گروه های جهانی چالش های بخش مالی به پایان حمایت خود را از سوخت های فسیلی و آب و هوا هرج و مرج’ پیش از اکسون موبیل جلسه سهامداران

جلوتر از نفت و گاز, غول اکسون موبیل مجازی سالانه سهامداران در جلسه صبح روز چهارشنبه نمرات آب و هوا بین المللی حقوق بشر, ایمان, و گروه های بومی راه اندازی سرمایه گذاری, آب و هوا چالش در رونق بخش مالی به “پایان حمایت خود را از سوخت های فسیلی و آب و هوا هرج و مرج است.”

“اکسون سرمایه گذاران باید محروم, با هر سرمایه گذاری مجدد مشروط بر این شرکت تعهد برای جلوگیری از گسترش و باد کردن.”
—کلارا Vondrich ایستاده.زمین

پرده برداری از یکشنبه چالش خواستار سرمایه گذاران—از جمله مدیران صندوق های بازنشستگی و اوقاف—به جلو و پشتیبانی برای جدید های فسیلی پروژه “رها کردن هر گونه زغال سنگ نفت و گاز یا پتروشیمی شرکت می کند که بلافاصله توقف گسترش و باد کردن عملیات موجود” و تغییر پول خود را به بودجه راه حل آب و هوا.

“حفظ امن آب و هوا نیاز به بلند پروازانه فقط انتقال دور از سوخت های فسیلی تولید شروع در حال حاضر” هانا مک کینون از تغییر نفت بین المللی در بیانیه ای گفت شنبه. “وجود دارد کربن بیشتر از ما می توانیم برای سوزاندن در حال حاضر عامل نفت و گاز و زغال سنگ مزارع و معادن. تولید جدید است Paris-سازگار و سرمایه گذاران باید طرح خروج سریع از هر شرکت است که می گوید در غیر این صورت.”

سال 2015 در پاریس آب و هوا توافقنامه با هدف حفظ درجه حرارت جهانی افزایش این قرن به خوبی زیر 2°C و تشویق تلاش برای محدود کردن آن به 1.5°C.

“صنعت سوخت فسیلی را برنامه ریزی برای گسترش تضعیف توافق پاریس سرعت بخشیدن به بحران آب و نقض حقوق بشر مردم بومی و جوامع نهفته و قرار دادن تمام زندگی حال و آینده—در قبر خطر” چالش می گوید. “این نیز بد سرمایه گذاری: صنعت سوخت فسیلی است عقب مانده و بازار پایدار منصه برای بیش از یک دهه. پیش رو سرمایه گذاران صورت ناگهانی سرمایه تخریب به عنوان سوخت های فسیلی هستند repriced و رشته.”

“آب و اورژانس خواستار اقدام سریع” این چالش همچنان ادامه دارد. “بیشتر سهامداران تعامل با صنعت سوخت فسیلی تنها تاخیر در تغییر سریع به انرژی پاک مورد نیاز برای دیدار با پاریس آب و هوا اهداف است. محتاطانه fiduciaries باید قانون در حال حاضر برای حفاظت از اوراق بهادار و این سیاره است. آن زمان برای سرمایه گذاری بخش به شکستن تمیز با انرژی است.”

این چالش باعث می شود شش گسترده استدلال به بخش مالی:

  • توافق پاریس نیاز به یک سریع phaseout از سوخت های فسیلی;
  • صنعت سوخت فسیلی را گسترش برنامه های سرپیچی از توافق پاریس;
  • سهامداران نامزدی نمی تواند تبدیل صنعت سوخت فسیلی در زمان;
  • رهبران سراسر علم سرمایه گذاری و جامعه مدنی تقاضای پایان دادن به سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی;
  • حقوق محیط زیست باید حفظ شود; و
  • محتاطانه سرمایه گذاران در حال تعطیل از سوخت های فسیلی است.

استدلال مرجع تحقیقات و هشدارهای کارشناسان و فعالان در مورد آنچه که آن را برای جامعه بین المللی برای رسیدن به پاریس اهداف از جمله یافته از یک سال 2018 پنل بین دولتی تغییر آب و هوا (IPCC) گزارش ویژه در 1.5°C گرم و یک جفت 2019 سازمان ملل متحد برنامه محیط زیست (UNEP) گزارش سوختهای فسیلی و تولید.

به جای سیم پیچ پایین سوخت های فسیلی کسب و کار و بازگشت ارزش برای سهامداران و یا تغییر به تولید انرژی های تجدید پذیر در مقیاس “صنعت تنظیم شده است به صرف نزدیک به $5 تریلیون دلار جدید اکتشاف و استخراج دهه آینده در حالی که سرمایه گذاری میلیاردها دلار بیشتر در بالا ساطع زیرساخت های پلاستیک و پتروشیمی” چالش هشدار می دهد.

هل دادن در برابر انرژی صنعت ادعا می کند که دی اکسید کربن حذف (CDR) فن آوری های در دسترس خواهد بود برای جبران در آینده تولید گازهای گلخانه ای خواهد بود که تولید شده از سوخت های فسیلی به گسترش این چالش اشاره می کند که هر دو IPCC و UNEP هشدار داده اند از “چند امکان سنجی و پایداری محدودیت.”

“این امید کاذب از CDR کاهش جاه طلبی حیاتی برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای قفل در سوخت های فسیلی زیرساخت های دهه نتواند به کاهش مرگبار آلودگی هوا تولید شده توسط سوزاندن سوخت های فسیلی و شمار عمیق خطرات را به جان انسان ها در جوامع و محیط های طبیعی” این چالش می گوید. “این غیر اخلاقی است به خطر بشریت را در آینده بر روی یک تکنولوژی اثبات نشده.”

اذعان صنعت سوخت فسیلی را سابقه طولانی نادیده گرفتن و زیر پا گذاشتن حقوق مردم بومی این چالش نیز فشارهای سرمایه گذاران و شرکت های بیمه برای پیاده سازی شیوه های که احترام به حق آزادی قبل و رضایت آگاهانه (FPIC) به عنوان تعریف شده در سازمان ملل و اعلامیه حقوق مردمان بومی (UNDRIP).

“سوخت های فسیلی سرمایه گذاری بد نه تنها از محیط زیست و حقوق بشر, دیدگاه, بلکه از مالی یکی گفت:” نیکی Reisch از مرکز بین المللی حقوق محیط زیست. “تامین مالی جدید نفت و گاز در تحولات پرتاب پول از پایین یک سوراخ و در نهایت bankrolling فاجعه است. سرمایه گذاران نباید اجازه CDR و یا سایر صنعت-حمایت تکنولوژیکی سریع-رفع برای منحرف کردن اذهان از تنها راه حل قابل اعتماد برای تغییر آب و هوا: تغییر دور از سوخت های فسیلی است.”

چالش همچنین تماس خارج صنعت سوخت فسیلی به عنوان یک ایمان بد شریک سهامدار مذاکرات محکوم صنعت امتیازات به عنوان “بدبینانه و ناکافی” و با اشاره به بیش از $1 میلیارد دلار در لابی برای جلوگیری از اقدام آب و هوا از پاریس خبر داد.

“سهامداران تعامل با صنعت نفت شکست خورده است. هیچ جا آن را روشن تر از با اکسون” کلارا Vondrich مدیر آب و هوا سرمایه گذاری در ایستاده است.زمین روز سه شنبه گفت. “معمار انکار آب و هوا و تاخیر در حال حاضر فشار ما را به آستانه با یک بی پروا گسترش دستور کار اولویت رشد آن نفت و پتروشیمی و کسب و کار. اکسون سرمایه گذاران باید محروم, با هر سرمایه گذاری مجدد مشروط بر این شرکت تعهد برای جلوگیری از گسترش و باد کردن.”

سرمایه گذاری آب و هوا چالش پژواک و حمایت سازمان های مختلف پشت سر متوقف کردن پول خط لوله یک کمپین است که آب و هوای جوانان و گروه های بومی لگد کردن در ماه ژانویه به فشار بانک ها و شرکت های بیمه و دارایی و مدیران برای جلوگیری از بودجه آب و هوا نابودی است. در رسانه های اجتماعی پست های در مورد چالش برخی از حامیان اشاره مبارزات انتخاباتی از جمله هشتگ #StopTheMoneyPipeline.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im