‘باکتری های خوب’ ممکن است کمک به مبارزه مشترک زنان عفونت

یک دوز سالم باکتری می تواند به زنان دست بالا را در رهایی خود را از یک مشترک اما آزار دهنده عفونت واژن یک کارآزمایی بالینی گزارش شده است.

زنان تحت درمان با Lactin-V — تجربی واژن شیاف حاوی باکتری زندگی می کنند — شد خیلی بیشتر احتمال دارد به پایان خود تکرار حملات واژینوز باکتریال از زنان تحت درمان با دارونما محققان گفتند.

“آنچه ما در حال انجام است که اساسا ضربه زدن باکتری های بد و سپس جایگزین کردن باکتری های خوب اجازه می دهد آنها را به رشد و نگه دارید در خلیج باکتری های بد را به عنوان بخشی از یک تعادل مطلوب” توضیح محقق دکتر کریگ کوهن استاد زنان و زایمان و باروری علوم در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

واژینوز باکتریال (BV) شایع ترین شرایط واژن در زنان در سن 15 تا 44 مؤثر نزدیک به 30 درصد از زنان در سن باروری در ایالات متحده محققان گفت: در زمینه: یادداشت ها.

هر مهبل (واژن) است که استعمار با سویه های مختلف باکتری کوهن گفت. واژینوز رخ می دهد که “بد” باکتری پایمال عادی باکتری “خوب”.

علائم شامل نازک سفید یا خاکستری ترشحات واژن, خارش و یا سوزش واژن و قوی fishlike, بو, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

این بیماری همچنین باعث افزایش خطر تولد زودرس و یا تولد نوزاد با وزن کم در میان نوزادان و همچنین بالا بردن یک زن خطر ابتلا به اچ آی وی و دیگر بیماری های مقاربتی CDC می گوید.

استاندارد درمانی است که برای درمان عفونت با شش ماه دوره از ژل موضعی آنتی بیوتیک به نام مترونیدازول گفت: دکتر ترانه شیرازی مدیر جهانی سلامت زنان در دانشگاه نیویورک مدرسه جهانی بهداشت عمومی.

به عنوان کوهن و تیم خود را می بیند آن یک مشکل وجود دارد که با درمان استاندارد. هنگامی که درمان آنتی بیوتیکی انجام شده است وجود دارد هیچ چیز برای جلوگیری از باکتری های بد از خسته کننده واژن میکروبیوم دوباره.

از آنجا که به عنوان بسیاری از 75 درصد از زنان عفونت های عود ظرف سه ماه از درمان, محققان گفت.

“آنها در حال انجام چه ارائه دهنده خود را توصیه می کند آنها در حال مصرف آنتی بیوتیک و حتی اگر آنها در حال انجام است که آن را به آینده” کوهن گفت.

در این مطالعه 228 زنان که مبتلا به واژینوز باکتریال بودند تحت درمان با پنج روز دوره مترونیدازول, ژل. دو سوم از کسانی که به زنان اختصاص داده شد و سپس برای دریافت Lactin-V برای 11 هفته.

Lactin-V پودر است که زنان خود اداره اوارگان برس. آن را حاوی لاکتوباسیلوس crispatusیک سویه از باکتری است که به طور طبیعی رخ می دهد در مهبل (واژن). این باکتری ها و تولید اسید لاکتیک است که مانع از رشد باکتری های بد.

در پایان اولیه سه ماه 30 درصد از زنان در Lactin-V گروه تا به حال تجربه عود عفونت در مقایسه با 45 درصد از زنان در گروه دارونما نتایج نشان داد.

“اصل آن را همراه با 34 درصد کاهش خطر عود در طول این 12 هفته زمان دوره” کوهن گفت.

زنان دنبال شد برای شش ماه کل و کسانی که موفق به دریافت Lactin-V ادامه داد: برای انجام بهتر کوهن گفت.

“ما همچنین نشان داد حدود 80 درصد از زنان بودند که در Lactin-V بازوی بودند با موفقیت استعمار با لاکتوباسیلوس crispatusواقعی فشار ما آزمایش” کوهن گفت.

این یافته ها منتشر شد آوریل 14 در مجله پزشکی نیوانگلند.

شیرازی گفت: این درمان جدید به نظر می رسد امیدوار کننده داده می شود که آن را در زمان سه ماه به عنوان درمان استاندارد از شش ماه. در حال حاضر زنان اعمال می شود آنتی بیوتیک ژل به مدت هفت روز پس از آن دو بار در هفته به مدت شش ماه به درمان تکرار واژینوز باکتریال.

“است که بسیار کوتاه تر است که به نفع” سعید شیرازی که نبود بخشی از مطالعه. “این سخت است برای ادامه درمان به مدت شش ماه. آن را سخت به حفظ آن است.”

اما شیرازی گفت: آینده محاکمه Lactin-V را تولید قوی تر در صورتی که نتایج مقایسه درمان های جدید در برابر زمان استاندارد درمانی به عنوان به خوبی به عنوان دارونما.

محققان در حال بررسی اقدام به مرحله 3 کارآزمایی های بالینی با ساز Lactin-V مستقر در کالیفرنیا Osel, Inc., کوهن گفت. وجود دارد در حال حاضر هیچ جدول زمانی برای گرفتن درمان های جدید به بازار است.

“من می دانم که وجود دارد بسیاری از زنان مبتلا به واژینیت باکتریایی و این محصول در دسترس نیست در حال حاضر. این یک جدول زمانی از طریق مواد مخدر تصویب فرایند با [U. s. غذا و داروی آمریکا],” کوهن گفت.

اطلاعات بیشتر

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری باید بیشتر در مورد واژینوز باکتریال.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im