جهانی با استفاده از گاز اشک آور و گاز سوخت سوء استفاده پلیس به اشتراک گذاری

واشنگتن – سایه و ضعیف تنظیم تجارت جهانی از گاز اشک آور است سوخت رسانی پلیس نقض حقوق بشر علیه معترضان مسالمت آمیز در مقیاس جهانی عفو بین الملل امروز گفت که آن را راه اندازی به منابع جدید تجزیه و تحلیل سوء استفاده از ضد شورش کنترل عامل در سراسر جهان است.

گاز اشک آور: یک تحقیق توسط سازمان تعاملی چند رسانه ای سایت به دنبال چه گاز اشک آور است که چگونه از آن استفاده و ثبت نمرات از موارد سوء استفاده از آن توسط نیروهای امنیتی در سراسر جهان اغلب منجر به آسیب های شدید و یا مرگ.

سایت مربوطه به خصوص امروز. می آید در سالگرد هنگ کنگ نیروی پلیس آغاز آن ماه بلند رگبار گلوله گاز اشک آور علیه تظاهرات مسالمت آمیز – که به تازگی تمدید شده است.

“نیروهای امنیتی اغلب ما منجر به این باور گاز اشک آور است ‘امن’ راه برای متفرق کردن خشونت جمعیت اجتناب از نیاز به توسل به بیشتر و مضر تر بر سلاح. اما تجزیه و تحلیل ما نشان میدهد که نیروهای پلیس در حال سوء استفاده از آن را در یک مقیاس گسترده” گفت: سام Dubberley سر از شواهد آزمایشگاه در سازمان عفو بین المللی بحران پاسخ داد.”ما مستند نیروهای پلیس با استفاده از گاز اشک آور در راه است که آن را هرگز در نظر گرفته شده استفاده می شود اغلب در مقادیر زیاد در برابر صلح آمیز معترضان و یا با شلیک پرتابه به طور مستقیم در مردم باعث صدمات و مرگ و میر.”

ایالات متحده با استفاده از گاز اشک آور

فقط یکی از چندین کلیپ های ویدئویی است که مورد بررسی قرار گرفت از پلیس با استفاده از گاز اشک آور به تصویر می کشد افسران در شهر فیلادلفیا در تاریخ 1 ژوئن 2020 شلیک تکرار می بارند از گاز اشک آور در ده ها تن از معترضان به دام افتاده در یک شیب دار بزرگراه خاکریزی با هیچ امن مسیر فرار. پس از اعتراض عمومی بیش از این حادثه فیلادلفیا کمیسر پلیس گزارش خود را تغییر بخش استفاده از زور سیاست روز بعد نشان می دهد که اصلاحات امکان پذیر است.سازمان عفو بین الملل شده است نظارت نیروهای پلیس در شهرهای مختلف کشور با استفاده از گاز اشک آور و دیگر کنترل جمعیت عوامل در تظاهرات اخیر در بسیاری از موارد در برابر ظاهرا معترضان مسالمت آمیز.”استفاده از گاز اشک آور و دیگر کنترل جمعیت سلاح علیه معترضان به عنوان آنها فرار کردن از یک بزرگراه خاکریزی و یا افرادی که بطور مسالمت آمیز تظاهرات بر آستان کاخ سفید نشان می دهد که چیزی رفته به طور جدی اشتباه با چگونه سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور در پلیس تظاهرات مسالمت آمیز گفت:” جاستین Mazzola معاون مدیر تحقیقات در سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا است.
“زمان پس از زمان در شهرستان پس از شهرستان ما شاهد بی پروا و غیر ضروری استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید. اجرای قانون توسط مردم نقض حقوق بشر روزانه در خیابان و باید بررسی چگونه آنها استفاده می شود این ماده شیمیایی محرک در واکنش به سراسر کشور تظاهرات و نقد و بررسی سیاست های خود را در استفاده از این خطرناک کنترل جمعیت اقدامات است. آنها استفاده می شود باید تنها در شرایط استثنایی که هیچ دیگر اقدامات می تواند کافی است و هرگز نباید یک اندازه گیری از رفت و آمد مکرر. پلیس باید فورا د-تشدید روابط و جلوگیری از ملاقات با معترضان با خشونت و نیروی بیش از حد. استفاده از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و نظامی سلاح علیه معترضان مسالمت آمیز باید خاتمه بلافاصله.”

منبع باز بررسی

سال گذشته سازمان عفو بین الملل, بحران شواهد آزمایشگاه تحقیق شده است سوء استفاده از گاز اشک آور در سراسر جهان از طریق فیلم های ارسال شده به سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook, یوتیوب و توییتر.

با استفاده از منبع باز بررسی روش های این سازمان تایید شده نزدیک به 500 ویدئوها و برجسته تقریبا 80 حوادث در 22 کشور و مناطقی که گاز اشک آور سوء استفاده شده است تایید محل و تاریخ و اعتبار. تجزیه و تحلیل انجام شده توسط سازمان عفو بین الملل دیجیتال تأیید سپاه – شبکه ای از دانش آموزان در شش دانشگاه در چهار قاره روت در منابع و تایید محتوا از رسانه های اجتماعی.

در کنار مصاحبه با اعتراض خود این تجزیه و تحلیل در معرض اخلال در روند جهانی گسترده غیر قانونی استفاده از گاز اشک آور.

این سایت شامل یک ویدیو انجام می شود با همکاری درجا تحقیقات که تجزیه و تحلیل عملکرد فنی از گاز اشک آور, توضیح می دهد که عملکرد داخلی از مهمات و نشان می دهد که چگونه خود سوء استفاده می تواند ضرب و جرح و کشتن.

انواع سوء استفاده

گاز اشک آور اخراج شده از طریق شیشه جلو اتومبیل از یک ماشین سواری در داخل اتوبوس مدرسه در یک مراسم تشییع جنازه در صفوف منظم در داخل بیمارستان و ساختمان های مسکونی مترو و مراکز خرید و – عجیب – در تقریبا در خیابان های خالی.

نیروهای امنیتی نیز اخراج قوطی به طور مستقیم در افراد منجر به مرگ و میر و از کامیون خارج و هواپیماهای بدون سرنشین را صیقل با برس گردان توسط در سرعت های بالا. کسانی که در پایان دریافت کرده اند شامل آب و هوا معترضان, دبیرستان, دانش آموزان, کادر پزشکی, روزنامه نگاران, مهاجران و مدافعان حقوق بشر مانند اعضای بازگرداندن دختران ما جنبش در نیجریه.

پزشکان در أم درمان خارج از سودان خارطوم پایتخت گفت: سازمان عفو بین الملل که نیروهای امنیتی و نیروهای مورد حمله یک اتاق اورژانس بیمارستان در سال گذشته پر کردن آن با رفتارهاي گاز بیشتر مجروح شدن 10 نفر. یکی دکتر گفت: “سربازان شلیک گاز اشک آور و مهمات در داخل بیمارستان و سپس برخی از آمد به اتاق اورژانس و اخراج چهار پارگی کپسول های گاز; خدا را شکر فقط یکی منفجر شد.” یک قوطی گاز اشک آور پرتاب شد زیر تخت از 70 سال که از ایست قلبی بیمار است. او 10 دقیقه بعد.

یک ویدیو از ونزوئلا نشان می دهد یک قوطی گاز اشک آور پانچ یک سوراخ در یک موقت سپر چوبی یک معترض استفاده می شود برای دفاع از خود از پلیس استفاده از سلاح در کاراکاس. نزدیک از دست ندهید: فقط چند سانتی متر و به آن می تواند ناشی از یک زندگی-تهدید و آسیب است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سازمان عفو بین الملل, مستند پلیس سوء استفاده از گاز اشک آور در راه های متعدد:

  • شلیک به فضاهای محدود;
  • شلیک مستقیم به افراد;
  • با استفاده از مقادیر بیش از حد;
  • شلیک در تظاهرات مسالمت آمیز و
  • شلیک در برابر گروه های که ممکن است کمتر قادر به فرار یا بیشتر مستعد ابتلا به اثرات آن مانند کودکان و افراد مسن و افراد معلول است.

این سایت شامل مصاحبه های ویدئویی با طیف وسیعی از تحلیلگران خارجی – از یک پزشک اورژانس به کارشناسان پلیس و کسب و کار و حقوق بشر – در مورد اینکه چرا گاز اشک آور بسیار مضر استفاده می شود که اشتباه است.

سازمان عفو بین المللی می پیوندد گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره شکنجه در معادل استفاده از گاز اشک آور در شرایط خاص به عنوان مقدار به شکنجه یا بدرفتاری های دیگر.

ضعیف تنظیم تجارت

با وجود گسترده آن سوء استفاده وجود دارد هیچ توافق مقررات بین المللی در تجارت گاز اشک آور و دیگر عوامل کنترل شورش. چند متحده ارائه اطلاعات عمومی در مقدار و مقصد از گاز اشک آور صادرات مانع مستقل نظارت.

سازمان عفو بین الملل و امگا بنیاد تحقیقات باید مبارزه کرد و برای بیش از دو دهه برای بیشتر کنترل در تولید و استفاده از تجارت گاز اشک آور و دیگر کمتر سلاح های کشنده. به عنوان یک نتیجه, سازمان ملل متحد و سازمان های منطقه ای مانند اتحادیه اروپا و شورای اروپا به رسمیت شناخته شده نیاز به تنظیم صادرات کمتر سلاح های کشنده.

بالا زیر سطح دیپلماتیک حمایت توسط 60 به علاوه متحده از اتحاد برای شکنجه-تجارت آزاد با حمایت سازمان عفو بین الملل و امگا سازمان ملل متحد در حال حاضر بررسی پتانسیل توسعه تجارت بین المللی کنترل در کمتر از سلاح های کشنده و کالاهای دیگر برای جلوگیری از استفاده از آنها در شکنجه و دیگر بدرفتاری و مجازات اعدام. سازمان عفو بین الملل و امگا در حال حاضر فشار برای چنین اقدامات شامل گاز اشک آور و دیگر عوامل کنترل شورش.

“بخشی از مشکل با گاز اشک آور است که به سادگی که برخی از نیروهای پلیس دچار سوء تفاهم چگونه و چه زمانی می توان آن را مورد استفاده قرار قانونی در حالی که دیگران را انتخاب کنید به چشم پوشی از چنین هدایت و برخی weaponized آن گفت:” پاتریک Wilcken پژوهشگر کنترل تسلیحات و امنیت و حقوق بشر.

“اما بخشی از راه حل نیز نیاز به موشکافی بیشتر از ضعیف تنظیم تجارت جهانی در گاز اشک آور و دیگر عوامل کنترل شورش. گاز اشک آور باید تحت پوشش کنترل های بین المللی در کمتر از سلاح های کشنده و محدودیت در حال حاضر مورد بحث در سازمان ملل متحد است.”

پس زمینه

کشورها و سرزمین های تحت پوشش:
بولیوی شیلی, کلمبیا, جمهوری دموکراتیک کنگو, اکوادور, فرانسه, گینه, هنگ کنگ, هندوراس, هائیتی هند (هندی-اداره کشمیر), عراق, ایران, کنیا, لبنان, نیجریه اسرائیل-انتخاب کردن سودان و ترکیه و ایالات متحده آمریکا از جمله ایالات متحده آمریکا/مکزیک مرز ونزوئلا و زیمبابوه

تولید کنندگان از گاز اشک آور و مرتبط با آشپزی تحت پوشش:
Cavim; شاهرخ غیر کشنده فن آوری; DJI*; فالکن; PepperBall; این Safariland گروه و Tippmann Sports, LLC. سازمان عفو بین المللی با نزدیک شدن تمام هفت شرکت از نظر و تنها یک پاسخ داد.

*تولید تجاری هواپیماهای بدون سرنشین شده اند که استفاده می شود به پرتاب گاز اشک آور در غزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im