رزمندگان طلایی امور خارجه به امضای Chasson Randle میان CBA را coronavirus shutdown

1 مارس (فردا) — سابق واشنگتن ویزاردز گارد Chasson Randle امضا خواهد کرد با رزمندگان طلایی امور خارجه خود عامل دارل Comer از YouFirst ورزشی یکشنبه اعلام کرد.

لیگ منابع ESPN گفت: و جیوه خبری که Randle به حل و فصل با تیانجین از بسکتبال چین. با توجه به ESPN, FIBA عطا سابق دانشگاه استنفورد گارد نامه ترخیص در اسرع وقت درخواست خود را پردازش در سوئیس.

دو تلاش های قبلی برای ثبت نام 10 روز قرارداد مسدود شد توسط تیم چینی با توجه به ESPN.

Randle یکی از حدود 40 امریکایی بازیکنان از جمله جرمی لین لنس استفنسون تایلر Hansbrough و Ty لاوسون به فصل خود متوقف شد. این CBA به طور نامحدود به حالت تعلیق در آن لیگ با توجه به شیوع کروناویروس در کشور است.

Randle بازی آخرین بازی در Jan. 21. با توجه به ESPN بسکتبال چین نیست انتظار به سر تا اوایل آوریل ترک بسیاری از بازیکنان در برزخ است.

در 24 بازی با تیانجین در این فصل Randle به طور متوسط است 24.8, نقاط, چهار کمک و 3.8 ریباند در هر بازی.

پس از رفتن undrafted خارج از دانشگاه استنفورد در سال 2015 Randle برای رزمندگان’ Summer League تیم قبل از پیوستن به یک تیم در جمهوری چک. در 75 حرفه ای NBA مسابقات بین نیویورک نیکز Philadelphia 76ers و جادوگران او به طور متوسط 5.4 امتیاز و 1.7 کمک در بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>