جهانی: سلامت کارگران سکوت در معرض حمله

واشنگتن – دولت باید پاسخگوی مرگ و میر و سلامت کارگران ضروری است که آنها شکست خورده اند برای محافظت از COVID-19 عفو بین الملل امروز گفت که آن را به عنوان منتشر شده یک گزارش جدید مستندسازی تجارب سلامت کارگران در سراسر جهان است.

سازمان تحلیل اطلاعات موجود نشان داده است که بیش از 3000 سلامت کارگران شناخته شده اند و از COVID-19 در سراسر جهان – یک شکل است که به احتمال زیاد به طور قابل توجهی دست کم نگیرید.

نگران کننده سازمان عفو بین الملل, مستند مواردی که سلامت کارگران که افزایش نگرانی های ایمنی در زمینه COVID-19 پاسخ مواجه شده اند تلافی اعم از دستگیری و بازداشت به تهدید و اخراج.

“با COVID-19 pandemic هنوز تسریع در سراسر جهان, ما اصرار دولت به شروع مصرف و سلامت کارگران ضروری زندگی به طور جدی. کشور هنوز به بدترین از همه گیر نباید تکرار اشتباهات دولت که عدم حفاظت از حقوق کارگران تا به حال عواقب ویرانگر” گفت: Sanhita Ambast سازمان عفو بین المللی را محقق و مشاور اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و حقوق.

“این امر به ویژه نگران کننده است که برای دیدن برخی از دولت ها تنبیه کارگران که صدای خود را به نگرانی در مورد شرایط کار است که ممکن است تهدیدی برای زندگی خود را. سلامت کارگران در خط مقدم برای اولین بار به می دانم که اگر سیاست های دولت در حال کار است و مقامات که سکوت آنها نمی تواند به طور جدی ادعا می شود prioritising سلامت عمومی است.”

هزاران نفر جان خود را از دست داده اند

وجود دارد در حال حاضر هیچ نظام جهانی پیگیری که چگونه بسیاری از بهداشت و ضروری کارگران کشته شده اند و پیمانکاری COVID-19.

اما عفو بین الملل گردآوری و مورد تجزیه و تحلیل طیف گسترده ای از اطلاعات در دسترس است که نشان می دهد که بیش از 3000 سلامت کارگران شناخته شده اند و پس از عقد قرارداد COVID-19 در 79 کشور در سراسر جهان است.

به گفته سازمان عفو بین الملل, نظارت بر این مناطق با کمترین تعداد کارگر بهداشت مرگ و میر تا کنون عبارتند از: ایالات متحده آمریکا (507) روسیه (545) انگلستان (540 از جمله 262 مراقبت اجتماعی کارگران) و برزیل (351) و مکزیک (248) ایتالیا (188) مصر (111) ایران (91) اکوادور (82) و اسپانیا (63).

به شکل کلی است که به احتمال زیاد به طور قابل توجهی دست کم با توجه به زیر گزارش در حالی که مقایسه دقیق در سراسر کشور دشوار است با توجه به تفاوت در شمارش. برای مثال در فرانسه جمع آوری اطلاعات از فقط برخی از بیمارستان ها و مراکز درمانی, در حالی که آمار و ارقام از مرحوم سلامت کارگران ارائه شده توسط انجمن بهداشت مصر و روسیه شده اند و رقابت با دولت است.

کمبود زندگی صرفه جویی در تجهیزات حفاظتی

سلامت کارگران گزارش جدی کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در تقریبا همه از 63 کشور و منطقه مورد بررسی توسط سازمان عفو بین الملل.

این شامل کشورهایی است که ممکن است در عین حال بدترین از این بیماری همه گیر مانند هند و برزیل و چند کشور در سراسر آفریقا. یک پزشک مشغول به کار در مکزیکو سیتی گفت: سازمان عفو بین الملل که از پزشکان با صرف حدود 12 درصد از حقوق ماهانه خود را در خرید خود PPE.

علاوه بر کمبود جهانی عرضه محدودیت های تجاری ممکن است تشدید این مشکل است. در ماه ژوئن سال 2020 56 کشور و دو معامله بلوک (اتحادیه اروپا و اتحادیه اقتصادی اوراسیا) قرار داده شده بود در محل اقدامات یا ممنوع و یا محدود کردن صادرات برخی یا همه اشکال PPE یا اجزای آن است.

“در حالی که کشورها باید اطمینان کافی وجود دارد PPE برای کارگران در درون قلمرو خود محدودیت های تجاری خطر تشدید کمبود در کشور هستند که وابسته به واردات گفت: Sanhita Ambast.

“این COVID-19 همه گیر است که یک مشکل جهانی است که نیاز به همکاری جهانی.”

اقدامات تلافی جویانه

در حداقل 31 کشور مورد بررسی توسط سازمان عفو بین الملل, محققان, ثبت گزارش از اعتصاب تهدید به اعتصاب و یا تظاهرات سلامت کارگران ضروری به عنوان یک نتیجه از شرایط نا امن کار. در بسیاری از کشورها چنین اقداماتی شدند با اقدامات تلافی جویانه از مقامات.

مثلا در مصر عفو مستند موارد نه مراقبت های بهداشتی کارگران بودند که خودسرانه بازداشت و بین ماه های مارس و ژوئن در مبهم و بیش از حد گسترده ای به اتهام “پخش اخبار نادرست” و “تروریسم”. همه کسانی که بازداشت شده بودند ابراز نگرانی های ایمنی و یا انتقاد از دولت را از دست داده و همه گیر.

یکی دیگر از مصر دکتر گفته سازمان عفو بین الملل که پزشکان که صحبت کردن در معرض تهدید بازجویی توسط آژانس امنیت ملی (NSA) اداری بازجویی و مجازات است. او گفت:

“بسیاری از [پزشکان] هستند ترجیح می دهند به پرداخت هزینه برای خود شخصی تجهیزات برای جلوگیری از این اگزوز عقب و جلو. [مقامات] در حال پزشکان را مجبور به انتخاب بین مرگ و زندان است.”

در برخی موارد اعتصاب و تظاهرات برآورده شده است با دست سنگین پاسخ.

در مالزی برای مثال پلیس پراکنده مسالمت آمیز اعتصاب در مقابل یک بیمارستان تمیز کردن خدمات شرکت. Picketers’ شکایت حول آنچه به آنها گفته بود درمان ناعادلانه از اعضای اتحادیه توسط این شرکت و همچنین عدم حمایت کافی برای بیمارستان پاک کننده. پلیس, بازداشت, بازداشت و به اتهام پنج کارکنان مراقبت های بهداشتی برای “غیر مجاز جمع آوری” در نقض حقوق خود را برای آزادی تشکل و تجمع.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“بهداشت و ضروری کارگران حق دارند به منظور بالا بردن صدای خود را در برابر درمان ناعادلانه” گفت: Sanhita Ambast.

“کارگران بهداشت و درمان می تواند کمک به دولت در بهبود پاسخ خود را به همه گیر و همه حفظ امن – اما آنها نمی توانند این کار را انجام اگر آنها در زندان هستند و آنها نمی توانند آن را انجام دهید اگر آنها می ترسند به صحبت کردن.”

همچنین گزارش شده است در چندین کشور از سلامت و ضروری اخراج کارگران و یا در مواجهه با اقدام انضباطی برای صحبت کردن در مورد نگرانی های خود را.

در آمریکا برای مثال certified nursing assistant Tainika سامرویل اخراج شد پس از ارسال یک ویدیو در Facebook جایی که او به عنوان خوانده شده یک طومار خواستار بیشتر PPE. Tainika می گوید کارکنان در خانه سالمندان در ایالت ایلینوی که در آن او کار می کند نه مطلع شده بودند که آنها مشغول به کار بودند با COVID-19 بيمار و از طریق رسانه ها. خانه سالمندان گزارش شده بود 34 عفونت و 15 COVID-19 مرگ و میر ناشی از مارس 29.

در روسیه, سازمان عفو بین المللی هایلایت موارد دو, پزشکان, Yulia Volkova و تاتیانا Reva که در مواجهه با اقدامات تلافی جویانه پس از شکایت در مورد عدم PPE. Yulia Volkova متهم شده است تحت روسیه خبر جعلی قوانین و چهره به RUB 100,000 (تومان 1,443) در حالی که تاتیانا Reva مواجه است اقدامات انضباطی که ممکن است منجر به اخراج او.

ناعادلانه پرداخت و عدم وجود مزایای

در علاوه بر این به شرایط نا امن کار, سازمان عفو بین المللی را مستند کرده است که چگونه برخی از سلامت کارگران ضروری هستند که ناعادلانه پرداخت می شود و یا در برخی از موارد پرداخت نمی شود در همه.

در جنوب سودان برای مثال پزشکان از دولت حقوق و دستمزد دریافت نکرده اند حقوق خود را از ماه فوریه و دریافت نمی رفاهی بسته و یا پزشکی را پوشش میدهد. در گواتمالا حداقل 46 امکانات کارکنان پرداخت نشده برای دو و نیم ماه آنها را صرف کار در یک COVID-19 بیمارستان.

در برخی از کشورها وجود دارد هیچ مزایای اضافی برای سلامت کارگران ضروری در زمینه Covid-19 همه گیر و در کشورهای دیگر مزایای حذف برخی از دسته از کارگران است.

عفو بین الملل خواستار متحده به نظر COVID-19 شغلی بیماری است.

به عنوان بخشی از این آنها باید اطمینان حاصل شود که سلامت کارگران ضروری دسترسی به جبران خسارت و حمایت های دیگر در مورد آنها قرارداد عفونت است. آنها را نیز باید شامل شود در اولویت گروه COVID-19 تست.

ننگ و خشونت

سازمان عفو بین الملل, مستند که در آن چند مورد سلامت و ضروری کارگران با تجربه ننگ و خشونت به دلیل شغل خود را. برای مثال یک پرستار در مکزیک شد بنا به گزارش خیس با کلر در حالی که راه رفتن در خیابان و در فیلیپین حمله ریخت و سفید کننده در مقابل یک بیمارستان کارگر ابزار.

این حوادث اشاره به آب و هوا از اطلاعات غلط و ننگ و اهمیت دولت ارائه دقیق و اطلاعات در دسترس بر گسترش COVID-19.

در پاکستان, سازمان عفو بین الملل ثبت کرده است چند نمونه از خشونت علیه سلامت کارگران از آوریل. بیمارستان تخریب شده است, پزشکان مورد حمله قرار گرفته اند و یکی بود و حتی به ضرب گلوله توسط یک عضو از مبارزه با تروریسم نیروی.

شده اند وجود دارد اظهارات چند از وزرا در پاکستان این ادعا که بیمارستان ها باید منابع لازم با وجود گزارش می دهد که بیمارستان ها مجبور شده اند به نوبه خود به دور حتی حیاتی بیماران به علت کمبود تخت هواکش و دیگر زندگی صرفه جویی در تجهیزات. این نهاد سلامت کارگران در خطر است همانطور که مردم آنها را باور نمی کند زمانی که آنها می گویند که لازم نیست اتاق را برای بیشتر بیماران است.

توصیه های

“ما در تمام کشورهای آسیب دیده از COVID-19 به انجام عمومی مستقل نظرات خود را به آمادگی و پاسخ به همه گیر با نظر به بهتر حفاظت از حقوق بشر و زندگی در این رویداد از یک آینده توده شیوع بیماری” گفت: Sanhita Ambast.

این باید شامل بررسی به اینکه آیا حقوق و سلامت کارگران ضروری – از جمله حق فقط و شرایط مطلوب کار و حق آزادی بیان بودند به اندازه کافی محافظت می شود.

کشورها باید اطمینان حاصل شود غرامت کافی برای همه سلامت و ضروری کارگران که قرارداد COVID-19 به عنوان یک نتیجه از کار و فعالیت های مرتبط. آنها همچنین باید بررسی مواردی که کارگران با آن مواجه اند اقدامات تلافی جویانه برای بالا بردن نگرانی های ایمنی و بهداشت و ارائه درمان موثر برای کسانی که به ناحق تحت درمان از جمله با برقراری کارگران که از دست داده اند شغل خود را برای صحبت کردن.

پس زمینه

هدف از این جلسه “سلامت کارگران” اشاره به هر کس درگیر در تحویل مراقبت های بهداشتی و اجتماعی در هر, ظرفیت, از جمله, اما نه محدود به پزشکان و پرستاران مراقبت های اجتماعی کارگران, پاک کننده رانندگان آمبولانس و امکانات کارکنان. در حالی که این جلسه تا حد زیادی بر سلامت کارگران داده شده اطلاعات موجود در همان مسائل تقاضای خود را به طیف وسیع تری از ‘ضروری کارگران که در معرض COVID-19 در طیف وسیعی از مشاغل تقريبا در طول بیماری همه گیر.

*آمار و ارقام صحیح بودند همانطور که از 6 ماه ژوئیه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>