جهانی Covid-19 موارد بالا 10 میلیون به عنوان HHS وزیر هشدار ‘پنجره بسته است’ به بیماری برگشت تحت کنترل در ما

تایید جهانی موارد coronavirus آمار 10 میلیون یکشنبه, ترسناک یک نقطه عطف است که به عنوان گزارش شده مرگ و میر ناشی از این بیماری صعود نسبت 500,000 و بالا متحده سلامت رسمی هشدار داد این کشور شانس گرفتن شیوع دوباره تحت کنترل سریع ناپدید می شود.

“این بسیار بسیار جدی وضعیت و پنجره بسته است برای ما برای اقدام و این تحت کنترل” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفته سی ان ان‘s جیک Tapper یکشنبه.

داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی این بیماری برای ماه نشان داد تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان در بیش از 10 میلیون در اوایل بعد از ظهر یکشنبه. مجموع مرگ و میر ناشی از فشار زمان تا به حال نزدیک به بیش از 500,000 خوانده شده را علامت.

ایالات متحده منجر جهان در مجموع موارد با بیش از 2.5 میلیون نفر و مرگ و میر با 125,709. برزیل به دور دوم در هر دو دسته با حدود 1.3 میلیون نفر و بیش از 57,000 مرگ و میر.

“ما 4 درصد از جمعیت جهان است و ما 25% موارد و مرگ و میر” مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: در ظاهر در ABC یکشنبه.

به سی ان ان گزارش داد:

سی و شش متحده گزارش افزایش مثبت coronavirus موارد و تنها دو گزارش کاهش در موارد نسبت به هفته گذشته است.

ایالات متحده در روز جمعه گزارش داد بيشترين تعداد موارد جدید در یک روز, با حداقل 40,173 عفونت های جدید. قبلی روزانه بالا گزارش شد در روز پنج شنبه.

چندین ایالت از جمله تگزاس و واشنگتن و محلات متوقف شد بازگشایی مجدد برنامه یا reimposed برخی از محدودیت های امید مهار گسترش ویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت بیماری متهم شده است توسط منتقدان برای این کشور نرخ بالای عفونت و تعداد مرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای دولت او را سرزنش یک میزبان از دیگر عوامل از جمله تست در نرخ بالا.

سابق مراکز کنترل بیماری مدیر دکتر تام فریدن گفت: فاکس نیوز یکشنبه که منطق بود به سادگی نادرست است.

“به عنوان یک دانشمند متخصص اپیدمیولوژی, من می توانم به شما بگویم با 100% یقین است که در بسیاری از کشورهای که در آن شما شاهد افزایش آن است که یک افزایش واقعی” گفت: فریدن. “این است که بیشتر تست های آن را بیشتر گسترش ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de