استخراج از معادن طلا مانع از جنگل های بارانی آمازون بازیابی

29 ژوئن (فردا) — اثرات معدن طلا در جنگل سلامت طولانی مدت هستند. با توجه به تحقیقات جدید استخراج از معادن طلا مانع از رشد مجدد جنگل آمازون, محدود کردن توانایی خود را برای ذخیره کربن.

“از لحاظ تاریخی استخراج از معادن طلا بود که اغلب نادیده گرفته شده در جنگل زدایی و تحلیل آن را به عنوان اشغال مناطق نسبتا کوچک در مقایسه با زمانی که به مراتع و یا در مقیاس بزرگ کشاورزی” مطالعه سرب نویسنده میشل Kalamandeen گفت آپی در ایمیل.

تبلیغات

Kalamandeen آغاز تحقیقات به عنوان یک کارشناسی ارشد پژوهشگر در دانشگاه لیدز است اما در حال حاضر یک پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه کمبریج.

“در عین حال توجه به گسترش اخیر در فعالیت های معدنی و پس از 2007-2008 و دوباره در سال 2012 از مناطق بالقوه ممکن است دست کم گرفته و تاثیر آن بر تنوع زیستی و جنگل بازیابی unquantified,” او گفت:.

برای مطالعه Kalamandeen و همکاران او نمونه برداری خاک و اندازه گیری درختان در 18 تست قطعات در دو بخش اصلی استخراج از معادن طلا در مناطق گویان. محققان همچنین تاسیس دو کنترل سایت در جنگل رشد.

“ما اندازه گیری درخت/نهال/نهال در هر طرح و زمان نمونه خاک از رها معدن طلا, سایت, سایت های فعال و کنترل’, پیر-رشد’ سایت” Kalamandeen گفت.

این داده ها-دوشنبه منتشر شده در مجله کاربردی محیط زیست — نشان داد درختان در جنگل های آسیب دیده توسط معدن طلا فعالیت در تلاش است تا دوباره خود را. که در آن به عنوان جنگل صدمه انواع دیگر از فعالیت هایی مانند ورود و کشاورزی قادر به دوباره بجای اول برگشتن اثرات منفی معدن در رشد و کربن ذخیره سازی همچنان ادامه داشت.

“تجزیه و تحلیل ما نشان داد که کمبود نیتروژن اولیه نیروی محرکه برای عدم بهبودی اتفاق می افتد در باطله حوضچه و معدن چاله” Kalamandeen گفت. “در بحبوحه که در آن وجود دارد مقدار زیادی از نیتروژن رشد درختان بودند شبیه به دیگر Neotropical ثانویه بازیابی جنگل.”

محققان شد شگفت زده برای پیدا کردن که کمبود نیتروژن به جای بیش از حد جیوه بود به سرزنش برای توقف رشد.

“تحقیقات ما نشان داد که معادن فعال بود و به طور متوسط 250 برابر بیشتر از جیوه از رها معدن سایت ها نشان می دهد که این جیوه leaches به همسایه جنگل ها و رودخانه ها” Kalamandeen گفت.

محققان دریافتند که در چند معدن سایت های که در آن خاک جایگزین شد و بارور شده با نیتروژن — اغلب موظف اما به ندرت اجرا مرمت گام-رشد مجدد بود و قابل مقایسه با توطئه های که در آن درختان پاک شد برای دیگر انواع فعالیت های.

دانشمندان امیدوارند یافته های خود را الهام بخش خواهد سیاستمداران و سیاست گذاران در آمازون برای تقویت مقررات زیست محیطی برای استخراج از معادن طلا.

“این مهم است که زمان سیاست های زیست محیطی در حال اجرا. ترین های آمازون کشور مناسب نظارت و اجرای سیاست های اما ضعف این سیاست و یا کاهش کمک های مالی به سازمان های نظارتی که ما دیده ایم در برزیل و ونزوئلا به این معنی است که اجرای نیست رخ می دهد ، ” Kalamandeen گفت.

“پرداختن به فساد در معدن سازمان نیز موضوع دیگری است که نیاز به پرداختن در مقیاس ملی,” Kalamandeen گفت. “برای مرمت بسیاری از آمازون کشور ندارد و یک جنگل ترمیم سیاست وقتی که می آید به معدن طلا و این نیاز به آزمایش می شود و برای توسعه جنگل های استوایی در چشم انداز در مقیاس.”

قیمت طلا اغلب افزایش در پی بحران اقتصادی و زمانی که آنها را در مقیاس کوچک معدن طلا فعالیت رمپ در آمازون.

هر چند تحت رهبری جدید برزیل اخیرا تضعیف مقررات زیست محیطی. اما در این سال است که به دنبال بحران مالی قوی انبوه حمایت مجبور معدن به دنبال طلا در کشورهای همسایه به ویژه جنگل های انبوه از گویان فرانسه, گویان.

با COVID-19 همه گیر دادن قابل توجهی دندانه در رشد اقتصاد جهانی محققان نگران معدن طلا فعالیت خواهد یک بار دیگر تکثیر در سراسر کشش از جنگل شناخته شده به عنوان سپر گویان. در آینده برای آزمایش فن آوری های جدید طراحی شده برای جلوگیری از تهدید استخراج از معادن طلا.

“ما امیدواریم که برای استفاده از سنجش از دور برای کمک به تشخیص معدن طلا به خصوص از استخراج غیرقانونی معادن در آمازون” Kalamandeen گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de