جهانی گوشت غول سوخت عمده آینده خطر ایجاد آینده همه گیر سرمایه گذار گروه هشدار

سرمایه جهانی شبکه مزرعه حیوانات در معرض خطر سرمایه گذاری و بازگشت گفت: رمان coronavirus می ایستد به “نی که معافیت صنعت گوشت پشت” به عنوان گروه منتشر شده یک گزارش جدید هشدار داد که صنعتی گوشت تولید سوخت خطر از آینده انسان و دام بیماری های همه گیر.

“کارخانه کشاورزی است که هر دو در معرض خطر بیماری های همه گیر و گناه از ایجاد آنها. این خود تخریب چرخه از بین می برد که ارزش و خطرات زندگی” مزرعه حیوانات در معرض خطر سرمایه گذاری و بازگشت (FAIRR) بنیانگذار جرمی Coller در بیانیه ای گفت: راه اندازی این گزارش جدید آلوده میباشد.

با استفاده از معیار از جمله کارگر و ایمنی و جنگل زدایی رفاه حیوانات و آنتی بیوتیک پاسداشت محققان تجزیه و تحلیل بزرگترین 60 جهانی و گوشت و ماهی و لبنیات شرکت و متوجه شد که 44 نفر از آنها را — 73%—تاریخ به عنوان “در معرض خطر” در FAIRR جدید همه گیر رتبه بندی ابزار.

FAIRR همچنین مشخص شده که چگونه شرایط حیوانات در کارهای صنعتی مانند پر بسته بندی شده, تهویه ضعیف چهارم “ایجاد محیط مناسب برای بیماری های کشنده به جهش و سرعت در حال گسترش.” دیگر عوامل صنعتی و تولید گوشت و نقش آن در پرورش آینده ممکن است بیماری های همه گیر عبارتند از انسان و از بین بردن حیوانات زیستگاه راه را برای بیشتر مزارع و صنعت سنگین تکیه بر درمان حیوانات با آنتی بیوتیک ها—در نتیجه افزایش مقاومت ضد میکروبی.

ماریا Lettini مدیر اجرایی FAIRR صحبت در مورد کسانی که شرایط explaing چگونه مزارع کارخانه در حال “رشد و مخازن” از بیماری های زئونوز در یک شنبه در مصاحبه با یورونیوز:

تلفات از شرکت های بزرگ سود-رویکرد متمرکز برای حیوانات کشاورزی در میان مداوم Covid-19 بیماری همه گیر در حال حاضر آشکار شده است.

با کروناویروس شیوع بیماری خاموش کردن گوشت فرآوری گیاهان میلیون ها نفر از حیوانات در حال جمع آوری است که اغلب با روش های بی رحمانه. و به عنوان رفاه حیوانات موسسه مزرعه حیوانات, مدیر برنامه های دنا جونز به تازگی اشاره کرد: “گیاهانی که در درمان حیوانات نیز اغلب نمی درمان کارگران است.”

بسیاری از در حال حاضر مورد بهره برداری قرار گوشت گیاه کارگران هستند که مجبور به رفتن به محل کار با وجود امکانات تبدیل شدن به واقعی Covid-19 نقاط. این مواد غذایی و محیط زیست گزارش شبکه همچنین گزارش داد در هفته گذشته:

ده از 14 روستایی شهرستان با بالاترین نرخ ابتلا به عفونت شامل بسته بندی گوشت می آمد گیاهان با شیوع است. از کسانی که 10 چهار نفر از شیوع بیماری های واقع شده در تایسون مواد غذایی گیاهان در ملی, گوشت, گیاهان, و هر یک در یک Smithfield, شرکت کارگیل, حاشیه, مواد غذایی و JBS گیاه. این شرکت از بزرگترین تولید کنندگان گوشت در شهرستان است. با توجه به تجزیه و تحلیل سرخس تایسون مواد غذایی به تنهایی حساب برای یک سوم از تمام Covid-19 موارد در میان بسته بندی گوشت می آمد کارگران در سراسر کشور.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“پردازش گوشت می یابد خود را در مرکز همه گیر با بیش از 20 ، 000 کارگران در ایالات متحده به تنهایی در حال حاضر با داشتن قرارداد Covid-19” گفت: Peter van der Werf ارشد نامزدی متخصص در مدیریت دارایی ها Robeco.

خط پایین برای گوشت غول است آمار مصرف بیش از حد. جف کوری از کالاها پژوهش در گلدمن ساکس گفت: در ماه گذشته که تنها کالای دیگر در بازار “به دنبال به عنوان مخاطره آمیز به عنوان نفت” بود دام—یک datapoint کمک به برخی از مواد غذایی سیستم تحلیلگران پیشنهاد که coronavirus به نظر می رسد به کمک به صدای ناقوس مرگ برای کشاورزی کارخانه.

به عنوان FAIRR را Coller توضیح داد: تغییراتی که باید در جای خود قرار داده با این صنعت برای جلوگیری از آینده بیماری شیوع مانند روش های بهتر برای سلامت حیوانات—فقط خط تا با آن طرز عمل.

“برای جلوگیری از ایجاد آینده همه گیر صنعت گوشت باید مقابله با سهل انگاری استانداردهای ایمنی برای مواد غذایی و کارگران به طور یکسان از نزدیک محدود حیوانات و بیش از حد آنتی بیوتیک ها گفت: Coller. “این را مختل خواهد شد یک زنجیره تامین در حال حاضر ترک خوردگی از اساسی زمین و آب و تولید گازهای گلخانه ای محدودیت.”

برای رسیدن به انعطاف پذیری بهتر در مواجهه با شوک های خارجی تحقیقات جدید نشان می دهد سرمایه گذاری در کارخانه های مبتنی بر پروتئین و بازار را نشان می دهد قایقرانی اشتها برای محصولات مانند.

سناتور. Cory Booker (D-N. J) که به معرفی در ماه دسامبر جدید کشاورزی لایحه اصلاحات که شامل یک پیشنهاد ملی توقف در مزارع کارخانه گفت: در ماه گذشته که از آن زمان برای کشاورزی عظیم’ کنترل سیستم غذایی برای پایان دادن به.

“سیستم غذایی ما بود شکسته توسط pandemic و آن را شکسته مستقل خانواده کشاورزان گفت:” بوکر. “آن شکسته شد بزرگ و شرکت های چند ملیتی مانند تایسون, Smithfield و JBS که به دلیل خرید خود را قدرت و اندازه را بی تاثیر بر بازار و بیش از سیاست های عمومی. که بی تاثیر در صفحه نمایش کامل با رئیس جمهور تهمت های اخیر اجرایی سفارش اولویت meatpacker سود بیش از سلامت و ایمنی کارگران است.”

“ما باید برای رفع این شکسته سیستم” بوکر ادامه داد. “که به معنی حفاظت از خانواده کشاورزان و سیستم غذایی کارگران و برگزاری شرکت فروشندگان مسئول آسیب آنها باعث. کارخانه بزرگ مزارع مضر به جوامع روستایی بهداشت عمومی و محیط زیست است و ما باید بلافاصله شروع به انتقال به یک توسعه پایدار و انسانی سیستم.”

FAIRR گزارش جدید نیز می آید یک روز پس از مشهور primatologist و حفاظت از منابع طبیعی جین گودال ادامه تماس ها برای سیستم های غذایی به حرکت به دور از کارخانه کشاورزی.

“ما بی احترامی برای حیوانات وحشی و بی احترامی به صورت پرورشی حیوانات ایجاد کرده است این وضعیت که در آن بیماری می تواند بیش از نشت به آلوده کردن انسان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im