین امید ما برای خارج شدن از این بحران زنده و دست نخورده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im