بین المللی حقوق بشر و مبارزه با فساد گروه شاهد جهانی است که خواستار Guyanese دولت به مذاکره مجدد نفت مجوز مقابله با سوخت فسیلی غول اکسون پس از این گروه تجزیه و تحلیل نشان داد که گویان ایستاده به از دست دادن $55 میلیارد در حالی که غول نفت طول می کشد کنترل از یکی از بزرگترین ذخایر نفت موجود در سال است.

شاهد جهانی یافت که با عجله معامله چپ گویان با کاهش سود سهم از اکسون را ستبروئک نفت مجوز از کشورها به طور کلی از مذاکرات است. این گروه بر اساس یافته های آن در یک مطالعه با تجزیه و تحلیل مالی شرکت OpenOil در مقایسه با گویان قرارداد با اکسون به معاملات بین دولت ها و شرکت های نفتی در سراسر جهان است.

بر اساس این توافق گویان می تواند از دست دادن تا به 1.3 میلیارد دلار در سال پول است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مدارس و بیمارستان ها و زیرساخت و به تعمیر فرو ریختن دیواره های دریا در یک کشور که در آن “90 درصد از جمعیت [است] در معرض خطر از افزایش سطح دریا” شاهد جهانی گفت: در گزارش خود تحت عنوان “امضا دور است.”

شاهد جهانی مصاحبه Guyanese شهروندان در تابستان گذشته در مورد این کشور نرخ بالای بیکاری, نرخ شکر مزارع شده اند که مجبور به بستن و درآمد مورد نیاز برای حفاظت از کشور از سطح دریا افزایش—پدیده تا حد زیادی رانده بحران آب و هوا و فعالیت های استخراجی مانند استخراج نفت.

“در Mahaicony, گویان به ناحیه سرسبز در سواحل ما نشان داده گسترده ای swathes از مزارع کشاورزی آب گرفتگی با آب نمک” گزارش می خواند. “دیوار دریا سقوط کرده بود محصولات خراب شد دام بود بیمار شدن و این امر می تواند سال قبل از زمین تا بهبود یافتند. پول بود که به شدت مورد نیاز برای بازسازی ساحلی دفاع است.”

پاتریک Galey محیط خبرنگار Agence France Presse, توییتی که گویان منابع شده است “غارت نفت بارون.”

“گویان دست دادن. بشریت از دست دادن” Galey نوشت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

شاهد جهانی سرزنش اکسون را “استثمار” قرارداد ساخت روند ناعادلانه قرارداد. این شرکت تا به حال یک مجوز برای ستبروئک نفت ذخیره کردن Guyanese ساحل در سال 1999 و با عجله برای تمدید مجوز به سرعت پس از پیدا کردن نفت وجود دارد در سال 2016.

“گویان فوری نیازهای توسعه—از جمله ساختمان جدید بیمارستان ها و مدارس و حفاظت از خود را از افزایش سطح دریا قرار داده است که 90 درصد از جمعیت در معرض خطر—نمی شود ملاقات کرد اکسون راه رفتن دور با اضافی $55 میلیارد در جیب عقب.”
—جاناتان Gant جهانی شاهد
این گروه می گوید اکسون نقض خود را با سیاست های که در آن برای پرداخت Guyanese منابع طبیعی وزیر رافائل Trotman به اسراف سفر به این شرکت تگزاس مقر کامل با کلاس اول, پرواز, اقامت در یک هتل گران قیمت و یک وعده غذایی در یک منحصر به فرد رستوران. اکسون داخلی سیاست ممنوع هدیه که ممکن است “نادرست نفوذ در انتظار تصمیم گیری کسب و کار.”

“این تکان دهنده است که اکسون خواهد به دنبال چنین استثماری معامله در یکی از نیمکره غربی را فقیرترین کشورها گفت:” جاناتان Gant ارشد مبارز در جهانی شاهد. “گویان فوری نیازهای توسعه—از جمله ساختمان جدید بیمارستان ها و مدارس و حفاظت از خود را از افزایش سطح دریا قرار داده است که 90 درصد از جمعیت در معرض خطر—نمی شود ملاقات کرد اکسون راه رفتن دور با اضافی $55 میلیارد در جیب عقب.”

شاهد جهانی همچنین معتقد است Trotman ممکن است تا به حال تضاد منافع در حین معامله به دلیل سیاسی خود را متحد Nigel هیوز بود که یک وکیل برای اکسون. شرکت خود را نشان داده است این شرکت از سال 2009 اما هیوز را انکار می کند او در ستبروئک ذخیره نفت معامله است.

هنوز هم این گروه به نام Guyanese مقامات “به بررسی اکسون مقابله و وزرای درگیر و به تقاضای جدید و عادلانه مجوز است.”

شاهد جهانی نیز گفت: مقامات ایالات متحده از جمله وزارت امور خارجه باید با حمایت از مذاکره دوباره.

Renegotiating قرارداد می تواند افزایش بودجه این کشور گزارش می خواند.

“با میانگین اضافی 1.3 میلیارد دلار در هر سال از ستبروئک, گویان می تواند نگرانی هایی از آن مردم گفت:” شاهد جهانی”. “دولت در مجموع 2019 بودجه سالانه است $1.4 میلیارد دلار است. با پول اضافی از ستبروئک, گویان می تواند دو سالانه $172 میلیون سلامت بودجه $251 میلیون و پرورش بودجه $185 میلیون زیرساخت بودجه و هنوز هم 700 میلیون دلار و چپ در هر سال.”

این گزارش همچنین جزئیات دو نفت مجوز معاملات—به نام Kaieteur و کانج—که در اصل تعلق به شرکت های کوچکتر که پس از آن به حفاری حقوق به اکسون قبل از استخراج نفت است.

“اکسون را Kaieteur و کانج مجوز افزایش فساد پرچم های قرمز و باید بررسی شود” گفت: Gant. “با توجه به این مشکلات و تهدید به گویان مطرح شده توسط جهانی آب و هوا اورژانس گویان باید مذاکره مجدد ستبروئک مجوز و پس از آن ممنوعیت تمام حفاری های جدید در کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de