جهانی دیجیتال تقسیم یک مانع گسترده تر برابری ” است که باید بسته می گوید: جهان گستر مخترع Tim Berners-Lee

مخترع وب جهانی هشدار داده است که نابرابری جهانی در حال تشدید عدم دسترسی به اینترنت برای فقرا و اصرار رهبران جهان به عمل برای بستن شکاف و اطمینان از سهام فرصت برای کسانی که در کشورهای در حال توسعه.

“این نابرابری است که مانع گسترده تر برابری و ما می دانیم آن را بیشتر تحت تاثیر کسانی که در حال حاضر به حاشیه رانده شده” تیم برنرز-لی گفت: طی سخنان در راه اندازی U. N. دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ’ نقشه راه برای دیجیتال همکاری پنج شنبه.

نقشه راه با هدف کمک به جوامع در سراسر جهان دسترسی به اینترنت, کاهش نابرابری های اتصال در کشورهای فقیر. برنرز-لی اشاره کرد که کسانی که بی عدالتی را برجسته تر شدن طول coronavirus همه گیر است که در سمت چپ 3.5 میلیارد نفر بدون “راه نجات” از اتصال ارائه شده توسط اینترنت برای کار و جامعه.

“شماره یک ما تمرکز باید برای بستن شکاف دیجیتال” گفت: برنرز-لی.

در اظهارات خود به فروم اشاره به این حادثه تلخ با تاکید بر اهمیت اتصال به اینترنت برای همکاری های بین المللی و نیاز به حل و فصل نابرابری در دسترسی در سن coronavirus.

“فن آوری دیجیتال مرکزی برای تقریبا در هر جنبه ای از پاسخ به همه گیر از واکسن پژوهش به آموزش آنلاین مدل های تجارت الکترونیکی و ابزار است که قادر می سازد صدها میلیون نفر از مردم به کار و تحصیل از خانه گفت:” اشاره به این حادثه تلخ. “اما شکاف دیجیتال است که در حال حاضر یک مسئله مرگ و زندگی برای افرادی که قادر به دسترسی به بهداشت و درمان ضروری اطلاعات است.”

نقشه راه در نظر دارد به ارائه یک مسیر به اتصال جهانی در سراسر جهان تا سال 2030.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“ما نمی توانیم به درو مزایای کامل از عصر دیجیتال بدون بسیج جهانی همکاری برای بستن شکاف دیجیتال و کاهش مضرات بالقوه” گفت: اشاره به این حادثه تلخ. “ما به فوریت نیاز به چشم انداز جهانی و رهبری برای ما دیجیتالی وابسته جهان است.”

تلاش های در حال انجام در ایالات متحده برای اطمینان از غنی ترین کشور در جهان است ارائه اتصال به اینترنت ،

“وجود دارد هیچ بهانه ای برای شکست ما به هر خانواده آنلاین” توییتی تشکر. Ro Khanna پنج شنبه. “مقرون به صرفه دسترسی به اینترنت یک حق اساسی.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده در مارس اجتماعی فاصله محدودیت در آورده با کروناویروس بحران موجب تجدید خواسته های جهانی برای دسترسی پهن باند در سراسر ایالات متحده به عنوان بی عدالتی در سیستم روستایی و marginaized جوامع توسعه یافته به یک بحران در حالی که آمریکایی ها منتقل کار و مدرسه به فضاهای آنلاین.

FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel توییتی شنبه برابری اتصال باید یک اولویت برای کشور beore آغاز سال تحصیلی آینده.

“میلیون ها نفر از بچه ها نمی تواند به مدرسه برود در این سال به دلیل آنها نمی باید اینترنت در خانه گفت:” Rosenworcel. “اگر در سال آینده به ارمغان می آورد بیشتر از همان شرم بر ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im