فقط 10 دقیقه قبل از نیمه شب روز یکشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج مرموز همه کلاه جیر بود که تفسیر به عنوان یک علامت هشدار دهنده است که—با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان—او می تواند به زودی آسانسور فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل صادر شده توسط کاخ سفید در هفته گذشته برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

“ما واقعا نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک ملت است. ما واقعا نیاز هر کس به در خانه بماند.”
—دکتر جروم Adams, ایالات متحده جراح عمومی

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی نشان می دهد اثرات اقتصادی از اقدامات پیشگیرانه می تواند بیشتر و مضر تر از گسترش بیشتر coronavirus. “در پایان از 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!”

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به ترجمه تعدادی از تصویب پاسخ از حامیان او از جمله یک کاربر توییتر که گفت: ایالات متحده باید “منزوی کردن گروه های در معرض خطر و [اجازه] بقیه از ما عقب بر گردیم به کار قبل از آن بیش از همه برای همه است.”

رئیس جمهور بارها و بارها متنبه توسط کارشناسان برای ساخت ناآگاهانه اظهارات که یا گمراه کردن عمومی یا عمومی را تضعیف می کند هشدارهای بهداشتی در رابطه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک نشست خبری در اوایل یکشنبه, معاون رئیس جمهور, مایک پنس گفت: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را انتشار دستورالعمل جدید دوشنبه که اجازه می دهد افرادی که در معرض coronavirus به بازگشت به کار در صورتی که ماسک می پوشند.

15 روز دوره که رئیس جمهور با اشاره آغاز شد دوشنبه گذشته هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل صادر شده (pdf) با اصرار مردم به گوش دادن به دولت و مقامات محلی برای جلوگیری از سفر غیر ضروری و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. تعدادی از کشورها از جمله کالیفرنیا و نیویورک صادر کرده اند “در خانه ماندن” سفارشات و به طور موقت توقیف غیر ضروری کسب و کار.

منتقدان هشدار داد در پاسخ به تهمت را صدای جیر جیر که عقب تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 که رسما آلوده بیش از 33 ، 000 نفر در سراسر کشور می تواند عواقب فاجعه بار.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این است رفتن به دریافت میلیون ها نفر از مردم کشته و نامتناسب تعداد زیادی از آنها را پایه ایم” دیوید Klion اخبار سردبیر یهودی جریان.

در یک صبح روز دوشنبه در ظاهر ان بی سی‘s “امروز” مغلوب ساختن پیشی جستن خود ایالات متحده جراح عمومی دکتر جروم آدامز گفت: “نه مردم به اندازه کافی در نظر گرفتن این ویروس به طور جدی و هشدار داد که “در این هفته از آن می گذرد به بد است.”

“ما واقعا نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک ملت” گفت: Adams. “ما واقعا نیاز هر کس به در خانه بماند.”

Osita Nwanevu کارکنان نویسنده در جدید جمهوریبا اشاره به امپریال کالج لندن مطالعه هشدار دهنده است که کافی coronavirus کاهش استراتژی می تواند در بیش از یک میلیون مرگ و میر ناشی از این بیماری در ایالات متحده به تنهایی.

Nwanevu اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه تنها یک پیشنهاد coronavirus مهار اقدامات باید به زودی برداشته می شود به خاطر اقتصاد است.

لوید Blankfein سابق مدیر عامل شرکت گلدمن ساکس اعلام کرد در یک صدای جیر جیر یکشنبه شب فرستاده شده حدود دو ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن—که “اقدامات شدید برای پهن کردن ویروس ‘curve'” خطر “خرد اقتصاد, شغل و روحیه است.”

“در چند هفته اجازه دهید کسانی که با کاهش خطر ابتلا به بیماری بازگشت به کار” Blankfein گفت.

Axios گزارش روز دوشنبه که “در پایان 15 روز احتمال وجود خواهد داشت جدی برخورد بین کارشناسان بهداشت عمومی—که تقریبا قطعا به نفع یک دوره دیگر از متهمان اجتماعی فاصله و quarantining—در مقابل رئیس جمهور و اقتصادی و سیاسی مشاوران که مضطرب هستند به راه اندازی مجدد اقتصاد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im